4 uit ook op (Denseniinq.nl Familieberichten rjjjnhbsiuiJÜiiS Diinkbeiuiijiriti Ward Cottet 32 I Zaterdag 11 april 2009 Ik heb het leven liefgehad, jullie allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan hem hebben, geven wij kennis van het overlijdenyan mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa Stoffel Simon Maas 16 mei 1948 10 april 2009 Sien Maas-Gabriëlse Peteren Jessica Tim Ewout Duinweg 47A 4374 EB Zoutelande Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Stoffel te nemen op woensdag 15 april van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lievergeen bezoek aan huis Geen bloemen Nopit meersamen vissen Nooit meersamen een biertje drinken Nooit meersamen klussen Nooit meer die aanmoediging langs de lijn Ga je zo erg missen, lieve papa Ewout Dag lieve Opa kusje van Tim Bedroefd nemen we afscheid van onze maat en vriend Stoffel Maas die het strand, zon en zee liefhad. Onze gedachten zijn bij Sien, Peter, Jessica, Tim en Ewout. Een troost mag zijn: vrienden blijf je voor altijd. Pieten Zoete Anton en Koos Piet en Mieke Kees en Bets Lein en Lenie Octo en Nel Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd behulpzame zwager en oom Stoffel Maas Westkapelle: Koos de Pagter-Gabriëlse Huib de Pagter(in herinnering) Maassluis: Jan en Mieke Tugba Westkapelle: Edwin en Shelley Westkapelle: Aarnoud Gabriëlse Liesbeth Gabriëlse-Jacobse Gisella Westkapelle, 10 april 2009 Na een moedige strijd is voor ons veel te overleden onze geliefde neef vroeg Stoffel Maas Wij wensen Sien, Peter, Jessica en Tim en heel veel sterkte toe. Ewout Zoutelande: tante Jane Nellie en Jo Daaf en Betsie Bleiswijk: Annerieten Arie Goes: Jan en Mieke en de kinderen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef Stoffel Maas Dé en HansdeGier Nout Verhulst Koos en Rinus Provoost Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne vriend Stoffel Maas Wij wensen Sien, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ad en Ineke Erich en Nelleke Wim (in herinnering) en Jopie Adri en Leida Aartjan en Dórien Frans en Ina Zoutelande, 10 april 2009 Zoveel beleefd, samen met Wim. Zo intens genoten. Dag lieve Stoffel Bedankt voor je vriendschap. Jopie Lievense Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Stoffel Maas Het was fijn hem als mens gekend te hebben en met hem te hebben samengewerkt. Wij wensen Sien en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers van Minderhoud Wonen Westkapelle Peteren Mattie, Marja Noute, Jacco, Bart Ria, Ilona, Marja, Bertina, Els, Karin, Ad Pieten Corrie I.v.m. het overlijden van onze collega zijn wij woensdag 15 april vanaf 12.30 uur gesloten. Met veel verdriet vernamen wij dat na een slopende ziekte is overleden ons gewaardeerd lid Stoffel Maas Tot het laatst toe was hij betrokken bij "onze door hem geliefde en met succes beoefende duivensport. Wij zullen zijn enthousiasmeen humorerg missen. De naaste familie wensen wij veei sterkte toe. Bestuuren leden p.v. "De Zwaluw" Westkapelle, 10 april 2009 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en we je zo sterk missen in alle dagelijkse dingen. Is er één ding dat troost ons nog Het meest, we zijn trots datje in ons leven Dent geweest. Oneindig ver weg en zo innignaÉij... Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen, met trots kijken we terug op de mooie afseheidsdienst, hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling, voor al die vele kaarten, bloemen, bezoekjes en telefoontjes die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man onze zorgzame (schoonjpa en aitijcf vrolijke opa en over-opa. Wies Coiïet-dè Maagt, kinderenkleinkinderen en achterkleinkinderen Kloostetzande, april2009 je hart was broos en teer, het ging niet meer Wij zijn geheel ontdaan en moeten u met veel verdriet kennis geven dat voor ons veel te vroeg en onverwacht is heen gegaan mijn geliefde zorgzame vrouw, onze lieve mama en schitterende oma Trudie Veldman - Lenaerts Geertruida Johanna Cornelia Maria in de leeftijd van 61 jaar. Oost - Souburg: Frits Veldman Miranda Ruben, Simone Rico en Djelai Mikey, Romy 4388 NB Oost - Souburg, 9 april 2009 Molenweg 34 Trudie is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de van Dischoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 15aprilvan 19.30 tot 20.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 17 april om 10.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze oudste zuster Trudie Veldman-Lenaerts We zullen haar zorgzaamheid heel erg missen. Joke en Klaas Ottor Lenaerts Thea en Rinus Willemsen-Lenaerts Paula Lenaerts Ria en Rene Schenk-Lenaerts neven en nichten Het overlijden van Trudie Veldman-Lenaerts echtgenote van onze collega Frits Veldman heeft ons diep geschokt. Wij wensen Frits en verdere familie heel veel sterkte toe. Medewerkers uitvaartverzorging Overtoom Groen Liefdevol herinneren wij Catharina de Bart-Meijers Wij willen een ieder bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en uw aanwezig heid bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en overoma. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2009 Dankbetuiging Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenisplechtigheid van Monique van Es waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling bij de uitvaartdienst en begrafenis is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij u op deze wijze danken. Het is ons duidelijk geworden dat Monique niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft hetekend. Gilbert van Damme Anne en Michiel Terneuzen april 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60