Familieberichten Overleden tuk ook op m fnensenlinq.nl 20 I Woensdag 15 april 2009 Verdrietig, maar vol met fijne herinneringen die wij aan haar hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Miep van den Berg-Meijers A Oostburg, 8 maart 1947 t Schoondijke, 13 april 2009 Schoondijke: Lou van deh Berg Breskens: José en Jeroen Breskens: Rob en Sabine Ruben, Eveline, Carlein Vincent van Goghstraat 2,4507 CA Schoondijke Miep is thuis. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 18 april ont 11.00 uur in dienstencentrum De Moaneblusser, Buys Ballotstraat 4 te Schoondijke, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condo leren in eerdergenoemd dienstencentrum. Miep hield van bloemen. Intens verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve dappere zus, schoonzus en tante Miep Riet en Arie t Oudshoorn- Meijers Lies Meijers Cathrien en Johan t van de Sluis- Meijers Coos Meijers Mart en Elly Meijers- Bron Suzan en Albert Visser- Meijers Neven en nichten 13 april 2009 Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet, doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rustend bij de bron van waar langgeleden ook de weg begon. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van onze dierbare moeder en oma Maria Goetheer-de Rijger weduwe van Anthonie Goetheer in de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenpolder: Bas en Marianne Goetheer-de Jonge Rudy Evelyn en Nico Driewegen: Jan Goetheer en Rita Priem Raoul en Nicolette Goes: Kees en Ineke Goetheer-Huissen Linda en Jeroen Erik en achterkfeinkinderen Goes, 13 april 2009 Correspondentieadres: Van Hoekenstraat 4,4431 CB 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 17 april van 13.00-13.20 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna om 15.30 uur een afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Driewegen. Onze dank gaat uit naar het Personeel van Allévo voor de goede en liefdei'olle verzorging tijdens haar verblijf in Vorsvliet. Met verdriet in mijn hart deel ik u mede dat is overleden mijn lieve zus Maria Goetheer-de Rijger Baarland: A.C. Mol-de Rijger Na enkele maanden ziek zijn overleed mijn schoonzoon en onze zwager Adelin de Smedt gehuwd met Rie Luitwieler Wij wensen Rie en haar (klein)kinderen veel sterkte met dit grote verlies. W. Luitwieler- Roeleven kinderen, zwagers en schoonzussen Het was alsof zij afscheid namen Maar liefde is oneindig groot Ze bleven en ze blijven samen Liefde is sterker dan de dood Vol ongeloof moeten wij u meedelen dat, 3 dagen na het overlijden van Eugène, we plotseling afscheid hebben moeten nemen van Margaretha Louisa Maria Verschuren-van Deursen - Greet - in de leeftijd van 71 jaar. Uit aller naam: Arjanne en Jean-Claude de Buck en kinderen Hanneke en Freek Deenen en kinderen Ronald en Marja Groothaert en kinderen 13 april 2009 Bachstraat 36 4571 XT Axel Dinsdag 14 april hebben we van beiden afscheid genomen in het crematorium teTerneuzen. Moedig en altijd maar doen alsof er niets aan de hand was, zo is van ons heengegaan Yvonne Smet-van der Pol Ma van der Pol-de Rotte Pa (in herinnering) Ome Theo Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Dag main, |e hebt hard gestreden, maar het was zo ongelijk. Nu heb je eindelijk de rust die je zo verdiend hebt. Joey en Corina Dagmam, Dag Yvonne! Jimmy Smet Guido de Vente Mika Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mee dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw en onze moeder Yvonne Smet-van derPoi echtgenote van Wim Smet A Rotterdam, 11 februari 1956 - f Goes, 13 april 2009 Hansweert: Wim Smet Rotterdam: Jimmy en Guido Hansweert: Joey en Corina Jerry (in herinnering) Oude Polderstraat 23 4417 AW Hansweert Yvonne is thuis, waar donderdag 16 april van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 17 april om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er omstreeks 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis. God het begin en het einde is. Huub Oosterhuis Vrij onverwacht overleed mijn man, vader, schoonvader, onze opa en mijn schoonzoon Gilles Adriaan Remijnse - Gijs - in de leeftijd van 61 jaar. Philippine: Ineke Remijnse-Coppoolse Middelhamis: Robert en Joke Remijnse" Femke Edvard Vlissingen: S. Coppoolse-Joosse 13 april 2009 Kanaalpark 10 4553 EC Philippine De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 17 april om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Gijs Remijnse In de leeftijd van 61 jaar. Middelburg: Tanny Mes-Remijnse Fred Mes Breskens: Mirjam Mes Nienke Matthijs Middelburg: Guido Mes Toch nog onveiwachts overleed mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Gijs Remijnse S. Coppoolse Jos en Marian Inge, Peter en Annelies Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Gijs Remijnse Wij wensen Ineke en Robert veel kracht en sterkte toe om dit ontzettende verlies te kunnen verwerken. Zijn vrolijkheid en optimisme zullen ons altijd bijblijven Directie en medewerkers VopakTerminal Vlissingen B.V. een lege plek, een groot gemis een fijne herinnering is al wat er nog is Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Gijs Remijnse op 13 april 2009 in de leeftijd van 61 jaar. Hij was een rustig en bescheiden man van weinig woorden en voelde zich erg betrokken bij ons bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar Ineke, Robert en Joke en de kleinkinderen en wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle collega's Vopak Agencies Terneuzen BV In herinnering aan onze ouders Nellie Lievense-Maas en Wim Lievense, nemen wij afscheid van hun broer en zwager Stoffel Maas Hans en Henriëtte van Belzen-Lievense en kinderen wensen de familie veel sterkte toe met dit' grote verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66