Senior
o°
46 I Dinsdag 14 april 2009 PZC
CPC wint oefenwedstrijd ruim van Arnemuiden
i
UIT
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B: Geinoord - GVW 2-3, Hoek -
Bennekom 1-0, SDC Putten - Spakenburg 2-1, Volen-
dam - Ajax 2-0, IJsselmeerv. - Sparta N. 5-0, Zwalu-
wen'30 - Jodan Boys 2-2, Dovo
- Kozakken Boys 3
2.
IJsselmeerv.
22
14
7
1
49
50 -
17
Hoek
22
10
8
4
38
33 -
22
Bennekom
22
11
3
8
36
32 -
27
Sparta Nijkerk
22
10
5
7
35
37 -
38
Spakenburg
22
10
4
8
33
44 -
35
GVW
22
10
4
8
33
36 -
30
Volendam
22
9
5
8
32
35 -
31
Zwaluwen'30
22
7
6
9
27
37 -
36
Kozakken B
22
6
9
7
27
34 -
35
Jodan Boys
22
6
8
8
26
36 -
31
SDC Putten
22
8
2
12
26
24 -
37
Dovo
22
7
5
10
26
29 -
43
Ajax
22
3
9
10
18
18 -
36
Geinoord
22
4
3
15
15
31 -
58
Eerste klasse C: Tern.Boys
- WGZ
0-0, Nivo
Sparta - LRC 1-2, Rijsoord - Kloetinge 1-2, WGZ -
Achilles Veen 1 -0.
LRC
19
15
2
2
47
47 -
16
Roda Boys
19
12
2
5
38
43 -
29
Kloetinge
19
12
1
6
37
41 -
19
NLekkerland
19
9
6
4
33
44 -
24
Rijsoord
19
9
4
6
31
34 -
25
GPC Vlissingen
19
5
7
7
22
18 -
29
Tern.Boys
- 19
5
6
8
21
27 -
26
Nivo Sparta
19
6
3
10
21
28
34
Zaamslag
19
6
3
10
21
31
53
Achilles Veen
19
4
6
9
18
20
28
WGZ
19
3
8
8
17
24
29
Wilhelm.'26
19
3
2
14
11
13
58
Tweede klasse E: Oranje Wit -
VCK
2-1,
SSV'65 - Duivenland 2-0.
Dinteloord
19
13
1
5
40
33 -
23
Duiveland
19
10
4
5
34
56 -
36
Arnemuiden
19
10
3
6
33
35 -
25
Oranje Wit
19
10
2
7
32
32 -
24
VVC68
19
9
4
6
31
33 -
30
Serooskerke
19
8
5
6
29
21 -
19
•Oostkapelle
SSV'65
19
8
4
7
28
33 -
35
19
8
3
8
27
31 -
35
Bruse Boys
19
8
2
9
26
29 -
30
VCK
19
6
3
10
21
29 -
24
Nieuwdorp
19
4
0
15
12
25 -
45
Seolto
19
3
3
13
12
20 -
51
Vierde klasse A: Hoedekenskerke - Spui 5-0.
De Noormannen
19
16
2
1
50
63
14
Borssele
19
11
5
3
38
42
24
Spui
19
11
4
4
37
47
29
Hoedekenskerke
19
10
4
5
34
54
31
Bevelanders
19
9
4
6
31
52
33
Arendskerke
19
8
5
6
29
23
25
MZVC
19
7
1
11
22
27
38
Nieuwland
19
4
8
7
20
24
28
Cadzand
19
6
9
18
28
54
Wemeldinge
19
2
10
7
16
26
36
SVD
19
4
2
13
14
22
60
Apollo'69
19
*1
3
15
6
19
55
Reserve hoofdklasse: Nivo Sparta 2
Rijs-
LRC 2 2-3, WGZ 2 - Kloetinge 2 4-1.
