m
51
media
krachtpatsers
'Je bent gehersenspoelddaarom vind je Claudia Schiffer mooier dan de
ze dameS Bodybuilder Charles Peeples in 'Paul Theroux' Weird Weekends'
v
ro
o
o
ro
ro
ro
o
media@wegener.nl
024-3650570
PZC
Zaterdag 11 april 2009
07:00 JAG 07:05 JAG
08:00 Planet's fun
niest animals 08:30 Vin
ger aan de poot 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 SUUS,
jouw winkel 10:15Tom-
my teleshopping 13:00
Susan's plan 14:40 How
to live longer 15:40 Ge
red 16:00 De verbou
wers XXL 17:00 De tuin-
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Car tracks
10:05 Best of shop
ping 12:00 Tek TV 13:00
Young blades 14:00 RTL
GP: Superleague formu
la (review) 15:00 RTL GP:
A1 GP - Portugal (kwa
lificatie) 16:15 RTLGP:
Crashes 16:30 PRAuto-
type 17:00 Gek op wie
len 17:30 RTL Transport
wereld
07:00Teleshop8:Tel
sell 16:45 The taste of
life 17:15 Michael J. Fox:
Mijn leven met Par
kinson
07:00 Merge 07:55 I feel
good 08:30 Runners life
09:00 Peking Express:
Zuid-Amerika 10:15
TekTVShop 11:15 Astro
TV 12:25 Euro Hockey
League 16:10 Doe-het-
zelf-date 17:20 Indecent
proposal
VERONICA
09:40 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer A kind of ma
gic, Matt's monsters,
Kim Possible, Fillmore,
Ga voor gezond, Recess,
Disney's The legend of
Tarzan, The replace
ments, Pat and Stan, Po-
kemon Advanced Bat
tle, Totally Spies, Fa
mous 5, The suite life of
Zack and Cody
O
a
18:00 Droomhuis in de 18:00
zon, realityserie
RTL Autowereld,
autoprogramma
18:30 Truck Tractor
Pulling Indoor
Ahoy Rotterdam,
special
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, amuse- hielen!, serie re-
mentsprogramma portages
19:05 From Alaska with 19:35 Close to home,
love, realitypro- dramaserie
gramma
19:00 Oplichters ont
maskerd, serie re-
portages
19:35 Oplichters ont
maskerd in Las
Vegas, serie repor
tages
20:00 Holland's got ta
lent, familieshow
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Ghostbusters,
filmkomedie
20:00 For love or mo
ney, realityserie
20:30 The closer, dra
maserie
20:10 Biker boyz, actie
film
21:50 Missing, misdaad- 21:30 Cold case, detecti-
serie veserie
22:30 Fans!, realityserie
22:30 King Kong lives,
actiefilm
22:45 Footsteps, thriller 22:30 Without a trace,
misdaadserie
22:25 Payback, actiefilm
23:00 Hart van Neder
23:25 Criminal intent,
land - Late editie
dramaserie
23:15 Piets weerbericht
23:20 Shownieuws-
Late editie
23:40 Lachen om home
video's (h)
00:40
The bodyguard
00:30
RTLGP: MotoGP
00:30
Teleshop 8
00:25
Judas
00:25
Seinfeld
03:00
Happy Hour
-Qatar (kwalifi
00:31
Sneak preview
02:15
Nachtprogram
00:55
Nachtprogram
catie)
02:00
KamasutraTV
mering: Relax TV
mering
01:30
Teleshop 7
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
01:31
Nachtlounge
land - Late editie/
02:45
Nachtprogram
03:00
Sneks
Shownieuws (h)
mering
00
vo
O
O
O
IO
O
O
w
O
05:30 Car tracks
los. Vrouwen die verdacht veel op
mannen lijken. „Je bent gehersen
spoeld, daarom vind je Claudia
Schiffer mooier dan deze dames.
De rest van de wereld zal wakker
worden."
