een maandje of vijf naar de top 'Ik denk dat vooral jongeren hier graag willen wonen' Parkeergarage Westwai INTERI1 BORG Goese vrouw geslagen op de Oude Vismarkt IVN houdt wandeling in en om Kloetinge V. BPZC Zaterdag 18 april 2009 23 in opdracht van de gemeente Goes bouwt aannemingsmaatschappij BAM een parkeergarage aan de Westwai in Goes. De kosten zijn begroot op 19.1 miljoen euro. Van de garage is straks weinig te zien, omdat er een schil van appartementen omheen wordt gebouwd. Eind dit jaar wordt de parkeergarage opgeleverd. De appartementen volgen enkele maanden later. Aantal parkeerplaatsen: 512 Per dek: 85 auto's. Een aantal plaatsen is bestemd voor bewoners van de appartementen. Rijgedeelte krijgt vloerverwarming om bevriezing in de winter te voorkomen. De parkeertarieven zijn nog niet vastgesteld. Hoogte per parkeerlaag: 2.60 mete Inhoud complex: 69.400 m3 Inhoud garage: 56.500 m3 Afmeting parkeervak: 2,45 x 5,00 mete Cy Kolveniershof Entree voetgangers - Entree fietsers - 78 inpandige fietspar keerplaatsen - Beheerdersruimte Openbaar (gehandicap tenjtoilet 30 appartementen Aantal bouwlagen: 7, inclusief 1 kelderlaag Bleekveld Entree voetgangers 5 commerciële ruimten op de begane grond (2000 m2). Deze zijn nog niet verhuurd. A 4. - Bleekveld Grote Markt parkeergarage Kolveniers- ^hof j? Zusterstraat Donja Odijk bron Crontmij Marsaki, de projectontwikkelaar van zes woningcorporaties, en wo ningbouwvereniging RWS ontwik kelen dertig koopappartementen in de schil rond de nieuwe Goese parkeergarage. Het complex is Stadsveste gedoopt. Deze maand begint de verkoop. De prijzen liggen rond de twee ton. Het goedkoopste type kost 185.000 euro (vrij op naam). Toch wordt een deel van de apparte menten bereikbaar voor starters op de koopmarkt. Voor vijftien ap partementen geldt de koopgarant- formule zoals woningcorporatie RWS die al op meer plaatsen in Goes toepast. De koper krijgt dan 25 procent korting en kan zo dik wijls wel een hypotheek financie ren. Uiteraard gaat de korting gepaard met een aantal voorwaarden. Ver koopt de eigenaar een apparte ment, dan is hij verplicht het aan te bieden aan de RWS, die dan overigens ook de verplichting heeft de woning af te nemen. De winst gaat deels naar de verkoper, deels naar de corporatie. Volgens Remco Brand, projectlei der bij Marsaki, is er veel animo voor de appartementen, die alle maal een eigen, unieke platte grond hebben. „We kregen veel res pons op dit project tijdens de Wo ning Expo in de Zeelandhallen." De Goese wethouder Rinus Diele- man verwacht ook dat de apparte menten straks als warme broodjes over de toonbank gaan. „Als je dit soort appartementen aanbiedt met de koopgarantformu- le op een plek in de binnenstad, dan weet je dat het gaat lopen. Ik denk dat vooral jongeren hier graag willen wonen. Dichtbij de Grote Markt, naast theater De My the, vlakbij de supermarkt en gren zend aan het Bleekveld, waar we een gezellig theaterplein van wil len maken." De appartementen zijn te berei ken via gezamenlijke portieken, die allemaal zijn voorzien van een lift. Na de bouwvakantie hoopt aannemer BAM met het metsel werk te beginnen. De appartemen ten worden in het tweede kwar taal van 2010 opgeleverd. MEUBELMAKERIJ BH Hl Wij maken graag uw bijzondere keuken, inferieur en meubels op maat. Zin in een inspirerende afspraak over uw droomkeuken, meubel of interieur? Wij laten u graag kennis maken met de verschillende mogelijkheden die wij te bieden hebben. BIJZONDER IN VORM Klarinetwegl4 Tel 0118-650004 Middelburg wvsw.inter-borg.nl Industrieterrein Mortiere GOES - Een 21-jarige vrouw uit Goes is in de nacht van donderdag op vrijdag rond 03.00 uur diverse keren geslagen door een andere vrouw. Laatstgenoemde viel in een horecagelegenheid op de Oude Vismarkt in Goes enkele vrienden van de 21-jarige lastig. Toen de 21-jarige de vrouw hierop aansprak, werd ze diverse keren ge slagen. De 21-jarige liep onder meer een gekneusde hand, een tand door haar lip en diverse krau wen en bulten op. Ze heeft aangif te gedaan van mishandeling. KLOETINGE - IVN houdt opnieuw de voorjaarswandeling Van Vaete tot Gasjeshoek in en om het dorp Kloetinge. Gidsen geven tijdens de wandeling uitleg over de geschiede nis van Kloetinge, over de natuur en over de bloeiende fruitbomen die ze volop tegenkomen. Zondag begint de wandeling om 14.00 uur bij de Geerteskerk. Onge veer 2,5 uur later is de groep daar terug. Van Vaete tot Gasjeshoek wordt donderdag 23 april opnieuw gelopen. Dan is de aanvang om 18.30 uur. Met de deur in huis vallen. Van de voordeur tot garagedeur. Van de fundering tot en met het dak en alle materialen daartusen vindt u onder één dak bij Raab Karcher. Of het nu gaat om gevelstenen, dakpannen, binnendeuren, sectionaaldeuren u vindt het bij ons in alle soorten en maten. Van rustiek tot modern design. Kwaliteit en innovatie staan hoog in het vaandel bij Raab Karcher. Laat u inspireren en bezoek onze showroom aan de Waldammeweg 2, Middelburg. Een afspraak maken met één van onze medewerkers kan natuurlijk ook, telefoon 0118 625 055. raab karcher www.raabkarcher.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 123