Hoek 2
19
16
2
1
50
61 -
16
Heerjansdam 2
19
12
2
5
38
61 -
31
WGZ 2
19
12
1
6
3 7
45 -
31
Rijsoord 2
19
11
3
5
36
36 -
30
ASWH 2
19
10
5
4
35
41 -
30
Kozakken B. 2
19
8
1
10
25
37 -
50
LRC 2
19
7
3
9
24
38 -
43
Kloetinge 2
19
5
5
9
20
36 -
40
Nivo Sparta 2
19
6
2
11
20
26 -
48
Sliedrecht 2
19
6
1
12
19
36 -
38
De Zwerver 2
19
5
2
12
17
29 -
44
GPC Vlissingen 2
19
2
1
16
7
19 -
64
ASWH 3
20
14
4
2
46
65 -
26
Groote Lindt 2
19
12
2
5
38
59 -
35
Zaamslag 2
19
12
2
5
38
55 -
35
Pelikaan 2
19
10
4
5
34
47 -
32
Tern.Boys 2
19
9
7
3
34
41 -
30
Arnemuiden 2
19
7
8
4
29
43 -
19
ZBC'97 6
18
8
4
6
2,8
40 -
31
Bruse Boys 2
.19
7
3
9
24
33 -
42
AZW 2
19
5
3
11
18
30 -
43
Rijsoord 3
20
5
2
13
17
30 -
57
Kapelle 2
19
3
3
13
11
13 -
39
SSV'65 2
18
0
2
16
1
13 -
80
fe- Reserve tweede klasse: SKNWK 2
- Dauwen-
daele 2 2-2.
Veere 2
19
15
3
1
48
55 -
19
Serooskerke 2
19
15
3
1
48
38 -
10
Arnemuiden 3
19
10
3
6
33
51 -
31
De Meeuwen 2
19
9
6
4
33
37 -
22
Oostkapelle 2
19
10
2
7
3 2
46 -
30
Hoek 3
19
8
2
9
26
41 -
38
VCK 2
19
7
4
8
25
29 -
26
Kloetinge 3
19
6
5
8
23
36 -
45
Rillandia 2
19
7
1
11
22
38 -
48
FC Dauwendaele 2
19
6
3
10
21
47 -
46
SKNWK 2
19
3
2
14
11
22 -
64
Krabbendijke 2
19
1
0
18
3
19 -
80
Reserve eerste klasse: ASWH 3 - Rijsoord 3
3-0, Groote Lindt 2 - Arnemuiden 2 3-1, Zaamslag 2
- ZBC'97 6 1-6, ZBC'97 6 - SSV65 2 bno, Bruse Boys
2 - ASWH 3 1-1.
Reserve tweede klasse: Heerjansdam 3
The
Reserve derde klasse: SPS
2 -
DSE 2 3-1, TS-
Gunners 2 9-0, Oranje Wit 3
Kogelvangers 2 1
1.
W Merlijn 2 - Noad'67 3 6-0.
Heerjansdam 3
19
14
5
0
47
74
21
Klundert 2
18
14
4
0
46
97
24
WGZ 3
19
13
4
2
43
60
24
Seolto 2
17
11
2
4
35
67 -
28
Dinteloord 2
19
11
0
8
33
54
47
DVO'60 2
17
9
2
6
29
49 -
36
Oranje Wit 3
19
9
3
7
30
38
23
WC'68 2
17
7
3
7
24
47
41
Pelikaan 3
19
9
2
8
29
42
35
Internos 2
17
7
3
7
24
38 -
46
Zwaluwe 2
19
9
2
8
29
47
45
Unitas'30 9
17
7
3
7
23
64 -
50
WHS 2
18
7
3
8
24
42
46
Kogelvangers 3
18
6
4
8
22
53
53
The Gunners 2
19
9
0
10
24
37
53
TSW Merlijn 2
17
5
6
6
21
35 -
35
Serooskerke 3
19
5
2
12
"17
31
50
Noad'67 3
17
7
1
9
18
41 -
59
TSC 2
19
5
3
11
15
32
54
SPS 2
18
5
1
12
16
29 -
83
Kloetinge 4
19
4
2
13
14
25
58
DSE 2
17
2
1
14
7
16
81
Kogelvangers 2
18
3
4
11
13
26
52
Reserve derde klasse: De Meeuwen 3 - Oost-
kapelle 3 1-2, Zaamslag 3 - GPC Vliss. 3 0-3.
