30,i U;,^,<1 mensenlinq.nl Adriana Elizabeth Riemens De Here is mijn herder, Psalm 23 Verdrietig delen wij u mede, dat na een periode waarin haar krachten steeds meer afnamen, toch nog plotseling is overleden onze geliefde zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Maria Coppoolse weduwe van [acobus Geschiere Serooskerke, 06-03-1914 Middelburg', 09-04-2009 Middelburg: Anneke Josiasse-Geschiere Bram Josiasse Ede: Marianne Middelburg: Hans De Meern: Irene en Albert-Jan: Joy, Micha en Mats Utrecht: Carine Correspondentieadres: Penninghoeksingel 69 4331 PT Middelburg tel. 01 18-625135 We zullen haar gedenken in een rouwdienst op dinsdag 14 april a.s. om 11.00 uur, in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De dienst zal worden geleid door ds. Gert-]an Smit. De begrafenis zal aansluitend plaats vinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Hartelijk dank aan de mensen van Zorgstroom, voor hun warme zorg én inzet. En ook aan de anderen, die de laatste jaren voor haar klaar stonden. Op Zijn tijd heeft God haar "thuisgehaald" onze lieve zus, schoonzus en tante Adriana Maria Geschiere-Coppoolse in de leeftijd van 95 jaar Middelburg J. Coppoolse Kloetinge L. Coppoolse Serooskerke M.]. Coppoolse-Slabbekoorn Veere C. Coppoolse Serooskerke K. Coppoolse f, Coppoolse-Louwerse Middelburg L. Coppoolse D.J.C. Coppoolse-Gebuijs Vrouwenpolder P. de Visser-Coppoolse A.P. de Visser Neven en nichten 9 april 2009 In zijn vertrouwde omgeving hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare echtgenoot en onze vader Dick Harold de Kup -Boy- - tandarts - A Amsterdam, 11 december 1926 t Haamstede, 9 april 2009 E.A. de Kup-Bos Evianne de Kup Harold de Küp Vroon weg 4 4328 ET Burgh-Haamstede We nemen afscheid van Boy op dinsdag 14 april om 16.00 uur in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Op 9 april overleed onze goede vriend Boy de Kup (PHF) na een moedig gedragen ziekte-op 82 jarige leeftijd. Boy was een bijzonder mens en vormde op eigen humor volle wijze een inspiratiebron voor ons allen. Hij was tot het laatste moment actief en betrokken bij de club en zo een voorbeeld voor velen. Onze gedachten gaan uit naar Eef, Harold en Evianne. We wensen hen veel kracht toe in de tijd die voor hen ligt. Rotaryclub Schouwen-Duiveland, Jack, Hans B., Henny, Norbert, Carjoanne, Yolande, Annelies, Dick, Dirk, Mare, Jan Harman, Albert, Marianne, Jan, Job, Helma, Marja, Pieter, Robert, Margo, Huug, Tonny, Hans R., Tanny, Stephan, Johan, Wouter en Roel. De Zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen was het stil Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen hebben wij plotseling afscheid genomen van onze tante Maria Paulina Cornelia Jonkers A Kieldrecht 22-10-1914 t Kloosterzande 10-04-2009 Wij zullen haar missen Terneuzen: Willy en Netty Jonkers-Overmeeren Hulst: Corry en Gerard Danckaert-Jonkers Kloosterzande: Ria en Camiel van der Ha-Jonkers Terneuzen: Roza en Ronny de Kock-Jonkers Kloosterzande: Adriënne en Bert Roels-Jonkers Correspondentieadres: Groenendijk 105a 4587 CT Kloosterzande De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 15 april om 10.30 uur in de kapel van Huize "Antonius", te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het RK Kerkhof aldaar. Schriftelijke condoleance Geen bezoek aan huis Nooit meer samen wandelen Nooit meer samen lachen Nooit meer samen in't zonnetje Het was een mooie tijd Lena. Na een steeds achteruitgaande gezondheid is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sinds 31 juli 1984 weduwe van Johan Rocus van Kerkfort Groede, 2 september 1917 Hoek, 7 april 2009 Hoek: Piet en Stien van Kerkfort - Vergouwe Sluiskil: Lena en Jan van Maasdam - van Kerkfort Sluiskil: Frank en Francien Sarah en Roy Wij zijn het personeel van "Vremdieke" erkentelijk voor de liefdevolle verzorging. Hoek, 7 april 2009 "Vremdieke" Correspondentieadres: P. van Kerkfort Omloop 16 4542 DB Hoek De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden Als je door verdriet wordt neergeslagen Het waarom van dit aan niemand kunt vragen Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet Ook al vinden zij de juiste woorden niet Diepbedroefd maar vervuld met dankbare herinneringen geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Eugène Marie Verschuren echtgenoot van Margaretha Louisa Maria van Deursen in de leeftijd van 75 jaar. Greet Verschuren-van Deursen 10 april 2009 Bachstraat 36 4571 XT Axel Maandag 13 april is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 14 april om 16.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mijn dank gaat uit naar de huisartsen G. Harskamp en H. Meijerink en het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke "voor alle zorg en aandacht. "Je was een rots in de branding t en koerste recht door zee, Je trotseerde golven, alleen je had de wind niet mee" 33 jaar man en vrouw, hoe moet ik nu verder zonder jou, Het was, het werd, het is gedaan. Na een prachtig leven, moedig tot het laatste moment maar door ziekte verzwakt, is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader en lieve opa Johannes Hendricus Willem van Meerendonk Johan echtgenoot van Babs Kint N 22 oktober 1939 t 4 april 2009 Babs van Meerendonk-Kint Marco en Peggy Stéphanie Janine en Martin Nigel Dave en Els Roland, Michelle Donny en Nicole Ramon, Kay, Vito Rembrandtlaan 24 4532 HR Terneuzen De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 10 april in besloten kring te Terneuzen plaatsgevonden. WÊj-SU b ïG- bh Vf&i .5 Jij was voor mij de allergrootste waarde daarom, was jij mijn hemel op de aarde. Verdrietig omdat ik haar moet missen, en vol bewondering voor de wijze waarop zij haar steeds achteruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw Maria Bakker echtgenoot van Frans van der Steen in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: Frans van der Steen MS Maria 10 april 2009 Stuvesande 6 4532 MH Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 april van 19.00 -19.30 uur in rouwcentrum "Monuta", Roosevelt- laan 6 te Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 15 april om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria van der Steen-Bakker Wij wensen Frans kracht toe om dit verlies te verwerken. familie de Loof familie Smits familie Bakker familie de Brge familie Mol familie van de Moere Terneuzen, 10 april 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wij geven u kennis van het overlijden van Luc de Veloza (Lucky Luc) A 23 mei 1953 19 april 2009 Er is nog gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van ziekenhuis "De Honte", Wielingenlaan 2 te Terneuzen op zondag 12aprilvan 16.30 tot 17.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij wij zijn vrienden en kennissen willen uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 15 april om 16.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58