In 2001 en 2002 won Theroux de
gerenommeerde British Academy
Television Awards. Na herhaaldelij
ke kritieken - hij zou niet kritisch
genoeg zijn, hij zou zijn gastheren
en -vrouwen voor gek zetten in de
documentaires - trok hij zich een
tijdje terug. Hij zocht de 'paradijs
vogels' uit de documentaires nog
maals op. Ditmaal voor zijn boek,
dat in 2005 uitkwam. Vanavond
en de komende twee weken zijn
de afleveringen van voor die tijd te
zien.
Louis Theroux' Weird Weekends, Neder
land 3, 20.25 uur.
De Brit Louis Theroux stapt in de wereld van de bodybuilders in een van de
afleveringen van Theroux' Weird Weekends. foto GPD/ BBC
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 12:30 TV
Brussel. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 The
rookie. 15:40 Vrolijk Vlaan
deren. 16:10 Wild at heart.
17:00 Are you being served?
17:30 Buren. 17:55 Kijkuit!
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:10
Dieren in nesten. 20:40 F.C. De
Kampioenen. 21:15 Het ABC
van de VRT. 21:40 MVP. 22:27
Winstverdeling jokeren lotto.
22:28 KENO-uitslagen. 22:29
Euro millions-uitslagen. 22:30
Het journaal laat. 22:45 Studio
123:35 Het weer. 23:40 The
border. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mijn liefste vriendjes
Teigetje en Poeh. 08:00 Sam
son en Gert. 08:25 Sprook
jesboom. 08:30 Smos. 08:45
Lazytown. 09:10 Mega Mindy.
09:35 Abrakodabra. 09:50
Missy Mila. 10:00 Disney's
Brandy Mr. Whiskers. 10:25
De 5.10:50 Gawayn. 11:05
George van de jungle. 11:20
Disney's American dragon:
Jake Long. 11:40 De Smurfen.
12:05 Beugelbekkie. 12:30
Hier is lan. 12:55 Mijn sport
is top. 13:29 CANVAS. 13:30
Goudvis. 14:24 KETNET. 14:25
De Snorkels. 14:50 Disney's
American dragon: Jake Long.
15:25 Samson en Gert. 15:50
Mega Mindy. 16:15 Lazytown.
16:40 Disney's Brandy Mr.
Whiskers. 17:05 George van
de jungle. 17:20 Zombie hotel.
17:45 Mega Mindy. 18:10 Miss
in de modder. 18:20 De week
van Karrewiet. 18:30 Miss in de
modder. 18:40 Sherlock. 19:15
Abrakodabra. 19:30 Carl2.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
A touch of Frost: True confessi
ons. 22:25 Blue murder. 23:35
Lantana.
RTBF1
07:00 Rendez-vous en terre
inconnue: Zazie chez les Koro-
wa'i. 08:30 Jardins et loisirs.
08:50 Intermedias. 10:00 En
quête de sens - II était une
foi. 10:30 Opinions - CSC.
11:05 Escapade gourmande.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:46 Air de familie. 12:48
Euromillions - uitslagen. 12:49
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:35 Télétou-
risme hebdo. 14:05 La clef des
champs. 14:35,15:25 Cold
squad: Brigade spéciale. 16:15
Commissaire Moulin: Non as
sistance a personne en danger.
17:50 Questions d'argent.
17:55 Monk. 18:50 Mr. Bean.
19:20 Contacts. 19:25 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:05
joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Une brique
dans le ventre. 20:50 J'ai pigé.
21:55,22:20 Big bang theory.
22:43 Joker- en lottotrekking.
22:45 Questions d'argent.
22:50 Basket 123:05 Studio 1
- Samedi. 00:10 Le 12 minutes.
00:25 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:10 C'est
pas sorcier. 11:35 Théatre
Wallon: Li Meur. 12:30
Automobile. 13:00 (^a bouge.
13:10 Mon cousin Jacques.
13:40 Screen agenda. 14:00
Screen. 14:30 Matière grise.
15:15 Derrière les apparances.