Heinkenszand 2
19
16
2
1
50100
28
FC Dauwendaele 3
19
13
3
3
42 101
47
Tern.Boys 3
19
10
4
5
34
57
40
Bevelanders 2
19
9
6
4
33
37
28
Serooskerke 4
19
8
4
7
28
50
54
Nieuwdorp 2
19
7
5
7
25
59
47
GPC Vlissingen 3
19
7
2
10
23
41
47
Zeélandia M. 6
19
7
4
8
22
39
48
Oostkapelle 3
19
7
0
12
20
36
49
De Meeuwen 3
19
6
1
12
19
36
62
Zaamslag 3
19
4
5
10
17
32
61
Oostburg 4
19
1
2
16
5
24
101
Reserve derde klasse: Yerseke
2 -
Apollo'69
2 11-1, Kapelle 3 - Noad'67 2 1 -4.
Noad'67 2
17
15
1
1
46
73 -
12
Yerseke 2
18
11
3
4
36
53 -
23
Kruiningen 2
17
9
3
5
30
46 -
28
Duiveland 2
17
9
2
6
29
46 -
30
Kapelle 3
17
9
1
7
28
52 -
52
H.Arendskerke 2
18
7
6
5
27
32 -
31
SSV'65 3
17
8
2
7
26
54 -
39
Mevo 2
17
8
1
8
25
44 -
51
Apollo'69 2
17
5
2
10
17
30 -
61
Colijnspl. Boys 2
18
1
2
15
0
27 -
76
Wemeldinge 2
17
1
1
15
-1
17 -
71
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: OSS'20
-RCS 2-1.
Nuenen
19
12
5
2
41
45 -
21
Best Vooruit
19
12
5
2
41
39 -
20
OSS'20
19
12
4
3
40
38 -
17
RCS
19
11
0
8
33
57 -
37
Unitas
19
9
2
8
29
43 -
40
WSC
19
8
2
9
26
33 -
38
Dongen
19
6
5
8
23
24 -
30
Geldrop
19
7
2
10
23
30 -
38
Unitas'30
19
5
5
9
20
18 -
26
PSV
19
5
4
10
19
29 -
45
Theole
19
4
3
12
15
18 -
41
Internos
19
4
1
14
13
27 -
48
Vierde klasse B: Odio -
Nw.
Borgvliet 3-1.
Alliance
19
12
3
4
39
39 -
29
Hoeven
19
11
5
3
38
47 -
20
Victoria'03
19
9
5
5
32
26 -
22
Walcheren
19
9
3
7
30
47 -
37
NSV
19
8
5
6
29
32 -
32
HSC'28
19
8
3
8
27
43 -
33
Nw. Borgvliet
19
6
4
9
22
35 -
36
Meto
19
5
7
7
22
31 -
33
Odio
19
6
4
9
22
27 -
35
De Schutters
19
6
4
9
22
24 -
40
Grenswachters
19
3
7
9
16
30 -
42
Robur
19
2
8
9
14
27 -
49
Koewacht
23
17
6
0
57
89 -
20
Hulsterloo
21
13
6
2
45
47 -
17
IJzendijke
22
13
4
5
43
47 -
29
Com Boys
23
13
3
7
42
48 -
23
Groede
23
11
4
8
37
44 -
36
Sluiskil
22
10
6
6
36
39 -
30
Sluis
23
10
4
9
34
49
48
Graauw
23
9
3
11
30
46 -
47
Hoofdplaat
23
8
5
10
29
38 -
40
Philippine
23
8
4
11
28
52 -
44
Schoondijke
23
8
4
11
28
40 -
49
Vogelwaarde
22
6
4
12
22
40 -
57
SDO'63
23
5
1
17
16
27 -
79
Terhole
22
0
0
22
0
14 -
101
23
19
3
1
59
89 -
23
23
16
3
4
51
66 -
30
23
16
1
6
49
63 -
32
23
15
1
7
46
70 -
42
23
11
4
8
37
50 -
36
23
11
3
9
36
28 -
42
23
9
7
7
34
48 -
50
22
9
4
9
31
42 -
37
23
9
4
10
31
44 -
48
23
9
2
12
29
59 -
61
23
8
2
13
26
37 -
51
23
4
3
16
13
30 -
63
23
1
5
17
8
21 -
75
22
2
0
20
6
34 -
91
Patrijzen 2
19
12
3
4
39
50 -
29
Zeelandia M.3
19
12
1
6
37
75 -
43
Steenbergen 2
19
10
6
3
36
51 -
34
HW'24 3
18
11
3
4
36
53 -
39
Goes 2
19
11
2
6
35
45 -
40
Axel 2
19
8
5
6
29
39 -
39
Zeeland Sport 2
19
8
3
8
27
48 -
38
Domburg 2
19
5
5
9
20
33 -
46
Philippine 2
19
7
0
12
19
25 -
41
Breskens 2
18
5
2
11
17
29 -
46
Luctor'88 2
19
3
7
9
I 6
33 -
52
Steen 3
19
2
1
16
4
20 -
54
Reserve derde klasse:
SC Gastel 3 -
Steenber-
gen 3 1 -4.
