Familieberichten fflensenlinq.nl Ouprbflpfj IMIIBMili r~ Johanna Maria Focke-de Maree 28 I Zaterdag 11 april 2009 kijk ook op W -5 **0 8 april 2009 Rudy van Acker Van A 58 jaar Geschrokken, verdrietig en verbijsterd. Dit hadden we nooit verwacht. Nooit meer een telefoontje van jou. Geen grappen meer en ook geen door jou getimmerd pracht meubelstuk. Voor jou niet meer 'lekker op het bankje'. En ook geen laatste biertje met sigaret. We zi jn trots op je en we hopen dat je weet: We missen je, maar jé leeft in ons voort. Zijn kinderen en familie U kunt Rudy een laatste groet brengen in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 in Terneuzen, op dinsdag 14 april van 11.45 tot 12.45 uur. Wij zullen dan zijn kist bekleden met foto's van ons en van hem. Al zijn dierbaren zijn welkom om een foto op te plakken. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 14 april om 14.00 uur in Cultureel Centrum 'De Halle', Roosevelt laan la in Axel. Daarna zullen we Rudy te voet begeleiden naar de begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel in Axel. Correspondentieadres: Valeriaanstraat 4, 4537 DC Terneuzen. Nooit meer, onder de patytent Nooit meer, geef acht Nooit meer, op naar het tentenkamp zingen Nooit meer, vissen niet je Comando vrienden Nooit meer, doe maar een koude koffie Nooit meer, ik bel je nog Nooit meer, tot morgen Nooit meer, EYYY Rudy We gaan je missen maatje bedankt voor onze jaren Marco, Swiep en de jongens Onverwacht is op woensdag 8 april jl. na een korte periode van ziekte overleden onze medewerker Rudy van Acker Rudy werkte sinds 1997 bij Dethon. Hij was een zeer gewaardeerd medewerker op het bedrijfsbureau van Dethon Groen. Hij was voor ons ondermeer de spil tussen het bedrijfsbureau en diverse belangrijke opdrachtgevers. Wij wensen zijn dochters' loyce en Shirley veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Onze gedachten gaan ook uit naar zijn zus en onze collega Marloes en hun familie. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Te jong en na een korte strijd is op woensdag 8 april jl. overleden onze collega Rudy van Acker Rudy was van huis uit een commando. Op het bedrijfsbureau bleek dat in zijn punctualiteit en plichtsgetrouwheid. Rudy was altijd opgeruimd van karakter en had gevoel voor humor. Hij was breed geïnteresseerd, maar met name in zijn medemensen. Hij was onder zijn collega's uitermate geliefd. Op het bedrijfs bureau was hij voor velen niet alleen een goede collega maar ook een vriend. Wij zullen hem missen. Wij wensen Joyce, Shirley en Marloes veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Groen Al die jaren hoorde jij er gewoon bij Willeni Wat zal het stil zijn zonder jou Rob Enrico en Dineke Tonneke en Frits personeel (je collega's) alle stamgasten van Tramzicht De Heer is mijn Herder. Ze kwam aan het einde van haar levensreis onze zorgzame mama en oma Janna Berg-Blaauw weduwe van Hendrik Willem Berg in leven eigenaar van "Focus" optiek A Tzummarum, 14 oktober 1921 t Goes, 9 april 2009 Yerseke: Bieneke en Ernst Goes: Marieke Utrecht: Folkert en Kerstje Idse, Minke, Gosse Correspondentieadres: Tulpstraat 54 4461 PA GOES Wij gaan haar uitzwaaien op woensdag 15 april om 13-30 uur in de kerk van de Doopsgezinde Gemeente, Westwal 45 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis komen we samen in de aula op de begraafplaats. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Diepbedroefd hebben wij afschëid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en oom Willy Alois van Boven echtgenoot van Maria Carolina Josepha van Boven-van Waterschoot Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Hulst: Maria van Boven-van Waterschoot Timmy Familie van Boven Familie van Waterschoot 9 april 2009 Liduinapark 84,4561 JW Hulst U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 13 april van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 14 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium vanaf 13.45 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en oom )an Cornelissen echtgenoot van Maria Honorina Cornelissen-Onghena A Axel, 17 maart 1923 t Terneuzen, 6 april 2009 Terneuzen: M.H. Cornelissen-Onghena Familie Cornelissen Familie Onghena Wij zijn het personeel van Ter Schorre afdeling revalidatie, dankbaar voor hun goede zorgen. Churchilllaan 404. 4532 MC Terneuzen, De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Rozen verwelken, scheepjes vergaan maar onze fijne herinnering aan Ward zal altijd blijven bestaan Ward van Dam Wij wensen Margriet, Frank, Martine, lack, Monique en alle familieleden veel sterkte toe met het dragen van het grote verlies van Ward. Namens alle jeugdspelers, jeugdtrainers, jeugdcommissieleden V.V. Hulsterloo Namens de spelers en begeleiders van het eerste elftal van W Hulsterloo wensen wij de familie en vrienden veel sterkte te wensen bij het verwerken van het verlies van Ward. Ie elftal WH Altijd bezorgd Altijd gezorgd Verdrietig om haar heengaan, maar met een bevrijdend gevoel voor haar, dat haar leven nu voorbij is, stellen wij u ervan in kennis dat op 85 -jarige leeftijd is overleden mijn moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Jacobus Cornells Focke Aardenburg; Oostburg: Aardenburg: Jackie en Bianca Focke-de Bruijne Jerney en Maurice Caylin Jayda Ritchie en Emily Aardenburg, 9 april 2009 Correspondentieadres: Reinaertstraat 5 4527 CA Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op dinsdag 14 april om 11.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Na een moeilijke strijd, uit je lijden bevrijd. Dat we zouden verliezen stond vast, niet wanneer, zij aan zij gevochten tot die laatste keer. Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze geliefde vader en opa Cornelis Huige A Hoedekenskerke. 4 mei 1928 - t Goes, 10 april 2009 Goes: A.C. Huige-van't Westende Nisse: Piet en Loes Hildeen Maarten Kim en Rias Marit Utrecht: Nicole en Roger Commugny (CH): RienenKarien Marijntje Cees Jen te Pieter Wij willen iedereen die mijn man, onze vader en opa met zorg omringd hebben hien'oor hartelijk bedanken. Laantje van Westdorp 1 (kamer 301) 4462 AS Goes Dinsdag 14 april is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 16 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Tapperij 's Lands Welvaren aan de A. de Koningstraat te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56