Saam Zichtbaar Beter! Banen QjobTrack.nl Fysiotherapeut/Manueel therapeut Multidisciplinaire ziekenhuisarts Leerlingen radiodiagnostisch laborant Hartfunctielaborant Medewerker flexbureau (Gespecialiseerd) Radiodiagnostisch laborant Vakantiekrachten zomerperiode 2009 Zeeuws-Vlaanderen Bedrijven zetten geen handtekening. Mensen wel. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland zoekt Kredietbeoordelaar Professioneel advies, specialistische zorg. Private Banking. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland zoekt Accountmanager Private Banking A Mensln ;gmg Fysiotherapie Van Woelderenlaan Vlissingen Para Medisch Centrum "In Balans" Waarnemingen voor diverse Coöperatieleden 48 I Zaterdag 18 april 2009 Kijk ook op Dankzij een uitgebreid pakket aan medische- en zorgvoorzieningen is het werk interessant en veelzijdig. Daarnaast zijn er volop doorstroom mogelijkheden en opleidingsfaciliteiten. Kijk voor de uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod op onze website. U kunt ook contact opnemen met de personeelsadministratie: 0115-674500. www.zorgsaam.org Ziekenhuis Ambulance Thuiszorg Woonzorgcentra Het is tijd voor de Rabobank. De Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord- Beveland is een krachtige, complete en zelf standige bank. Hiervoor moetje keihard werken en altijd meer doen dan van je wordt verwacht. Dat is ook precies de instelling die de Rabobank zoekt bij nieuwe medewerkers. De afdeling Krediet Risico Management (KRM) zorgt dat de kredietrisico's binnen de bank worden beheerst. Daartoe stelt KRM beleidskaders op voor de acceptatie, het beheer errde rapportage van kredietrisico's. Bewaakt de ontwikkeling van de kredietportefeuille, adviseert aan de beslissings bevoegden omtrent fïnancieringsaanvragen en behandelt zelfde klanten in Bijzonder Beheer. Kredietbeoordelaar Je bent een kritische geest. Het gaat immers om het beoordelen van kredietaanvragen en lopende financieringen met verhoogd risico, het bewaken van de kredietportefeuille en de afwik keling van'probleemgevallen'. Daarbij neem je het belang van de klant én dat van de bank als vertrekpunt. Met als doel het realiseren van een verantwoord kredietrisicobeheer. Je gooit daar voor al je analytische, adviserende, toetsende en rapporterende kwaliteiten in de strijd. Als intern adviseur weetje adviseurs en managers te overtuigen van jouw oordeel en standpunt over acceptatie en beheer van financieringen. Expertise Je HBO WO denk- en werkniveau omvat bedrijfs economische, juridische, fiscale en commerciële aspecten van financieringen. Plus relevante skills als het beoordelen van (im)materiële aspecten en het bewaken van en toezicht houden op de juiste procedures. Daarbij ben je een inspirerende collega die waar nodig aandacht, hulp en feedback geeft. Dit komt tot uiting in de kwaliteit van je'product'. Ons aanbod Zoals je van een bank als Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland mag verwachten, zijn de arbeidsvoorwaarden uitstekend. Bijzonderheden Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. Interesse? Voor meer informatie neem je contact op met Robert de Ruiter, manager KRM, (0118) 42 81 08. Je sollicitatie zien we graag uiterlijk 1 mei 2009 tegemoet. We vragen je te solliciteren via de site www.rabobank.nl/werken. Rabobank De Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord- Beveland is een krachtige, complete en zelf standige bank. Hiervoor moetje keihard werken en altijd meer doen dan van je wordt verwacht. Dat is ook precies de instelling die de Rabobank zoekt bij nieuwe medewerkers. De afdeling Private Banking wil marktleider zijn in de markt van welgestelde particulieren. Marktleider in termen van het hoogste marktaandeel, maar ook in de ogen van de particulieren. Dat bereiken we door een sterke vertrouwens relatie met onze klanten op te bouwen en door klanten de dienstverlening te bieden die hen helpt financiële en maatschappelijke ambities waar te maken. De accountmanager Private Banking vormt een belangrijke schakel in het vinden en behouden van nieuwe duurzame klantrelaties. Accountmanager Private Banking A Op basis van je eigen portefeuilleplan benader je (potentiële) Private Banking klanten. Je scherpe analyses en inlevingsvermogen in de klant vertaal je naar een integraal advies met maatwerkoplossingen en naar inkomens- en vermogensplannen. Dat leidt tot effectieve verkoopgesprekken en verkoopafhandeling. Je bent de spil in het team van specialisten. Levert input voor offertes, verzorgt transacties, Het is tijd voor de Rabobank. informeert de klant over kansrijke ontwikke lingen, deelt kennis, werkt goed samen en coacht waar nodig. Expertise Je HBO denk- en werkniveau, je vakkennis en je drive vertalen zich in concrete resultaten. Zoals een toenemende omvang en rentabiliteit van je klantenportefeuille. Daarnaast ben je een initiatiefrijke netwerker met een proactieve houding en in het bezit van het FFP-diploma. Ons aanbod Zoals je van een bank als Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland mag verwachten, zijn de arbeidsvoorwaarden uitstekend. Bijzonderheden Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Interesse? Voor meer informatie neem je contact op met Erwin van Rees, teamleider accountmanagers Private Banking, (0118)42 81 73. Je sollicitatie zien we graag uiterlijk 1 mei 2009 tegemoet. We vragen je te solliciteren via de site www.rabobank.nl/werken. Rabobank PMC MensInBeweging is een coöperatie van Praktijken voor Fysiotherapie in Zeeland met een hoog ambitieniveau. Het samenwerkingsverband bestaat momenteel uit 13 praktijken voor fysiotherapie met 21 vestigingen in midden Zeeland. Er zijn 79 fysio therapeuten werkzaam. Wij gaan voor kwaliteit. PMC MensInBeweging levert moderne, goede, transparante fysiotherapeutische zorg ten behoeve van de cliënten. Als kwaliteits middel gebruiken wij daarvoor huisvesting, registratie CKR, een breed aanbod aan dienstverlening, een elektronische patiënt volgsysteem, HKZ en transparantie in de préstatie indicatoren. Voor diverse leden zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste collegae: 20 - 30 uur In het bezit van de verbijzondering Psycho-Somatische Fysiotherapie of de wil zich hierin te bekwamen, www.woelderen.nl. 20 - 30 uur Affiniteit en/of opleiding met Geriatrisch Fysiotherapie, www.pmcinbalans.nl. ZÖSSA Zuidoost-Walcheren www.pmcmensinbeweging.nl Een combinatie van banen is mogelijk Wij bieden: - Een prettige, moderne, dynamische werkomgeving - Een positief en enthousiast team - Leer- en ontplooiingsmogelijkheden - Arbeidsvoorwaarden en salariëring conform de richtlijn van het KNGF ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen en daarbuiten. ZorgSaam biedt preventieve zorg, zorg aan huis, ziekenhuiszorg en ouderenzorg. Onze organisatie staat voor goede kwaliteit van zorg, is modern en innovatief. ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen heeft vacatures voor diverse functies. Enkele vacatures uit ons aanbod: Voor vragen of nadere informatie kunt u contact op nemen met: Peter Koetje, voorzitter, of de praktijk van uw voor keur, 0118-461 897. U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 25 april a s. sturen naar: PMC MensInBeweging t.a.v. mevrouw D. de Visser-Jansen, Ambachtsveld 35, 4388 AV Oost-Souburg of naar info@pmcmensinbeweging.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 102