Familieberichten Overleden FHensenlinq.nl mm 20 I Woensdag 15 april 2009 kijk ook op Op vrijdag 17 april nemen wij afscheid van collega Ad de Priester Hij was 36 jaar op deze locatie onze steun en toeverlaat en we missen hem al enorm! Wij willen hem in het zonnetje zetten en-nodigen u daarbij uit! Van 16.00 uur tot 1730 uur is er gelegenheid om hem te feliciteren met zijn pensioen! Oud-leerlingen, oud collega's en andere belangstellenden zijn van harte welkom op school om hem de hand te schudden en het glas te heffen. Collega's Het Springtij, -Grevelingenstraat 8 te Middelburg Langs deze weg willen we ieder bedanken voor de bloemen, kaarten en de veie andere felicitaties die wij mochten ontvangen voor ons 65-jarig huwelijk. Bent en.Lena Janse-van Nieuwenhuijzen- Arnemuiden Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet, doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rustend bij de bron van waar lang geleden ook de weg begon. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van onze dierbare moeder en oma Maria Goetheer-de Rijger weduwe van Anthonie Goetheer in de leeftijd van 92 jaar. 's-Cravenpolder: Bas en Marianne Goetheer-de jonge Rudy Evelyn en Nico Driewegen: Jan Goetheer en Rita Priem Raoul en Nicolette Goes: Kees en Ineke Goetheer-Huissen Linda en Jeroen Erik en achterkleinkinderen Goes, 13 april 2009 Correspondentieadres: Van Hoekenstraat 4, 4431 CB 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 17 april van 13.00-13.20 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 ie 's-Gravenpolder, waarna om 13.30 uur een afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Driewegen. Onze dank gaat uit naar het Personeel van Allé\>o voor de goede en liefdevolle verzorging tijdens haar verblijf in Vorsvliet. Met verdriet in mijn hart deel ik u mede dat is overleden mijn lieve zus Maria Goetheer-de Rijger Baarland: A.C. Mol-de Rijger Bedroefd geven wij kennis van het nog onverwachte overlijden van Wilhelmina Pieternella Johanna Acda Tante Mientje sinds 9 februari 1973 weduwe van Antonus Cornelis Mabilot Middelburg, 22 augustus 1925 Axel, 9 april 2009 Uit aller naam: W.P. Dingemanse Zorgcentrum "DeVurssche" Rooseveltlaan 1, Axel Correspondentieadres: Halve Maenpad 10 3151 RK Hoek van Holland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet: Ze redt het niet. je streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet. Toch zijn wij dankbaar voor je einde dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen je leven nam, maar ook je lijden overnam. Met elkaar leefden wij naar het einde toe. Toch was het afscheid moeilijk. Op maandag 13 april 2009 is, te midden van haar dierbaren, rustig ingeslapen mijn lieve vrouw en onze lieve ma lacoba Adriana Harinck-Meijer - Coby- in de leeftijd van 56 jaar. Danny Patricia en Frans Richard Chris Tevens willen wij hierbij iedereen bedanken die in de afgelopen tijd Coby hebben bijgestaan. In het bijzonder dokter H. Slager, Zorgstroom en PrivaZorgABTZ. Waldeck Pyrmontlaan 3,4461 TM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 17 april van 19.30 tot 20.00 uur in de 24-uurs familiekamer van rouw centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Gelegenheid tot condoleren en samenzijn zaterdag 18 april van 10.00 tot 10.45 uur in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om 11.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Geen bezoek aan huis. Wij stellen het erg op prijs dat u als afscheid een roos mee wilt nemen. Ondanks al haar levenslust en kracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jacoba Adriana Harinck-Meijer Goes: Corry Kruiningen: Ria en Andre Goes: Fred en Wil Drachten: Cees en Marianne Neven en nichten Goes, 13 april 2009 Met droefheid hebben we kennis genomen van het over lijden van Coby Harinck echtgenote van onze werknemer Danny Harinck Wij hebben grote bewondering voor de wijze waarop zij streed tegen haar ziekte, en de enorme dapperheid die zij daarbij toonde. Voor de manier waarop Danny en de kinderen haar hebben gesteund hebben wij groot respect. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Personeel en directie AMZ Borssele Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Elizabeth Moens-Maljaars Aagtekerke: C.M. Maljöars-de Visser Aagtekerke: C. Birza-Moens P. Birza neven en nichten Aagtekerke, 12 april 2009 Na enkele maanden ziek zijn overleed mijn schoonzoon en onze zwager Adelin de Smedt gehuwd met Rie Luitwieler Wij wensen Rie en haar (klein)kinderen veel sterkte met dit grote verlies. W. Luitwieler- Roeleven kinderen, zwagers en schoonzussen Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis. God het begin en het einde is. Huub Oosterhuis Vrij onverwacht overleed mijn man, vader, schoonvader, onze opa en mijn schoonzoon Gilles Adriaan Remijnse -Gijs- in de leeftijd van 61 jaar. Philippine: Ineke Remijnse-Coppoolse Middelharnis: Robert en Joke Remijnse Femke Edvard Vlissingen: S. Coppoolse-Joosse 13 april 2009 Kanaalpark 10 4553 EC Philippine De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 17 april om 14.00 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamy- straat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Gijs Remijnse In de leeftijd van 61 jaar. Middelburg: Tanny Mes-Remijnse Fred Mes Breskens: Mirjam Mes Nienke Matthijs Middelburg: GuidoMes Toch nog onverwachts overleed mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Gijs Remijnse S. Coppoolse Jos en Marian Inge, Peter en Annelies Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Gijs Remijnse Wij wensen Ineke en Robert veel kracht en sterkte toe om dit ontzettende verlies te kunnen verwerken. Zijn vrolijkheid en optimisme zullen ons altijd bijblijven Directie en medewerkers Vopak Terminal Vlissingen B.V. een lege plek, een groot gemis een fijne herinnering is al wat er nog is Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Gijs Remijnse op 13 april 2009 in de leeftijd van 61 jaar. Hij was een rustig en bescheiden man van weinig woorden en voelde zich erg betrokken bij ons bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar Ineke, Robert en Joke en de kleinkinderen en wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle collega's Vopak Agencies Temeuzen BV Want ik ben verzekerd, dat niets mij kan scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8:38-39 De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve schoonzus en onze tante Adriana Riemens-Dingemanse Zoutelande: E. Dingemanse-Hamelink neven en nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oud-collega D.H. de Kup -Boy- Tandartsen Kring Schouwen-Duiveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82