Familieberichten klikookop fllensenlinq.nl 22 I Woensdag 15 april 2009 Het leven is geen lolletje, er is een hoop verdriet, maar zo zwaar als we het maken, is het leven meestal niet. Na een korte heftige strijd met haar ziekte, is toch nog rustig van ons heengegaan Janny Wolthuis-Slaghuis Almelo 15-06-1932 Middelburg 13-04-2009 Veertig jaar liefhebbende echtgenote geweest van Jan Wolthuis t 10-08-2004 Lielhebbende moeder, schoonmoeder en oma van Liesbeth van Veen-Wolthuis |ohn van Veen Dorien en Wieke lelie Correspondentieadres: Liesbeth van Veen Schweitzerstraat 13 4336 LJ Middelburg Vrijdag 17 april is er gelegenheid om de familie te condo leren en afscheid te nemen van janny om 13.00 uur in de Wandelkerk, Koorkerkhof te Middelburg, waarna er een dienst zal worden gehouden om 14.00 uur in de Koor kerk. Na de dienst zal moeder in besloten kring begraven worden bij haar lielhebbende man. Mam hield van witte tulpen. Willen zij die geen kaart hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig aanvaarden. =JU= Zo zacht als een dovende kaars is ze van ons heengegaan. Aan het einde van haar kracht zonder woorden, zonder klacht. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwachts is overleden onze zus, schoonzus, tante en oudtante Elisa Maria Sierens-van Pamelen weduwe van Vital Julien Sierens Schoondijke, 28 april 1916 Terneuzen, 12 april 2009 Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die zij in verpleeghuis "De Stelle"heeft mogen ontvangen. Familie van Pamelen Familie Sierens Correspondentieadres: E. de Jong-Dumesnil Reinaertstraat 15 4527 CA Aardenburg Lisa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 16 april van 19.00 - 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 17 april om 11.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. I\la de dienst zijn we samen in de koffiekamer. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Afgelopen vrijdag bereikte ons het schokkende bericht dat na een korte periode van ziekte is overleden mevrouw M.C. van Vooren-Marey docente biologie aan het Zwin College te Oostburg. Wij verliezen in haar eenjoegewijde en sympathieke collega. Wij wensen haar gezin en familie alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, Ir. C.S. Hoek voorzitter centrale directie Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Marleen van Vooren-Marey mania van onze leerling Benjamin We zullen haar erg missen. Wij wensen haar echtgenoot Edwin, de kinderen Thomas, Natascha en Benjamin en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. De directie, het team, de medezeggenschapsraad, de activiteitencommissie, de leerlingen en de ouders van r.-k.b.s. Op Dreef Aardenburg Aardenburg, 14 april 2009 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marleen van Vooren-Marey Echtgenote van onze jeugdsecretaris en -leider Edwin en moeder van ons jeugdlid Thomas Wij wensen Edwin, Thomas, Natascha, Benjamin en overige familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur, jeugdcommissie, leiders, spelers en jeugdspelers Aardenburgse Voetbalclub AVC Ik krijg tranen in mijn ogen als ik aan je denk. Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van de mama van ons klasgenootje Benjamin Marleen van Vooren-Marey We denken veel aan je. [e klasgenootjes uit groep 4/5 Jeroen, Eline, Sanne, Martijn, Danielle, Carlijn, Elias, Megan, Anna, Rick, Kyra, [oost, Sigrid, Kaylee, Lore, Sanne, Tim, Meike, Elias, Jerro, Lars, Gerrit, Eva, Stefan, Mart, Elise, Jolien, Ricky Aardenburg, 14 april 2009 We zijn geschrokken en verdrietig door het toch nog plotselinge overlijden van Marleen van Vooren echtgenote van onze collega Edwin. Wij herinneren ons Marleen als een gemoedelijke, lieve vrouw en moeder. We wensen Edwin, Thomas, Natascha, Benjamin en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling E&l Engineering Solutions Dow Benelux B.V. Met droefheid vernamen wij het overlijden van mevrouw M. van Vooren-Marey Gedurende vele jaren heeft zij zich ingezet als school commissielid van basisschool Op Dreef te Aardenburg en als lid van de bestuurscommissie Onderwijskundige Zaken van onze rechtsvoorganger SKIO. Wij zijn haar hiervoor dank verschuldigd. Wij wensen haar familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen Oostburg, 14 april 2009 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van Marleen van Vooren-Marey echtgenote van onze collega Edwin en moeder van Thomas, Natascha en Benjamin. Wij wensen hen en de verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's Engineering Solutions Dow Benelux B.V. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Andreas Maria de Vliegher Adrie echtgenoot van Mariëtte Serafine de Vliegher-De Keyser Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Heikant: Mariëtte de Vliegher-De Keyser Hamme (B): Karl en Fabiënne Kim Angelo Arno Heikant: Martine en Werner Heikant: Ithika 13 april 2009 Axelsestraat 8,4566 CS Heikant U kunt afscheid nemen van Adrie in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 17 april van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia (van het Kind Jezus) te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de r.k. begraafplaats H. Theresia aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren op de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niet geheel onverwachts maar toch geschrokken zijn wij door het overlijden van Adrie Vader van onze vriendin Ithika. Wij wensen Ithika en familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Rachel en Jeroen Lindsay en Niels Esther en Jean-Luc Femke .Paul en Julie Dinja en Davy' Josee Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoogde hemel in en brachten we je terug. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en broer Jo Rottier Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Kloosterzande: Gina en Rony Breda: Dorothy en Ton Alvar, Kilian Terneuzen: Noëllaen Mare Mandy Kloosterzande: Willy Rottier Donna Flosseke, Bono, Joep if 13 april 2009 Brouwerijstraat 17,4587 BZ Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donder dag 16 april van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 17 april om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, .waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een speciaal woord van dank aan dokter Helmers, dokter Idink en de dames van de Thuiszorg. Jullie hebben geholpen zijn laatste maanden draaglijk te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68