Alliance 2
19
14
3
2
43
52 -
22
Moerse Boys 3
19
11
4
4
37
64 -
36
Dosko 3
19
9
5
5
32
50 -
38
Virtus 2
19
10
1
8
31
51 -
48
Unitas'30 3
19
9
2
8
29
52 -
43
FC Bergen 2
19
8
3
8
27
42 -
34
Goés 3
19
8
3
8
27
47 -
50
MOC'17 3
19
7
4
8
25
49 -
56
SC Gastel 3
19
7
4
8
23
39 -
47
NSV 2
19
5
3
11
18
31 -
47
Steenbergen 3
19
4
3
12
15
32 -
58
Devo 2
19
4
1
14
13
43 -
73
Districtsbeker: Kloetinge - Vlissingen 4-2, Zun-
dert - Zaamslag 0-3, Waspik - Stedoco 2-2, wint
na strafschoppen.
JUNIORENVOETBAL
A-JUNIOREN
Derde divisie D: Jeka - ASWH 2-1.
Stand: ASWH 19-49; Spartaan'20 19-42; Internos
19-31; BW 19-30; Vlissingen 19-29; RKWO 19-27;
DESK 19-24; Madese Boys 19-24; Jeka 19-23; Kloe
tinge 19-17; Kozakken Boys 19-15; Brabantia 19-9.
B-JUNIOREN
Derde divisie D: Sarto - RCS 5-1, Nuenen -
RCS afg.
Stand: Sarto 19-52; Noad 19-42; Internos 19-32;
Nuenen 18-31; Haarsteeg 19-31; Theole 19-30; Kloe
tinge 19-29; RKDVC 19-20; RCS 18-19; WSC 19-13;
BW 19-13; Halsteren 19-6.
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: RCL 2 - Jodan Boys 1-5, CSW
- Smerdiek 1 -0.
ARNEMUIDEN - Duel tussen een speler van Arnemuiden Ier verdubbelde de stand later. Voor rust was ook Erik
(geel shirt) en GPC. De oefenwedstrijd eindigde zater- de Ruijter nog trefzeker. Na de thee viel er nog één
dag in een 0-4-overwinning voor de eersteklasser. Re- doelpunt te noteren, dat op naam kwam van Lunven
mon van Geersdaele opende de score en diezelfde spe- Vermeer. foto Ruben Oreel
Vijfde klasse A: Graauw - Vogelwaarde 4-1,
Sluis - Hulsterloo 0-3, IJzendijke - Corn Boys 1-1,
Sluis - Groede 0-0, Graauw - Terhole 3-1, Koewacht -
Hulsterloo 2-2, Vogelwaarde - SDO'63 1-2, Philippine
- Schoondijke 0-3, Sluiskil - Hoofdplaat 2-1.
SC 't Zand
19
18
0
1
54
81 -
11
Jodan Boys
20
12
2
6
38
48 -
33
Muiden
19
11
3
5
36
45 -
31
Ter Leede 2
19
9
4
6
31
32 -
24
CSW
19
7
6
6
27
28 -
32
Smerdiek
19
7
2
10
23
34 -
37
RCL 2
20
5
7
8
22
26 -
31
Wartburgia 2
19
6
3
10
21
28 -
49
Odysseus'91
19
5
5
9
20
20 -
30
Oostkapelle
19
4
6
9
18
34 -
49
Berkel
19
5
3
11
18
22 -
48
Stedoco 2
19
3
5
11
14
13 -
36
Vijfde klasse B: Ouwerkerk - Dreischor 3-2,
ZPR'84 - Val Aan 2-1, Lepelstr. Boys - Hansw. Boys
1-0, FC Moerstraten - WW'67 3-2, Ouwerkerk - NVS
2-3, Val Aan - Vosmeer 3-2, Dreischor - Volharding
0-0, Kwadendamme - Renesse 2-3, ZPR'84 - Lewed.
