De Vlieger Familieberichten f) HlensGnlinq.nl het einde van saaie lezingen. Bezoek de bijzondere lezingen met Catherine Keyl, Marjan Berk of Karin Kuiper. opzegaienst sJ de emotie... Q -Hl- familieberichten Monuta kunststof grAfmÉlnumerït'en OVERTOOM-GROEN Wisse Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Wat blijft is Colofon Familieberichten 32 I Zaterdag 11 april 2009 kijk ook op Door de vele reacties die wij van u mochten ontvangen, is wel gebleken wat )annie de Jonge-van Kuijk voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat zij bij zo velen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die haar ontzettend zullen missen. Dit heeft ons heel veel steun gegeven. Hiervoor onze dank. Sjuul de (onge Anita en Mare Lara Marco en Rianne Scharendijke, april 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Aan allen die op enigerlei wijze blijk hebben gegeven van hun belangstelling en medeleven bij de ziekte en na het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Gerardus Antonius Kortekaas betuigen wij hierbij onze hartelijke dank. Uit aller naam I. L. Kortekaas Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Leuntje Maria Koster-Scheele De belangstelling, de woorden van troost en de vele schriftelijke blijken van medeleven maken de leegte en het gemis niet minder, maar zijn voor ons een grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, april 2009 Heet bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzonder mens. Zoveel mensen die, som's van heel ver kwamen, zoveel mensen die, soms uit een ver verleden, een reactie gaven. Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Ko van Nieuwenhuijzen betuigen wij U onze hartelijke dank. Marlies Wendy en Rinie Babette, Naomi, Sabine, Yaël Kruiningen, april 2009 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er een ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia T raas-Meulblok Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. je blijft altijd in ons hart. Vergeten doen wij je niet. C. J. de Pundert-Traas Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, april 2009 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Westveer-Moerman zeggen wij u hartelijk dank. Het geeft ons troost in ons verdriet. Familie de Bree-Westveer bachweg 9 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl uitvaartwinkel geopend op afspraak info@uitvaartinzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uitvaartinzeeland.nl 0 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Kijk voor meer informatie op monuta.nl/lezing UITVAARTZORG vo°rheen Schoonanrj Schouwen Duiveland 0111-402000 DAG EN NACHT BEREIKBAAR meer expressie? wij helpen! kijk op www.uitvaartinzeeland.nl Z1 uitvaartwinkel Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 71 Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie £t ITlensGnlinq.nl "7 Grijpskerke, april 2009 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 7 7 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en4 telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrajfirtrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrfêfertn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsjiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34