Familieberichten fnensenlinq.nl Pieter Jan van de Zande Piet Piet van de Zande Piet van de Zande - m Colofon Familieberichten 24yj Woensdag 15 april 2009 kijk ook op Wij zijn hem dankbaar dat we van hem aandacht, zorg en belangstelling mochten genieten. Toch wisten we dat we afscheid van hem moesten nemen, zo ziek als hij was. Met droefheid moeten wij u meedelen dat op zondag 12 april 2009 voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken van ons is heengegaan onze lieve vader Guus Stes weduwnaar van Wil van Gils Wilfried en Michaela 4361 CN Westkapelle Willibrordstraat 4 Op vrijdag 17 april wordt om 13.30 uur een persoonlijke dienst aan hem opgedragen in de aula van het crema torium Zuylen, Tuinzichtlaan te Breda. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst en persoonlijk nadien in de condoleanceruimte van het crematorium. Afscheid nemen doet zo'n pijn. Toch vonden we het fijn om tot het laatste moment bij je te zijn. Guus Stes jo, Corrie, Dennis, Alex Westkapelle, 12 april 2009 Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet: Ze redt het niet. je streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet. Toch zijn wij dankbaar voor je einde dat na zoveel moedig strijden kwam. omdat het niet alleen je leven nam. maar ook je lijden overnam. Met elkaar leefden wij naar het einde toe. Toch was het afscheid moeilijk. Op maandag 13 april 2009 is, te midden van haar dierbaren, rustig ingeslapen mijn lieve vrouw en onze lieve ma lacoba Adriana Harinck-Meijer - Coby- in de leeftijd van 56 jaar. Danny Patricia en Frans Richard Chris Tevens willen wij hierbij iedereen bedanken die in de afgelopen tijd Coby hebben bijgestaan. In het bijzonder dokter II. Slager, Zorgstroom en PrivaZorgABTZ. Waldeck Pyrmontlaan 3,4461 TM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 17 april van 19.30 tot 20.00 uur in de 24-uurs familiekamer van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Gelegenheid tot condoleren en samenzijn zaterdag 18 april van 10.00 tot 10.45 uur in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om 11.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Geen bezoek aan huis. Wij stellen het erg op prijs dat u als afscheid een roos mee wilt nemen. Ondanks al haar levenslust en kracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jacoba Adriana Harinck-Meijer Goes: Cony Kruiningen: Ria en Andre Goes: Fred en Wil Drachten: Cees en Marianne Neven en nichten Goes, 13 april 2009 Met droefheid hebben we kennis genomen van het over lijden van Coby Harinck echtgenote van onze werknemer Danny Harinck Wij hebben grote bewondering voor de wijze waarop zij streed tegen haar ziekte, en de enorme dapperheid die zij daarbij toonde. Voor de manier waarop Danny en de kinderen haar hebben gesteund hebben wij groot respect. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Personeel en directie AMZ Borssele Vol van verdriet, maar met intens warme herinneringen moeten wij, na een te korte tijd, afscheid nemen van mijn innig geliefde man, onze pa en maatje en onze lieve opa echtgenoot van Matty van de Zande-Blok A Colijnsplaat, t Goes, 23 maart 1939 13 april 2009 We hebben enorme bewondering voor hoe jij je ziekte gedragen hebt! Kamperland: Matty van de Zande-Blok Colijnsplaat: Colijnsplaat: Colijnsplaat: Arco en Nancy joey, Maikel Marian limmy en Astrid Kevin. Ryan, Megan, Cody M.A.C. van de Zande-Blok Knotwilgendreef 22,4493 EJ Kamperland Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de afscheids dienst op zaterdag 18 april om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Emelisse", Nieuweweg 7 te Kamperland. Dag lieve Opa van de Zande we zullen je héél erg missen! )oey Maikel Kevin Ryan Megan Cody Zeer bedroefd zijn wij. vanwege het overlijden van mijn geliefde broer en bijzóndere neef, die op een bewonderens waardige positieve manier zijn ziekte benaderde, maar tenslotte toch de strijd moest verliezen. Piet, we zullen jou en je humor heel erg missen! Marianne en René Nijkerk, 13 april 2009 "Humoristisch en positief tot het laatst Met grote bewondering en respect voor de waardigheid en het optimisme waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Ons medeleven gaat uit naar Matty, de kinderen en de kleinkinderen. Bram en Lies René en Nell t Marianne Max en Tanny Johan en Joske Ko en Adri Kees en Adri Noord-Beveland, 13 april 2009 Een schip loopt binnen, z 'n laatste reis gedaan. Een strijd, niet te winnen, dl)eer een schip vergaan Vaarwel lieve broer, zwager en oom Hans Weug Oost Souburg: Cor en Annie Weug Vlissingen: Rino, Miranda en kinderen Oost Souburg: Maikel, Lianne en kinderen Verdrietig zijn we door het overlijden van Hans' Weug jan en jopie Mastenbroek Annette Mastenbroek Floor en Cesar Kaptein Op 11 april is op 68-jarige leeftijd na een dapper gevecht overleden onze oud-medewerker Hans Weug Hans kwam in 1976 in dienst en was één van de pioniers uit de beginjaren van ons bedrijf. Zelfs na zijn pensionering in 2001 bleef hij betrokken bij diverse Wintershall-projecten. Ons medeleven gaat uit naar Annie, zijn kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De medewerkers en directie van: Wintershall Noordzee B.V. Wintershall Services B.V. Wintershall Nederland B.V. m m Voor uw medeleven en belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader Bastiaan Pieter Bakker zeggen wij u onze hartelijke dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Oost-Souburg, april 2009 ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres té vermelden eni telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrdtfit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrféren,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsqiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70