16:40 BattlestarGalactica.
17:25,18:15 Dead zone. 19:00
Chuck. 19:45 Le meilleurdu
web. 20:00,20:45 FBI: portés
disparus. 21:36 Explo.doc
- Megalopolis: Tokyo. 22:30
Le 12 minutes. 22:45 KENO.
22:46 Weerbericht. 22:51
Lotto- en jokeruitslagen. 22:52
D'art d'art. 22:55 l'Enfant
endormi.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 Take
on the takeaway. 13:00 Nieuws
en weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Antz. 15:20 Father
of the bride. 17:00 Nieuws en
weerbericht. 17:15 Regionaal
nieuws en weerbericht. 17:20
Final score. 18:10 Finding
Nemo. 19:45 Doctor Who.
20:45 Robin Hood. 21:30 The
National Lottery: 1 vs 100.
22:20 Casualty. 23:10 Nieuws
en weerbericht. 23:30 Match
of the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Tel-
etubbies. 08:00 Funky fables.
08:15 Eliot Kid. 08:25 Three
delivery. 08:50 Wolverine and
the X-men. 09:15 Sportsround.
09:30 What's new Scooby-
Doo? 09:50 Frankenstein's cat.
10:00 Who wants to be a su
perhero? 10:55 Bernard. 11:00,
11:30 Dani's house. 12:00
The story of Tracy Beaker.
12:30 Young Dracula. 12:59
Switch. 13:00 Kyle XY. 13:45
SuperAgents. 14:15 Sound.
14:45 Revealed. 15:00 Coast.
15:10 The sky at night. 15:30
Film 2009 with Jonathan Ross.
16:00 Raise the Titanic. 17:50
Natural world. 18:40 Monty
Hall's great escape. 19:40
Planet earth. 20:40 Private life
of an Easter masterpiece. 21:30
Golf: Masters 2009.
Duitsland 1
07:10 Jim Knopf. 07:35 Tige-
renten Club Xtra. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb.
08:40 Die Pfefferkörner.
09:10,09:35 4 gegen Z. 10:00
Tagesschau. 10:03 Willi wills
wissen. 10:30 Da kann noch
viel passieren. 11:00 neunein
halb. 11:10 Weiches Fell und
scharfe Krallen. 11:55 Tier
ABC. 12:00 Tagesschau. 12:03
Madagascar. 13:25 Tier ABC.
13:30 alfredissimo! - Kochen
mit Bio. 14:00 Tagesschau.
14:03 höchstpersönlich. 14:30
Sshwarzwalder Kirsch. 16:00
Weltreisen: Römische Skizzen.
16:30 Europamagazin. 17:00
Tagesschau. 17:03 ARD-Rat-
geber: Technik. 17:30 Brisant.
17:47 Das Wetter im Ersten.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Frag doch mal die Maus.
22:30 Tagesthemen. 22:48 Das
Wetter im Ersten. 22:50 Das
Wort zum Sonntag. 22:55 Der
Wolf - Gefallene Engel. 00:25
Tagesschau.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Deine Nachrich-
ten. 09:00 pur+. 09:25 Bibi
und Tina. 10:10Horseland, die
Pferderanch. 10:35 Löwen-
zahn. 11:00 heute. 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 14:00
Stubbe - Von Fall zu Fall: Stubbe
und das Kind. 15:30 Kleine Fa
milie sucht grofêe Liebe. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Da
kommt Kalle. 20:15 Wilsberg
- Der Mann am Fenster. 21:45
heute-journal. 21:58 Weer
bericht. 22:00 das aktuelle
sportstudio. 23:15 Inspector
Barnaby.
Discovery
07:50 Scrapheap challenge.
08:45 Brainiac. 09:40 Deadliest
catch: No season for old men.
10:35 Storm chasers: No place
like Kansas. 11:30 Weapon
masters: Repeating crossbow.
12:25 Ultimate survival: Turkey.
13:20 Anthony Bourdain: No
reservations - India (Kolkata/
Bombay). 14:15 Time warp.
