(J) dlensenlinq.nl Familieberichten Overleden Jan van der Graaf Jan 20 I Dinsdag 14 april 2009 kijk ook op d' Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Bedroefd delen wij u mede, dat de HEERE op Zijn dag tot Zich heeft genomén, mijn geliefde vrouw, onze lieve zorg zame moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Juliana Baaijens-Hoogenes echtgenote van Joos Baaijens eerder gehuwd geweest met Johannes Cornells Baartman in de leeftijd van 77 jaar. J. Baaijens Johan en Thea Baartman-Sleurink Marjolijn en Piet Sleurink-Baartman Nel Vogel-Baaijens en Jan Vogel in liefdevolle herinnering Jan Baaijens in liefdevolle herinneringen Ina Baaijens-Deij los en Anne-Marie Baaijens-Vader Ko en Ina Baaijens-Nomden Marina en Ciljam van Rossum-Baaijens Johan en Cecilia Baaijens-Suratmiyati Klein-en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Watertorenvoor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 12 april 2009 J.H. Huyssenstraat 29,4336 AH Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 15 april van 19.30 uur tot 20.30 uur in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinckstaat 3 te Midelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 16 april om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Tulpenstraat 35, 2161 HS Lisse. In deze dienst zal voor gaan Ds. J.M.D. De Heer. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de protestantse begraafplaats "Duinhof aan de Spekkelaan te Lisse. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 12.00 uur tot 12.45 uur ook gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het verenigingsgebouw van de kerk aan de Crocussenstraat 2a te Lisse. Gaarne gepaste kleding. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een langdurig ziekbed dat ze verdroeg met bewonderens waardig geduld en moed overleed onze lieve tante Adriana Maria Coppoolse weduwe van Jacobus Geschiere Ze was een rustpunt in ons leven. We zullen haar erg missen Vreeland: Annet en Ab Kessler-Geschiere Moskou: Gijs en Dasja Haarlem: Floortje en Folkert Amsterdam: Peter Geschiere en loop van Schie Tot onze diepe droefheid is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde zuster, schoonzuster, onze tanteen oudtante Hendrika Willeboordse in de leeftijd van 85 jaar. Westkapelle: C. Lievense-Willeboordse J. Lievense Adri en Jana Jannie en |aap Pieren Andrea Henken Diny Jos Frans Achterneven en achternichten Wij zijn het doktersechtpaar Van Eede en de medewerkers van Thuiszorg Zorgstroom dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 12 april 2009 Koestraat 70 4361 B| Westkapelle Correspondentieadres: J. Lievense Koestraat 74 4361 BJ Westkapelle Op donderdag 16 april zal D.V. de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Westkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zeer bedroef maar ook dankbaar wat deze man in ons leven heeft betekend, nemen wij afscheid van mijn lieve echtgenoot, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Antonina Lena van den Boomgaard in de leeftijd van 75 jaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum "Randhof, afd. De Meeuw, voor de liefdevolle verzorging. Goes: A.L. v.d. Graaf-v. d. Boomgaard Goes: Angelique en Manuel Stephany en Sheila Goes, 10 april 2009 Correspondentieadres: Nassaulaan 76 4461 SX Goes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op donderdag 16 april van 11.30 tot 12.00 uur. aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. f jv Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze zwager Lenie en Kees Adrie en Bert Jan t en Corry Nellie en Chris t Arie en Tiny Simon Vlissingen, 10 april 2009 De HERE is mijn herder (Psalm 23) Verdrietig geven wij u kennis dat zacht en kalm, maar toch nog onverwacht is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Cornelis van de Velde - Rinus - in de leeftijd van 81 jaar. Cor en Nellie van de Velde-van der Werff Bep en Dies Hannewijk-van de Velde Koos en Ank van de Velde-de Graaf Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 12 april 2009 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: J. van de Velde Oosterscheldestraat 39 4302 WG Zierikzee De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 16 april om 13.00 uur in 'De Brug', aan de Oostkerkestraat te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' voor de liefdevolle verzorging. Eén ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader David Hage sinds 25 juni 2006 weduwnaar van Neeltje Rijkse in de leeftijd van 94 jaar. Monster: Nel en Jan de Waard-Hage Sandra, Nathalie, Michael, Dylan Dave en Anita, Daan, Eva Francisca, Yinxi Bianca en Rob, Zoë, Linzi, Romy Wolphaartsdijk: Laura en Johan den Toonder-Hage Ellen en Lies, Leandra, jorian, Erwin, Marilyn Arjan en Lisette, Elles, Anne, Anouk, jan Marieke en Edward, Laurette, Ardjan, Hans, Elise Annemarie en Jan Willem, Laurinde, Sylissa 's-Heer Hendrikskinderen: DaveenNelie Hage-Nagelkerke Corine en Martien, Marcel, Anne, Mathilde Peter en Monica, Neelke, David, Rebekka Mirjam en Henri, jesse, Nynke Marian en Arnoud Jan Goes, 12 april 2009. Correspondentieadres: Ada van Hollandstraat 10 4472 BL 's-Heer Hendrikskinderen Onze vader en opa is overgebracht naar zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1, kamer 17, alwaar D.V. dinsdag 14 april van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid is tot bezoek en condoleren. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. C.J. Meeuse, zal worden gehouden op D.V. woensdag 15 april om 13.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes, waarna om ca. 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in genoemd rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Wij zijn het verzorgend personeel van zorgcentrum Rehobothdankbaar voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze goede vriend Kees Huige Wat blijft zijn de mooie herinneringen. Adriaan en Riet Ad en Sien Ko t en Corrie Christ en Isa-Marie Bedroefd hebben wij vernomen dat Cornelis Huige de vader van onze voorzitter, Piet Huige, is overleden. Wij wensen mevrouw Huige, Piet, Loes, Hilde, Kim, Marit en de rest van de familie, veel sterkte bij het verlies van deze liefdevolle man, vader en opa. Bestuur en leden LR PC de Weelruiters en S.C.H. de Weelruiters Et*,, :c j. y tfijXyk itii E 'cy vtV-yf, i—,c X Tc u \yyty%. Il/eev rey iddf. vzA^tty Vaarwel lieve broer, zwager en oom Hans Weug Oost Souburg: Cor en Annie Weug Vlissingen: Rino, Miranda en kinderen Oost Souburg: Maikel, Lianne en kinderen Verdrietig zijn we door het overlijden van Hans Weug Jan en Jopie Mastenbroek Annette Mastenbroek Floor en Cesar Kaptein

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22