Familieberichten uit ook op m dlensenlinq.nl Yvonne Pieter Jan van de Zande Piet Piet van de Zande Piet van de Zande Piet van de Zande 22 I Woensdag 15 april 2009 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mee dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw en onze moeder Yvonne Smet-van der Pol echtgenote van Wim Smet A Rotterdam, 11 februari 1956 - f Goes, 13 april 2009 Hansweert: Wim Smet RotterdamJimmy en Guido Hansweert: Joey en Corina W |crry tin herinnering) Oude Polderstraat 23 4417 AW Hansweert Yvonne is thuis, waar donderdag 16 april van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 17 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er omstreeks 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dagmam, Dag Yvonne! Jimmy Smet Guido deVente Mika Dag mam, Je hebt hard gestreden, maar het was zo ongelijk. Nu heb je eindelijk de rust die je zo verdiend hebt. loey en Corina In herinnering aan onze ouders Nellie Lievense-Maas en Wim Lievense, nemen wij afscheid van hun broer en zwager Stoffel Maas Hans en Henriëtte van Belzen-Lievense en kinderen wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Liefdevol herinneren wij onze buurvrouw Dag lieve Marcel, Ingrid, Kevin en Davey Moedig en altijd maar doen alsof er niets aan de hand was, zo is van ons heengegaan Yvonne Smet-van der Pol Ma van der Pol-de Rotte Pa (in herinnering) Ome Theo Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Verdrietig zijn wij, dat na een jarenlange vriendschap is overleden, onze geliefde vriendin YvonSmet We zullen haar erg gaan missen en wensen Wim en kinderen en familie heel veel sterkte toe. Hansweert: Hugo, Addy, Rerny en Kim v.d. Guchte Vol van verdriet, maar met intens warme herinneringen moeten wij, na een te korte tijd, afscheid nemen van mijn innig geliefde man, onze pa en maatje en onze lieve opa echtgenoot van Matty van de Zande-Blok A Colijnsplaat, t Goes, 23 maart 1939 13 april 2009 We hebben enorme bewondering voor hoe jij je ziekte gedragen hebtl Kamperland: Matty van de Zande-Blok Colijnsplaat: Arco en Nancy loey, Maikel Colijnsplaat: Marian Colijnsplaat: Jimmy en Astrid Kevin, Ryan, Megan, Cody M.A.C. van de Zande-Blok Knotwilgendreef 22,4493 E| Kamperland Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de afscheids- dienst op zaterdag 18 april om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Emelisse", Nieuweweg 7 te Kamperland. Dag lieve Opa van de Zande we zullen je héél erg missen! Joey Maikel Kevin Ryan Megan Cody Zeer bedroefd zijn wij, vanwege het overlijden van mijn geliefde broer en bijzondere neef, die op een bewonderens waardige positieve manier zijn ziekte benaderde, maar tenslotte toch de strijd moest verliezen. Piet, we zullen jou en je humor heel erg missen! Marianne en René Nijkerk, 13 april 2009 Intens verdrietig zijn wij om zijn heengaan. Dankbaar zijn wij omdat zijn lijden nu voorbij is. Mooie herinneringen aan hem, dragen wij met ons mee. Op 13 april jl. overleed mijn goede schoonzoon en onze zeer geliefde zwager echtgenoot van Matty van de Zande-Blok Jac. Blok (in herinnering) Goes: A.J. Goesye-Blok Goes: Tiny Koeman-Blok lman Koeman (in herinnering) Nieuw Beerta: KoBlok Matty Blok-Bierens Endeavour Hills Australië: Piet Blok Joanne Blok-de Haan Wissenkerke: Ad Blok Nellie Blok-Breure Schaarsbergen: Abco Blok Tineke Blok-loustra Waalre: Lonnie Sturm-Blok Peter Sturm neven en nichten, achterneefjes en achternichtjes Humoristisch en positief tot het laatst Met grote bewondering en respect voor de waardigheid en het optimisme waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Ons medeleven gaat uit naar Matty, de kinderen en de kleinkinderen. Bram en Lies René en.Nell f Marianne MaxenTanny Johan en Joske Ko en Adri Kees en Adri Noord-Beveland, 13 april 2009 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Na een dapper gevecht dat hij zo moedig heeft gedragen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Hans Weug A Koudekerke, 1 juni 1940 t Vlissingem 11 april 2009 Annie Weug-Snijders Esther en Jan Lotte, fan Vincent en Valerie Suze Groeneweglaan 45 4385 KN Vlissingen Geen bezoek aan huis. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op vrijdag 17 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid vanaf 17.00 uur elkaar te ontmoeten in restaurant 't Vooronder Arsenaal- plein 9, 4281 BL Vlissingen. Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bloemen kunnen bezorgd worden bij uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. en schip loopt binnen, z'n laatste reis gedaan. Een strijd, niet te winnen. hYeer een schip vergaan. Vaarwel lieve broer, zwager en oom Hans Weug Oost Souburg: Cor en Annie Weug Vlissingen: Rino, Miranda en kinderen Oost Souburg: Maikel, Lianne en kinderen Verdrietig zijn we door het overlijden van Hans Weug Jan en Jopie Mastenbroek Annette Mastenbroek Floor en Cesar Kaptein Op 11 april is op 68-jarige leeftijd na een dapper gevecht overleden onze oud-medewerker Hans Weug Hans kwam in 1976 in dienst en was één van de pioniers uit de beginjaren van ons bedrijf. Zelfs na zijn pensionering in 2001 bleef hij betrokken bij diverse Wintershall-projecten. Ons medeleven gaat uit naar Annie, zijn kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De medewerkers en directie van Wintershall Noordzee B.V. Wintershall Services B.V. Wintershall Nederland B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84