Familieberichten >iit0°k°p dlensenlinq.nl v\kk nato^ vww.dominfcus.nl 26 Dinsdag 14 april 2009 Na een moeilijke laatste levensfase is op Paasmorgen uit haar lijden verlost mijn schoonzus en onze tante Pieternella Neeltje Cornelia Rothuizen-de Vlieger Nel weduwe van Arend Rothuizen Middelburg t Middelburg 23 december 1918 12 april 2009 Middelburg: (.M. de Vlieger-Barentsen Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de verpleeghuizen De Vliedberg" en "7 Gasthuis" voor de liefdevolle verzorging. Verpleeghuis 't Gasthuis afdeling Molenwater Correspondentieadres Touwbaan 8 433 I VA Middelburg De dankdienst zal worden gehouden vrijdag 17 april om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen Op Paasmorgen hebben wij afscheid genomen van ons aller Nel Pieternella Neeltje Cornelia Rothuizen-de Vlieger weduwe van Arend Rothuizen Middelburg t Middelburg 23 december 1918 12 april 2009 Nijmegen: B.S. Rothuizen Baarland: F.G.C. Rothuizen I.R. Rothuizen-Koornstra Amsterdam: W.L.B.). Rothuizen Bennekom: S.J. Aalberts-Rothuizen J.H. Aalberts Middelburg: S.C. Jobse-Rothuizen R. Jobse Middelburg: C. janse de Jonge-Rothuizen L.A.J. Jansede Jonge Amsterdam: C. Rothuizen-de Vries Amsterdam H.M. Rothuizen Klein- en achterkleinkinderen Verdrietig, ntaar trots en dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons betekende, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Schipper Kloetinge, 15 juli 1930 Goes, 11 april 2009 Heinkenszand: Marie Schipper-Boudens Heinkenszand: Ad en Ineke Mieke en Jurgen Moniek Heinkenszand: Ronnie - in herinnering Goes: Loek en Jacqueline Sanne Gijs Westdijk 18,4451 RD Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 april en woensdag 15 april van 15.00 tot 16.00 uur, Westdijk 18 te Heinkenszand. Naar de wens van Jan zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Lieve Opa, samen lachen samen klieren samen voetballen samen geld tellen samen in de bloemen samen om een ijsje bij Sam Dag Opa, we gaan je heel erg missen. Mieke en Jurgen Moniek Sanne Gijs Na een lange periode van ziekte is overleden onze zwager Jan Schipper Wij wensen onze (schoon)zus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Boudens Op zaterdag 11 april bereikte ons het bericht dat overleden is Jan Schipper Spelers van het le uur, decennia lang consul, trouw veld- verzorgeren erelid sinds 2001. Wij wensen de familie sterkte toe met het verlies van onze voetbalfanaat. Bestuur SV Heinkenszand "Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind. Tot ik aan d'eeuw'ge stranden de ruste vind" Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder, oma en overgrootntoeder. Haar liefde en wijsheid heeft ons allen geïnspireerd. Wij zijn haar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Cornelia Maria Zwartepoorte-Leijnse Echtgenote van L. Zwartepoorte 30 september 1918 11 april 2009 L. Zwartepoorte Els (in herinnering) en Hans Marco en Annette, Tim, Floor Roland en Bregje, Angelo, Esmeé Marijke en Ot (in herinnering) Jan Joyce, Rover Debbie, Alysia Ralph en Floor Peteren Ina Renz en Linda Maureen en Stefan John en Ilona Rob en Natanja Sjoerd en Milou Tessa Marian Correspondentieadres Bankertstraat 3 4461 XK Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 15 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. We gedenken haar in een afscheidsdienst op donderdag 16 april om 10.45 uur in de aula van het rouwcentrum. De dienst zal worden geleid door ds. van de Wetering. De begrafenis zal aansluitend om plm. 12.00 uur plaats vinden op de begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden". Wij bedanken de medewerk(st)ers van verzorgingstehuis Randhof voor de enorme betrokkenheid en liefdevolle verzorging van mijn vrouw en onze (schoon)moeder. Mama hield van bloemen. Mochten wij vergeten zijn ,u een rouwbrief te sturen, beschouw dan deze advertentie als zodanig. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis j y Alleen bij U ben ik geborgen Gj doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Op 11 april 2009 hebben we onze lieve moeder en oma moeten laten gaan. Onze dankbaarheid is groot dat zij zo lang bij ons mocht zijn. Mama is bijna 94 jaar geworden. Wij houden van je. Frederika Elisabeth Geertruida Verstelle-Guequierre sinds 9 mei 1970 weduwe van Jan Verstelle De Heer is mijn herder... (Psalm 23) Pieter èn Heieen Verstelle Martin Jan en Linda Addy en Jan Westerweel Fréderiek en Frank Roos en Eelco- Correspondentieadres: PM. Verstelle Howlin Wolfstraat 3 4337 WR Middelburg De afscheidsdienst vindt plaats op 15 april om 10.30 uur in de Oostkerk te Middelburg, gevolgd door de begrafenis om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. vm. Op vrijdag 10 april j.l. hebben we, met grote verslagen heid, kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster Adriënne Schelfaut-Clarijs Gedurende vele jaren heeft Adriënne zich ingezet voor onze stichting en de ouderen van Sluiskil, ze was werk zaam als bestuurslid, groepsleidster en medewerkster op veler gebied. Als waardering voor het vele werk en haar grote inzet heeft ze een Koninklijke onderscheiding mogen ont vangen en is benoemd tot Erelid van onze stichting. Wij zijn dankbaar voor het vele werk door haar verricht en zullen haar erg missen. Wij wensen haar nabestaanden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en medewerkers van Stichting Welzijn Ouderen Sluiskil Een mooi en spiritueel mens hebben wij op 9 april 2009 op 89-jarige leeftijd los moeten laten. Hij is terug naar zijn Bron. Franz Wojtal Voor altijd in ons hart echtgenoot van Levina Prudentia Wojtal-de Block Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Mevr. L.P. Wojtal-de Block Lilian en Richard Ingrid en Pieter Kleinkinderen en achterkleinkinderen 9 april 2009 Jac. van Looystraat 7,4532 GC Terneuzen U kunt afscheid van hem nemen in Rouwcentrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6, op woensdag 15 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 april om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijm- straat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Hulst aan de Van der Mael- stedeweg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u welkom voor een kopje koffie in Brasserie De Halve Maan, Stationsplein 6 te Hulst. Onze oprechte dank gaat uit naar het ambulancepersoneel, IC en afd. Al ZorgSaam Ziekenhuis Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een gedenksteen, urn of urn graf zorgt voor een persoon lijke, speciale herinnering aan een dierbare. Bij Dominicus vertalen wij uw wensen in natuursteen, RVS of glas. Voor ieder budget is er een mogelijkheid. •3A -P Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.ni Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28