kijkookop fflQnsen.inq.nl Familieberichten Kr Adriana Riemens-Dingemanse lezus zeide tot haarIk ben de Opstanding en het Le\>en; die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven; (Johannes 1125) In het volste vertrouwen op de genade van haar Verlosser is zacht en kalm van ons heengegaan onze dappere nooit klagende moeder, oma en oude oma Catharina Matthijsse-den Hollander sinds 16 april 1983 weduwe van Izaak Matthijsse Aagtekerke, 30 januari 1918 Middelburg, 12 april 2009 Meliskerke: Tanny en Jo Rotte-Matthijsse Andrinoen Willie Joanny, Brendan Michiel en José Jorinda f, Jordy, Dylan Carlo en Lyan Cynthia, Rudy Grijpskerke: lolandaen Piet Dekker-Matthijsse Monique en Ronald Melissa, Natalie Bianca en Sjaak Joyce, Stefan, Dennis Robert en Marian Simone, Danielle, Esther Meliskerke: Ton en Corrie Matthijsse-Clarisse Chantal en Fred Bjorn, Sjoerd Natasja en Kees Iris Adriaan en Marieke Norah Meliskerke: |aap en Ina Matthijsse-van Wingen Michelle en Niels Marinde en Julian Meliskerke: Ido en Els Matthijsse-Provoost Richard en Tessa Johnny en Yasmin Devin Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis "Eben Haëzer" te Middelburg voor de liefdevolle verzorging die zij kreeg. Correspondentieadres: Familie Rotte, Brouwpit 6,4365 BK Meliskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. woensdag 15 april van 20:00 tot 20:30 uur in haar kamer (27) van Verzorgingshuis "Eben Haëzer" aan de Briand- laan 2,4334 GP te Middelburg. De Dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op D.V. donderdag 16 april om 13:00 uur in "de Ichtuskerk" aan de Bergstraat 34,4356 BD te Meliskerke. Er is daar nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12:15 tot 12:45 uur voorafgaand aan de Dankdienst. De begrafenis zal om 14:00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Na een dapper gevecht dat hij zo moedig heeft gedragen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Hans Weug Koudekerke, 1 juni 1940 t Vlissingen, 11 april 2009 Annie Weug-Snijders Esther en Jan Lotte, Jan Vincent en Valerie Suze Groeneweglaan 45 4385 KN Vlissingen Geen bezoek aan huis. x De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, 2al plaats hebben op vrijdag 17 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid vanaf 17.00 uur elkaar te ontmoeten in restaurant 't Vooronder Arsenaal plein 9,4281 BL Vlissingen. Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bloemen kunnen bezorgd worden bij uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. De Zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen was het stil Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen hebben wij plotseling afscheid genomen van onze tante Maria Paulina Cornelia )onkers Kieldrecht 22-10-1914 tKloosterzande 10-04-2009 Wij zullen haar missen Terneuzen: Willy en Netty |onkers-van Overmeeren Hulst: Corry en Gerard Danckaert-Jonkers Kloosterzande: Ria en Camiel van der Ha-Jonkers Terneuzen: Roza en Ronny de Kock-Jonkers Kloosterzande: Adriënne en Bert Roels-Jonkers Correspondentieadres: Groenendijk 105a 4587 CT Kloosterzande De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 15 april om 10.30 uur in de kapel van Huize "Antonius", te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Schriftelijke condoleance Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad Psalm 119:105 Verdrietig, maar dankbaar dat haar lijden nu voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overomaatje Elizabeth Moens-Maljaars ■ft Aagtekerke t Domburg 25 augustus 1924 12 april 2009 Domburg: F. Moens 's-Heer- Corien en Hans Scherp-Moens Hendrikskinderen: Aagtekerke: Sam en Corry Moens-Jobse Aagtekerke: Rinus en Matty Moens-Faasse Klein- en achterkleinkinderen Een woord van dank aan de medewerkers/sters van Zorgstroom en van Zorgcentrum "Simnia i'oor de verleende zorg. Zorgcentrum "Simnia" Simniapad 1 kamer 208 4357 HJ Domburg Zij is opgebaard in Zorgcentrum Simnia op haar kamer. De dienst van Woord en Gebed ten afscheid zal worden gehouden op vrijdag 17 april om 13:00 uur in de Dorps kerk aan het Dorpsplein te Aagtekerke. Aansluitend zal om 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Amicitia" aan de Agathastraat 1 te Aagtekerke. Na een leven van zorg en liefde voor ons en anderen, is van ons heengegaan onze lieve oma en overomaatje. We zullen je missen Nadine en Erik, Remo, Maura Mart en Dhani, Maxim Rutgeren Andrea Florien en Peter Jelle en Michelle Christel en Thijs Machteld en Maarten Floris Onze lieve Tante Bè is overleden, we hebben veel bewondering voor Oom Floor die haar zo liefdevol heeft verzorgd. We wensen hem en de kinderen veel kracht voor de toekomst. Riet Willemse en Piet Vos Arend Oort en Magda Willemse Uit onze vriendenkring is overleden Elizabeth Moens-Maljaars Henk en Hielt van der Schoot Jaap en Bets de Visser Peter en Willemien de Visser Dinsdag 14 april 2009 I 23 Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed, gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Wacht op den Heer, godvruchte schaar, houd moed! Hij is getrouw, de bron van alle goed. Zo daalt Zijn kracht op u in zwakheid neer. Wacht dan, ja wacht, verlaat u op den Heer! Psalm 27 7 (berijmd) Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van haar mochten ontvangen, delen wij u mee, dat in haar Heer en Heiland is ontslapen, onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en "oma van de zee" weduwe van Jakobus Riemens eerder weduwe van Jan Dingemanse 29 oktober 1922 l 1 april 2009 Wijk en Aalburg: Janny en Ben van Oerle-Dingemanse Erna en Bert, Marianne, Claudia Jan en Angela Kristel, Mariska, Jasper, Lisanne Bernard Annemarie en Patrick Peter en Annemarie Martin Arnemuiden: Ad en Giovanna Riemens-Carnibella Angelo Manuel Pernilla Arnemuiden: Peter en Bertine Riemens-Drost Marijn Anne-Sofie Lidia Jelmer Van Vollenhovenstraat 1 2 Arnemuiden Correspondentie-adres Helmkruidstraat 22, 4341 JX Arnemuiden Wij bedanken personeel van 't Gasthuis, "afdeling Bolwerk" voor de goede zorgen. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. vrijdag 17 april van 10.30 uur tot 1115 uur in de "Ontmoetingskerk", Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend wordt om 11.30 uur, voor familie en belangstellenden, een dienst van Woord en Gebed gehouden in genoemde kerk, waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Heden overleed onze zuster, schoonzusteren tante Adriana Riemens-Dingemanse Op de gezegende leeftijd van 86 jaar. E. Kleinepier-Dingemanse (in herinnering) C. Kleinepier (in herinnering) L. Dingemanse A. Dingemanse-van Lopik A. Dingemanse E.K. Dingemanse-van Lopik W. Roelse-Dingemanse J. Roelse P. Dingemanse A. Dingemanse-Lemmen neven en nichten Zoutelande, 11 april 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25