Boys 4-1.
ZPR'84
Hansw. Boys
Kwadendamme
NVS
Lewed. Boys
Lepelstr. Boys
WW'67
Renesse
Moerstraten
Volharding
Val Aan
Vosmeer
Dreischor
Ouwerkerk
Reserve derde klasse: Steenbergen 2 - Philip
pine 2 4-1, Domburg 2 - Philippine 2 3-1, Goes 2 -
Breskens 2 3-1.
Derde klasse 803: Nieuwdorp - Oostkapelle 2
3-2, Zierikzee - WIK'57 3-1, Papendrecht - TEC 10-0,
SC Everstein - Nieuwdorp 2-3, Kerkwijk - SC Gastel
3-2, Smerdiek 2 - Oostkapelle 2 5-2, Oostkapelle 2 -
TEC uitg.
Stand: GJS 19-47; Nieuwdorp 19-36; Smerdiek 2
18-35; Tricht 18-35; Zierikzee 19-30; Papendrecht
19-28; SC Everstein 19-27; SC Gastel 18-24; Kerk
wijk 19-17; Oostkapelle 2 18-17; TEC 17-11; WIK'57
19-9.
Derde klasse 831: SC Gastel - GSBW 4-0, Ter-
neuzen - GSBW bno, Vivoo - Gilze 2-1, Marjola Girls -
Madese Boys 0-0.
Stand: Terneuzen 18-54; OW'67 19-42; Marjola
Girls 19-37; Schijf 19-33; Madese Boys 19-31; Gilze
19-26; Vivoo 19-24; Steen 19-24; SC Gastel 19-16;
Sarto 19-15; Kaaise Boys 19-14; GSBW 18-3.
Vierde klasse 804: Patrijzen - RCS 2-3, Alm-
kerk - Hardinxveld 1-1, Wieldrecht - Wemeldinge
4-2, De Meeuwen - Wolfaartsdijk 9-0, Hardinxveld -
RCS 0-2, Kruiningen - Wieldrecht 2-4.
Stand: IJzendijke 17-49; Kruiningen 17-43; FC Dau-
wendaele 18-31; De Meeuwen 18-28; Wieldrecht
17-27; RCS 17-25; Almkerk 17-22; Wemeldinge
18-20; Patrijzen 17-14; Hardinxveld 17-7; Wolfaarts
dijk 17-6.
Vijfde klasse 806: Veere - Dauwendaele 2 4-0,
Oostburg - Veere 4-2, Bruse Boys - Nieuwland 0-9.
Stand: Zaamslag 17-46; Veere 17-37; Oostburg
18-36; ZSC62 17-33; Koewacht 17-31; Nieuwland
17-26; Walcheren 17-26; Dauwendaele 2 17-16;
Nieuwdorp 2 17-14; SVD 18-6; Bruse Boys 18-0.
Vijfde klasse 851FC Bergen - Vivoo 2 2-6,
MOC17 - Vogelwaarde 0-4, Vivoo 2 - FC Bergen 7-0,
Axel - FC Bergen 5-0, Vivoo 2 - MOC'17 4-0.
Stand: Axel 18-46; Hontenisse 17-44; Marjola Girls 2
17-39; Vogelwaarde 17-36; Vivoo 2 17-29; NVS
18-23; Halsteren 17-19; Cluzona 17-17; WW'67
16-7; MOC'17 18-6; FC Bergen 16-5.
ZAALVOETBAL
Hoofdklasse: Eteha - Berleka 12-1.
Stand: Brabantia 19-52; Eteha 20-44; FM Sranang
20-40; Malabata 2 20-37; Oud Veldhoven 19-35; FC
EL 19-28, IFCV 19-20; CFE Ciba VDL 4 19-17; FC Ber-
geijk 19-15; ELZV 19-13; Berleka 19-1.
Zeeland
The Netherlands