14:40 Time warp: Pilot. 15:10
Sturgis: Motorcycle mania.
16:05,16:35 Fifth gear. 17:05
Mega builders: Floating bridge.
18:00 London Ink. 19:00 Head
on. 21:00,21:30 Fifth gear.
22:00 Chop shop. 23:00 LA
Ink: Corey's vasectomy. 00:00
Survivorman: South Pacific.
National Geographic
07:00 Business Poland
Business Turkey. 07:30 Tele-
shopping. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Hillsong
Ministries. 11:30 Business Tur
key Business Russia. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Prove it! 12:30
Michaela's wild challenge.
13:00 Crittercam-WildTech
adventures: Monk seals. 13:30
Heads up: How big is the
earth? 14:00 Planet mechanics:
Lake district dilemma. 15:00
Journey to the edge of the
universe. 17:00 Martian robts.
18:00 Cosmic monsters. 19:00
Death of the universe. 20:00
Vegas comes to China: Battle
for Macau. 21:00 Perilous
journeys: Into the lost jungle.
22:00 Master of disaster: Blast
force. 23:00 History's secrets
- Hidden horrors of the moon
landings: The secret history.
00:00 Interpol investigates:
Body double.
TMF
10:00 Wat te doen voor je
poen. 10:30,11:00,11:30,
12:00 Sascha im Schnee.
12:30 Clipkennis. 13:00 Top
25.15:00 Sascha in LA. 15:30
Clipkennis. 17:00 TMF Dance.
18:00 TMF Superchart. 20:00
TMF in de mix. 21:00 Zater-
nacht. 23:30 TMF in de mix.
MTV
09:45 Hollywood buzz. 10:10
My super sweet 16.10:40
The city. 11:05 Made. 12:00
Pimp my ride weekendbreak.
18:10 The city. 18:40 My super
sweet 16.19:05 Paris Hilton:
My new BFF. 20:00,20:25
Hogan knows best. 20:50
Made. 21:45 A double shot at
love. 22:40 Cribs. 23:05 The
real world: Hollywood - The
reunion. 00:00 Fist of zen.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 7 Jours
sur la planète. 08:30 Les plus
belles Ties du littoral franqais:
lie de Bendor, Tie des Embiez.
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 TiVi
5.11:05 Nos années pension.
11:30 Paroles de clips. 11:40
Acoustic. 12:10 A bon enten
deur. 12:35 Le code Chastenay.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Thalassa. 15:30 La vie en vert.
16:00 Nieuws. 16:30 Dans la
nature avec Stéphane Peyron:
Galapagos, un rêve de Robin
son. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:30 Magazine d'évasion.
19:00 Arte reportage. 19:45
Géopolitis. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00 L'évangile selon Pilate.
22:30 Tout le monde a la plage:
Bénin, Cotonou. 23:00 Nieuws.
23:10 Afrikaans nieuws. 23:30,
00:20 Le silence de l'épervier.
Eurosport
08:30 Eurogoals weekend.
09:00,10:00,11:00 Voetbal:
UEFA Cup. 12:00 Gewichthef
fen. 14:00 Voetbal: UEFA Cup.
15:00 Gewichtheffen. 17:00,
18:00 Artistiek biljarten. 19:00,
20:00 Gewichtheffen. 21:00
Curling. 00:00 Kunstschaatsen.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 NewS'special.
09:30 CNN business traveller.
10:00 World report. 10:30 Eco
solutions. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:30 i
Report for CNN 14:00 News
special. 14:30 World's untold
stories. 15:00 Political Mann.
15:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 16:00
Your world today. 16:30 TalkA-
sia. 17:00 Inside Africa. 17:30
World sport. 18:00 Scene by
scene. 18:30 World's untold
stories. 19:00 Eco solutions.
19:30 News special. 20:00
CNN business traveller. 20:30
BackStory. 21:00 Political
Mann. 21:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00 i
Report for CNN.