aii Ready Duiveland baalt van antivoetbal )P J! Vlissingers stoten genadeloos Koploper ftr-kjS:\i 1 konlnner R */f1 fx7 s i S I'S ll<B Alleen IJsselvogels en Swift staan nog onder Zierikzeese ploeg. 1% Kloetinge bereikt halve finale en speelt volgend seizoen in profbeker. 38 Dinsdag 14 april 2009 PZC door JaapJan Ritsema MIDDELBURG - Met niet al te hoge verwachtingen was All Ready za terdag afgereisd naar Alblasser- dam. Zonder coach Hans Land man en topschutter Dennis Vos- hart (werkverplichtingen) en de geblesseerden Desirée Voshart en Manon Torensma kreeg de con frontatie met koploper Kinderdijk op voorhand al de status van 'miss ion impossible' toegedicht. Het mag dan ook geen wonder heten dat Kinderdijk geen kind had aan de Zierikzeese eersteklasser: 26-7. Middenmoter All Ready had al leen aan Kinderdijkse scherpschut ter Bart de Wit al een kluif Met negen treffers ging hij zijn team voor. De rest volgde zijn voorbeeld en kreeg daarbij de speelruimte die het zich wenste. Aan aanvoe- der Jan Willem van Nieuwenhui- ze de ondankbare taak dat te beves tigen: „Ze waren écht veel beter. Tegen zulke zuivere schutters kon den we niets aanvangen." Dat besef drong in twintig minu ten tijd door tot het Zierikzeese kamp, toen Kinderdijk van 2-2 doorstoomde naar 12-2 met rust. Onder die gelopen koers kon All Ready het niet opbrengen om in de resterende dertig minuten uit een ander vaatje te tappen. Aan één kant gedwongen door de aan houdende druk van Kinderdijk, an derzijds door eigen berusting waar door de weinige kansjes die de be zoekers kregen, gemist werden. Een oorwassing was onvermijde lijk. De valse herstart was meteen merkbaar op de ranglijst: uitslui tend Swift en IJsselvogels bevin den zich nog onder All Ready. Scores All Ready: Jan Willem van Nieu- wenhuijze, Remy Quist en Anouk van Tiggelhoven allen 2, Henk de Graaf 1. Deze inzet van Christiaan Boon was invallerdoelman Willem Smid te machtig en betekende 1-0. Bart-Jan van Damme, die later uitviel met een hamstring blessure en verwacht dit seizoen niet meer in actie te komen, kan er niks tegen doen. foto Willem Mieras iMiiLftiU. 3 Hoe ...ziet Roy zijn toekomst in de wereld van energie? "Ik zit momenteel in het eerste jaar van de opleiding Algemene Operationele Technologie (energietechniek). Als ik over vier jaar klaar ben, wil ik graag in een afval verbrandingsinstallatie met stoomturbines werken. Het lijkt mij geweldig om de processen draaiend te houden en waar mogelijk te verbeteren. Met deze opleiding zie ik een mooie toekomst voor me. De vraag naar specialisten in energietechniek groeit én er valt nog veel nieuws te ontdekken in deze richting!" Kijk voor meer informatie op onze site www.hz.nl door Rudy Boogert KLOETINGE - Twee Vlissingers in Kloetingse dienst velden gistermid dag het vonnis over VC Vlissin- gen. Etiënne Mallie en Mervin Nie- mantsverdriet waren de aanvallen de azen die Kloetinge naar de hal ve finale van de districtsbeker brachten én naar een plaats in de KNVB-beker voor profs. Kloetinge won de meeslepende derby op ei gen veld met 4-2. Kloetinge legde de basis voor de overwinning in de eerste twintig minuten. „We hebben Vlissingen verrast", vond Kloetinge-trainer Diederik Hiensch. Door met een teruggetrokken middenveld te be ginnen kreeg met name Niemants- verdriet voorin veel ruimte om zijn snelheid uit te buiten. De eer ste twee doelpunten waren daar van een direct gevolg. Na anderhalve minuut liet hij Dan ny Magito zijn hielen zien, waarna Peter de Jong zijn voorzet maar half wegwerkte en Teun Rent meester via Sander Goedegebure binnenschoot: 1-0. Na ruim een kwartier profiteerde Mallie van de ruimte met een splijtende steek pass. De bal paste precies in het gaatje tussen Magito en Jihad Azza- gari en daar stond Niemantsver driet: 2-0. Nog geen minuut later wees scheidsrechter Van Wijk naar de stip na geduw bij een corner van Vlissingen. Peter de Jong maakte de aansluitingstreffer. Om het ge vaar Niemantsverdriet in te dam men zette Vlissingen-trainer Ruud Pennings zijn linkeraanvaller Dan- gelo Martien op Niemantsverdriet. Het kostte aanvallende kracht, maar één angel was uit het spel van Kloetinge. Maar Kloetinge had nóg een angel: Etiënne Mallie. Zijn steekpasses zijn een lust voor het oog, maar scoren kan hij ook. In een mêlee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78