Familieberichten Dvs/Iede/) fHensenlinq.nl 28 I Zaterdag 11 april 2009 kijk ook op De Heer is mijn Hercler. Ze kwam aan het einde van haar levensreis onze zorgzame mama en oma Janna Berg-Blaauw weduwe van Hendrik Willem Berg in leven eigenaar van "Focus" optiek •Cf Tzummarum, 14 oktober 1921 f Goes, 9 april 2009 Yerseke: Bieneke en Ernst Goes: Marieke Utrecht: Folkert en Kerstje Iclse, Minke, Gosse Correspondentieadres: Tulpstraat 54 4461 PA GOES Wij gaan haar uitzwaaien op woensdag 15 april om 13.30 uur in de kerk van de Doopsgezinde Gemeente, Westwal 45 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis komen we samen in de aula op de begraafplaats. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Pieter Bom in de leeftijd van 95 jaar. Krabbendijke: W. Tramper-Vleugel J. J. Tramper Wemeldinge: M.J. Vleugel (in herinnering) M.J. Vleugel-de Witte Neven en nichten De Here is mijn herder, Psalm 23 Verdrietig delen wij u mede, dat na een periode waarin haar krachten steeds meer afnamen, toch nog plotseling is overleden onze geliefde zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Maria Coppoolse weduwe van Jacobus Geschiere Serooskerke, 06-03-1914 Middelburg, 09-04-2009 Middelburg: Anneke Josiasse-Geschiere Bram (osiasse Ede: Marianne Middelburg: Hans De Meern: Irene en Albert-|an: joy, Miclia en Mats Utrecht: Carine Correspondentieadres: Penninghoeksingel 69 4331 PT Middelburg tel. 0118-625135 We zullen haar gedenken in een rouwdienst op dinsdag 14 april a.s. om 11.00 uur, in de aula van de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De dienst zal worden geleid door ds. Gert-lan Smit. De begrafenis zal aansluitend plaats vinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Hartelijk dank aan de mensen van Zorgstroom, voor hun warme zorg en inzet. En ook aan de anderen, die de laatste jaren voor haar klaar stonden. Op Zijn tijd heeft God haar "thuisgehaald" onze lieve zus, schoonzus en tante Adriana Maria Geschiere-Coppoolse in de leeftijd van 95 jaar Middelburg J. Coppoolse Kloetinge L. Coppoolse Serooskerke M.J. Coppoolse-Slabbekoorn Veere C. Coppoolse Serooskerke K. Coppoolse j. Coppoolse-Louwerse Middelburg L. Coppoolse D.J.C. Coppoolse-Gebuijs Vrouwenpolder P. de Visser-Coppoolse A.P. de Visser Langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Na een moeilijke strijd, uit je lijden bevrijd. Dat we zouden verliezen stond vast, niet wanneer, zij aan zij gevochten tot die laatste keer. Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeên wat hij vóór ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze geliefde vader en opa Cornells Huige •Cf Hoedekenskerke, 4 mei 1928 - t Goes, 10 april 2009 Goes: A.C. Huige-van't Westende Nisse: Piet en Loes Hilde en Maarten Kim en Rias Marit Utrecht: Nicole en Roger Commugny (CH): Rien en Karien Marijntje Cees jente Pieter Wij willen iedereen die mijn man, onze vader en opa met zorg omringd hebben hiervoor hartelijk bedanken. Laantje van Westdorp 1 (kamer 301) 4462 AS Goes Dinsdag 14 april is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 16 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Tapperij 's Lands Welvaren aan de A. de Koningstraat te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In zijn vertrouwde omgeving hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare echtgenoot en onze vader Dick Harold de Kup Boy - tandarts - •Cf Amsterdam, 11 december 1926 t Haamstede, 9 april 2009 E.A. de Kup-Bos Evianne de Kup Harold de Kup Vroonweg 4 4328 ET Burgh-Haamstede We nemen afscheid van Boy op dinsdag 14 april om 16.00 uur in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Neven en nichten 9 april 2009 Op 9 april overleed onze goede vriend Boy de Kup (PHF) na een moedig gedragen ziekte op 82 jarige leeftijd. Boy was een bijzonder mens en vormde op eigen humor volle wijze een inspiratiebron voor ons allen. Hij was tot het laatste moment actief en betrokken bij de club en zo een voorbeeld voor velen. Onze gedachten gaan uit naar Eef, Harold en Evianne. We wensen hen veel kracht toe in de tijd die voor hen ligt. Rotaryclub Schouwen-Duiveland, Jack, Hans B., Henny, Norbert, Carjoanne, Yolande, Annelies, Dick, Dirk, Mare, Jan Harman, Albert, Marianne, Jan, Job, Helma, Marja, Pieter, Robert, Margo, Huug, Tonny, Hans R., Tanny, Stephan, Johan, Wouter en Roel. In haar vertrouwde omgeving is in alle rust ingeslapen onze moeder, oma en mijn oude oma Hendrika Jacoba Ham-de Blank - Riek - Den Helder, 4 juni 1907 t Vlissingen, 9 april 2009 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Joop en Mieke Ham-van der Giessen Adri en Hans de Muynck-Ham Robert Hans Ham en Marina Loscheva Correspondentieadres: Ham, Tobagolaan 14383 AL Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. je hart was broos en teer, het ging niet meer Wij zijn geheel ontdaan en moeten u met veel verdriet kennis geven dat voor ons veel te vroeg en onverwacht is heen gegaan mijn geliefde zorgzame vrouw, onze lieve mama en schitterende oma Trudie Veldman - Lenaerts Geertruida Johanna Cornelia Maria in de leeftijd van 61 jaar. Oost - Souburg: Frits Veldman Miranda Ruben, SimQne Rico en Djelai Mikey, Romy 4388 NB Oost - Souburg, 9 april 2009 Molenweg 34 Trudie is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de van Dischoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 15 april van 19.30 tot 20.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 17 april om 10.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze oudste zuster Trudie Veldman-Lenaerts We zullen haar zorgzaamheid heel erg missen. Joke en Klaas Otto-Lenaerts Thea en Rinus Willemsen-Lenaerts Paula Lenaerts Ria en Rene Schenk-Lenaerts neven en nichten Het overlijden van Trudie Veldman-Lenaerts echtgenote van onze collega Frits Veldman heeft ons diep geschokt. Wij wensen Frits en verdere familie heel veel sterkte toe. Medewerkers uitvaartverzorging Overtoom Groen Voor ons totaal onverwacht is overleden ons enthousiast koorlid Nico Smit Dirigent, organist, bestuur en leden Interkerkelijk Regiokoor Jubilate Deo Barssele Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons medebestuurslid Nico Smit Wij wensen Nico's kinderen, partner, familie en vrienden alle sterkte toe. Bestuur en donateurs van de Stichting Zeeuwse Veteranendag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30