Familieberichten opa Thijs Stoffel Maas Stoffel Maas Stoffel Maas Stoffel Maas Stoffel Maas 22 I Dinsdag 14 april 2009 In plaats van kaarten "Het leven is een ademtocht als een kaarsje word het uitgeblazen Heden is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Jacob Jacobus de Kam Geboren 21 oktober 1926 Overleden 11 april 2009 Colijnsplaat, K.M. Wabeke-de Kam P.J. Wabeke Zeewolde, J.|. de Kam (in liefdevolle herinnering) P.A, de Kam-Kodde Abingdon, M.K.L. Poole-de Kam (Engeland) E.G. Poole (in liefdevolle herinnering) Gendt, L.M. de Kam Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ter Valckevoor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: Familie de Kam, Nieuwe Achterweg 9,4493 AD Kamperland De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 18 april om 10.30 uur in het dorpshuis "Jonkheer Mr. de Casem- broot", Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren in het voornoemd dorpshuis. "Eenvoud is het kenmerk van het ware". Sterk was haar levenskracht, bewonderenswaardig de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen. Zij is in alle rust van ons heengegaan, mijn allerliefste vrouw, onze zorgzame moeder en oma Dina Janna Kleinepier-de Bokx in de leeftijd van 80 jaar Fijnaart: ]an L. Kleinepier Wat een voorrecht als je 55 jaar van je leven met zo 'n lieve vrouw hebt mogen delen. Zevenbergen: D.H. Kleinepier Lobberich, Did: Herman Kleinepier Angela Kleinepier-Reichelt Kim Rotterdam: Mary Bateman Zij was voor ons een moeder en oma uit duizenden 11 april 2009,4793 BN Fijnaart Beukenlaan 2 Dien is thuis, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal op donderdag 16 april om I 1.00 uur plaatsvinden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst en persoonlijk na de crematieplechtigheid in de condoleancekamer van het crematorium. Een woord van dank aan dokter Parmentier voor de begeleiding en de dames van Thuiszorg "De Markenlanden voor de liefdevolle verpleging. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met verdriet laten wij u wetën dat onze lieve schoonzus en tante Dien Kleinepier-de Bokx te Fijnaart is overleden op 80 jarige leeftijd. Zierikzee Sina Mol-Kleinepier Wint Mol Oud-Sabbinge Leijn Kleinepier (in herinnering) Cathrien Kleinepier-Bal Middelburg Leute Leeuwerik-Kleinepier Sybold Luijben Neven en nichten Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Eduardus van Dam de vader van onze collega Frank. Wij wensen Frank, zijn moeder en overige familie veel sterkte met dit verlies. Team Basisschool St. Jozef Nieuw Namen We zijn heel verdrietig dat is overleden Thijs de Koster Rilland, 15 september 1940 Goes, 10 april 2009 Mia de Koster-van Eekelen Judith de Koster Frank Diemei feske, Suzi Michiel de Koster Annemiek Wesselingh We zullen zijn liefde en zorgzaamheid erg missen. Correspondentieadres: W. van Hallstraat 11 4333 CN Middelburg We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Thijs te nemen op donderdag 16 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Hierna bent u welkom in de ontvangstruimte van dit crematorium. dag lieve We hebben altijd zo leuk samen gespeeld. We gaan je heel erg missen. "Jeske en Suzi Thijs de Koster Onze wijze, intelligente, rustige, kritische, integere, betrokken, lieve broer en zwager is overleden. We zullen hem erg missen. Blanche en Jaap Blok-de Koster Piet en Marianne de Koster-Duivis Marjan de Koster en Piêrre Vlamings 10 april 2009 "dit is de tweesprong onzer wegen, gij hebt mij tot den versten rand geleid hendrik marsman Vol bewondering voor de manier waarop Mia en Thijs hun leven kleur gaven hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Thijs de Koster Zo sterk, zo moedig, zo vol liefde voor zijn omgeving. Hetty en Jan Versloot Annemarie en Pim Kennis Ria Engelen Middelburg, 10 april 2009 Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van een bijzonder mens. Onze fijne, inspirerende (fiets)vriend Thijs de Koster We gaan hem erg missen. We wensen Mia, de kinderen en verdere familie erg veel sterkte. Corry en Jaap Babettejohan en Sem Toch nog onverwachts is van ons heengegaan Thijs de Koster Wij herinneren hem als een fijne vriend en zullen hem zeker missen. Wij wensen Mia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. Els en Leo. Jac, Elly en Harrie, Ria en Johan Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze maat Wij wensen Sien, Peter, Jessica, Tim en Ewout veel sterkte toe. André en Corry Francke Arjo en Sanne Francke Ook wij zijn bedroefd om het overlijden van ons altijd behulpzame buurman Wij wensen buren Sien en de kinderen veei sterkte toe. M. Kleinepier N. Kleinepier-Gabriëlse C.M.D. Kleinepier Zoutelande, 2009 I.v.m. het overlijden van onze collega zijn wij woensdag 15 april vanaf 12.30 uur gesloten. Minderhoud Wonen - Zuidstraat 116- 4361 AJ Westkapelle- 0118-571212 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuuren leden HSV Westkapelle Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van vadervan onze medespelers Peteren Ewout Wij wensen Sien, Peter, Jessica, Tim en Ewout veei sterkte met het dragen van dit verlies. Spelers en begeleiding le selectie VV De Meeuwen Spelers en beg'êleiding Meeuwen 3 Geschokt zijn wij, na het overlijden van de gewaar deerde medewerker van onze buren, Minderhoud Wonen Wij wensen Sien en de kinderen veel sterkte toe Namens Hubo Westkapelle Wim en Silvia Minderhoud en personeel Willem en Sien Minderhoud In onze harten leef je voort. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht blijven, willen wij u laten weten dat, na een kortstondig ziekbed, op 91-jarige leeftijd is overleden onze geliefde, zorgzame vader en opa Laurentius de Koster sinds 13 november 2000 weduwnaar van Adriana Cornelia de Koster-Cornelissen Heinkenszand, 19 maart 1918 Goes, 11 april 2009 Lewedorp: Sjaak en Conny Sabrina Vlagtwedde: Elly en Bram Maartje en Wouter Stefan Suzanne Goes: Adri Correspondentieadres: Staalsweg 3 4456 RK Lewedorp De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 15 april om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 11.00 tot 11.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Aansluitend zal om pim. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op het R.K.-gedeelte van de Algemene Begraaf plaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben onti'angen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24