Venetië, Florence Rome PZC 10-daagse bus-rondreis Italië vanaf 479,- p.p. incl. ontbijt! |KRAS.NL I Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! lees vind leef Dames voetbal of alleen heren? Dinsdag 14 april 2009 I 29 Ontdek de mooiste steden van Italië nu zeer voorde lig! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben wij deze rondreis langs de mooiste steden van Italië geselecteerd. U boekt deze fantastische vakantie al vanaf slechts 499,- inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u met de speciale actiecode WEG40004 nog eens 40,- korting (bij twee personen) en boekt u deze reis al vanaf slechts 479,-! Gaat u mee genieten van een prachtige natuur en cultuur? Hoogtepunten van deze reis Dag 1-2: Op naar Italië. Met een overnachting in Duitsland of Frankrijk komen we aan in de omgeving van Venetië. Dag 3: De hele dag in Venetië, met highlights als de Dom en het beroemde Dogenpaleis. Dag 4: Padua, de stad van de heilige Antonius. Beziens waardig zijn onder meer de S. Maria Assunta, de beroemde fresco's van Giotto en de Basilica di Sant'Antonio. Dag 5: Per trein naar het centrum van Florence. Kunst, cultuur en geschiedenis maken het één van de sfeervolste steden in Italië. Befaamd is o.a. het Baptisterium. Dag 6: Dagtocht naar Assisi, stad van de heilige Franciscus. Naast de basiliek van Franciscus zijn onder meer de 12e- eeuwse Dom en de Santa Chiara interessant. Dag 7: Het bezoek aan Rome, 'de eeuwige stad' is één van de hoogtepunten van deze reis! Op het programma staan o.a. het Colosseum, het Forum Romanum en het Vaticaan. Dag 8: Tijdens de rit naar Noord Toscane is er een korte stop in Pisa, wereldberoemd vanwege haar scheve toren. Dag 9-10: Via het mooie Zwitserland rijden we naar Frank rijk. We overnachten in de omgeving van Mulhouse. Zondag middag aankomst in Asten (Noord-Brabant). Inclusief: Reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur/reis leider, overnachting op heen- en terugreis in Duitsland of Frankrijk, verblijf in comfortabele hotels, ontbijt, het beschreven excursieprogramma, uitgebreid opstapschema en een afscheidskoffietafel. Vertrekdata op vrijdag van 1/5 t/m 16/10 Adviesprijs* Lezersprijs* Mei v.a. €539,- €519,- Juni v.a. 549,- 529,- Juli-aug. v.a. 559,- €539,- September v.a. 539,- 519,- Oktober v.a. €499,- €479,- prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Exclusief niet genoemde maaltijden, entreegelden, verplichte stadsgidsen, facultatieve excursies, treinkaartje Florence (ca. 9,- p.p.), lijndienstboot Venetië, fooien, reser- veringskosten 17,50 per boeking en de reis- en annuleringsverzekering. Meer informatie boeken Ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) Of bel met KRAS.NL 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 35.508 Alleen met de actiecode WEG40004 komt u in aanmerking voor het lezersvoordeel. EiiÉfl waarom zou je verder zoeken LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap13) Ik neem een doorlopend sportabonnement: O ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar 30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 66,50 (De_zamap13) O 'halfjaar accept 69,50 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per Naam: Voorletters: 2009 Om O v Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: (o .J voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/qirorekeninq: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice. Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig t/m 1 juli 2009 en alleen als u de laatste drie maanden geen proefabonnement beeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 31