i Habraken zorgt voor spektakel negende in or Ronde van Drenthe r*ï Kampioen Morres/Hulst in finale districtsbeker 44 Dinsdag 14 april 2009 PZC Mountainbikers Paardekooper pakken winst in 3-uurs-estaffete APRIL «Ken Rabobank MIDDELBURG - Het paasweekeinde heeft de Zeeuwse renners geen windeieren gelegd. Zaterdag finish te Birgit Lavrijssen (Kapelle) als 40e in de internationale Ronde van Drenthe. De achttienjarige ju- niore, die deel uitmaakt van de na tionale selectie, eindigde als negen de Nederlandse en als negende in het jongerenklassement tot 23 jaar. Winnaar was Marianne Vos. Een dag eerder, in de Acht van Dwingeloo, was Marissa Otten na mens Rabo Lady Force geëindigd als 66e en derde clubrenster tus sen de wereldtop. Gisteren werd Baukje Doedée tweede bij een eli te-wedstrijd in Waddinxveen. De mountainbikers Nehemia en Daniël Paardekooper gingen zater dag met de eerste plaats aan de haal in de 3-uurs-estafettewed- strijd in Verviers. De nieuwelingen van wielervereni ging Theo Middelkamp lieten zich zien in de Omloop van Lek en I)s- sel. Peter Blok demarreerde met vier anderen in de laatste ronde. Ploeggenoten George van Koe- veringe en Kees van Damme con troleerden het peloton. In de sprint kwam Blok echter tekort waardoor hij als vijfde eindigde. Bij een mountainbikewedstrijd in Alkmaar werd Milan Vader (Mid delburg) tweede in cat. 6 en Mick van Dijke (Wissenkerke) tweede in cat. 2. In diezelfde categorie ein digde Tim van Dijke als vijfde. Eveneens vijfde werd Aimee Schoe (Vrouwenpolder) in cat. 3. Didi de Vries (Wilhelminadorp) werd vierde in cat. 4. Gisteren wer den Schoe en Didi de Vries twee de bij de Paasbike in Nieuwkuijk. Ivar Moeleker werd eerste (cat. 7) in de jeugdronde van Rockanje. Denise Gunst werd vijfde in cat. 5. Henk Habraken van Delta/Frans Bevers is blij met zijn overwinning op Raymond Ceulemans van Crystal Kelly. foto Wim Kooyman Wat ...is Dennis van plan na de opleiding Commerciële Economie? OPEN DAG 10.30-15.00U "Voor mijn afstudeerproject zet ik samen met mijn collega's een innovatief product in de markt. Een belangrijk onderdeel is het onderzoek naar de kansen en mogelijkheden Van het product. In deze afstudeer opdracht komen alle aspecten van de opleiding terug. In juli behaal ik mijn diploma! Ik ga natuurlijk op zoek naar een commerciële functie, maar eerst wil ik nog een mooie reis maken. Op de Open Dag verzorg ik de rondleidingen, graag tot dan!" Kijk voor meer info op onze site www.hz.nl door Peter van Kouteren KLOOSTERZANDE - Voor de volley- balsters van Morres/Hulst lonkt na het behalen van het kampioen schap in de regiodivisie de felbe geerde 'dubbel'. De Hulster forma tie plaatste zich voor de fmale van de districtsbeker door in de halve eindstrijd VCN/King Software 2 met 3-1 te verslaan. Eén week na het behalen van de ti tel liet de kersverse kampioens- ploeg de eigen aanhang in Kloos- terzande zien dat de honger nog niet gestild is. Morres/Hulst stuur de het in de regiodivisie op de tweede plaats geklasseerde VCN/ King Software 2 met een neder laag naar huis. Trainer Guido de Beule, die zijn vakantie op de Velu- we voor het bekerduel had onder broken, prees zijn ploeg voor de manier waarop was gespeeld. „We zitten in een flow", vond hij. „Dit had de bekerfinale moeten zijn, want de twee beste ploegen van de regiodivisie speelden tegen el kaar. Normaal gezien moeten we nu ook de bekerfinale kunnen winnen." Morres/Hulst begon sterk en nam met een erg lastige opslag meteen het initiatief Geva rieerd spelend denderde de kam pioen over een verraste tegenstan der heen: 25-11. Toch toonden de gasten veerkracht. „Ze staan na tuurlijk niet voor niks tweede", oordeelde De Beule over de tegen stand die de bezoekers daarna bo den. De Zuid-Hollanders kwamen door winst in de tweede set (23-25) op gelijke hoogte en knok ten zich na verlies in de derde set (25-15) opnieuw terug in de wed strijd. Gemakzucht in de Zeeuwse gelederen lag daaraan ten grond- slagT Morres/Hulst verspeelde een 9-1-voorsprong, maar zette in de slotfase een 19-21-achterstand om in winst: 25-22.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 98