Familieberichten kot ook op IDensentinq.nl DDllüHiÜfciiftó Stoffel Maas 30 I Zaterdag 11 april 2009 Ik heb het leven liefgehad, jullie allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan hem hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa Stoffel Simon Maas 16 mei 1948 10 april 2009 Sien Maas-Gabriëlse Peteren Jessica Tim Ewout Duinweg 47A 4374 EB Zoutelande Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Stoffel te nemen op woensdag 15 april van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lievergeen bezoek aan huis Geen bloemen Nooit meersamen vissen Nooit meersamen een biertje drinken Nooit meersamen klussen Nooit meerdie aanmoediging langs de lijn Ga je zo erg missen, lieve papa Ewout Dag lieve Opa kusje van Tim Bedroefd nemen we afscheid van onze maat en vriend Stoffel Maas die het strand, zon en zee liefhad. Onze gedachten zijn bij Sien, Peter, Jessica, Tim en Ewout. Een troost mag zijn: vrienden blijf je voor altijd. Pieten Zoete Anton en Koos Pieten Mieke Kees en Bets Lein en Lenie Octo en Nel Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd behulpzame zwager en oom Stoffel Maas Westkapelle: Koos de Pagter-Gabriëlse Huib de Pagter (in herinnering) Maassluis: Jan en Mieke Tugba Westkapelle: Edwin en Shelley Westkapelle: Aarnoud Gabriëlse Liesbeth Gabriëlse-Jacobse Gisella Westkapelle, 10 april 2009 Na een moedige strijd is voor ons veel te vroeg overleden onze geliefde neef Stoffel Maas Wij wensen Sien, Peter, Jessica en Tim en Ewout heel veel sterkte toe. Zoutelande: tante Jane Nellieen Jo Daaf en Betsie Bleiswijk: Annerieten Arie Goes: Jan en Mieke en de kinderen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef Stoffel Maas Dé en Hans de Gier TMout Verhulst Koos en Rinus Provoost Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne vriend Stoffel Maas Wij wensen Sien, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ad en Ineke Erich en Nelleke Wim (in herinnering) en Jopie Adri en Leida Aartjan en Dorien Frans en Ina Zoutelande, 10 april 2009 Zoveel beleefd, samen met Wim. Zo intens genoten. Dag lieve Stoffel Bedankt voor je vriendschap. Jopie Lievense Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Stoffel Maas Het was fijn hem als mens gekend te hebben en met hem te hebben samengewerkt. Wij wensen Sien en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers van Minderhoud Wonen Westkapelle Peteren Mattie, Marja Noute, Jacco, Bart Ria, Ilona, Marja, Bertina, Els, Karin, Ad Pieten Corrie I.v.m. hët overlijden van onze collega zijn wij woensdag 15 april vanaf 12.30 uur gesloten. Met veel verdriet vernamen wij dat na een slopende ziekte is overleden ons gewaardeerd lid Stoffel Maas Tot het laatst toe was hij betrokken bij onze door hem geliefde en met succes beoefende duivensport. Wij zullen zijn enthousiasme en humorerg missen. De naaste familie wensen wij veel sterkte toe. Bestuuren leden p.v. "De Zwaluw" Westkapelle, 10 april 2009 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze vriend Ewout. Wij wensen Éwout, Sien, Peter, Jessica en verdere familie in de komende periode alle sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Alex, Melanie, Arnold, Marieke, Aschwin, Danny, Marion, Dennis, Lenny, Eddy, Angela, Eef, Frank, JanPieter, Marieke, Inge, Johnny, Kim, Mara, Lennard, Marijn, Marion, Martijn, Cindy, Melis, Mariska, Ron, Linda, Wimjan, Christa. A1 die jaren hoorde jij er gewoon bij Willem Wat zal het stil zijn zonder jou Rob Enrico en Dineke Tonneke en Frits personeel (je collega's) alle stamgasten van Tramzicht Liefdevol herinneren wij Catharina de Bart-Meijers Wij willen een ieder bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en uw aanwezig heid bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en overoma. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna de Bruine-van den Bos betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Oosterland, april 2009 Uw belangstelling, in de vorm van een kaart, een telefoontje, of een persoonlijk woord, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Geertse-Dekker hebben wij op hoge prijs gesteld. Voor deze blijken van medeleven willen wij u van harte danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vrouwenpolder, april 2009 Wij willen een ieder bedanken voor de warmte en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en (over)oma Suzanna Goedbloed-Louwerse Fam. Goedbloed Gapinge, april 2009 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Het heeft onze familie heel erg goed gedaan te merken dat onze moeder, oma én overgrootmoeder zo geliefd was. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van Yvonne Triphon Goosen-de Ruyver Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Rob en Lenie Ronald en Tilly Kleinkinderen Achterkleinkinderen Vlissingen, april 2009 Het verdriet en gemis blijven, maar de vele blijken van medeleven die wij. op welke manier dan ook, mochten ontvangen tijdens zijn ziekte, en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve heit en opa Adrianus Jacob Hendrikse zijn ons tot grote steun geweest. Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. D.].A. Hendrikse-Lemstra kinderen en kleinkinderen Lemmer, april 2009 Wij danken u hartelijk voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Willemijntje van Iwaarden-Peters uit allernaam: Fam. van lwaarden Souburg, Rilland, april 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90