Banen Hoendervangers Luijkx QJobTrack.nl www.middelburg.nl W I K M N A R Engineers E Kijk ook op Zaterdag 11 april 20091 47 De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen,, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte 'die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: Wijkmanager voor 21,6 uur per week (0,6 fte) Functie: Als wijkmanager ben je de contactpersoon tussen bewoners, externe organisaties en de gemeentelijke organisatie. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van het wijkplan. Je coördineert en initieert projecten op het gebied van bewonersparticipatie, overleggen tussen gemeente, organisa ties en bewoners. Profiel: hbo-werk- en denkniveau aangevuld met relevante werkervaring. Je bent een teamspeler en beschikt over uitste kende communicatieve vaardigheden. Je bent sterk omgevings- bewust, met een goed ontwikkelde bestuurlijke sensitiviteit en empatisch vermogen. Salaris: maximaal 3.800,- bruto per maand (functieschaal - 10). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tot maximaal 4.378,- bruto per maand. De bedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief en cv voor maandag 27 april 2009 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. Louis de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hoendervangers Luijkx is een jong en ambitieus accountantskantoor, opgericht aan het begin van het nieuwe millennium. Wij vormen een gedreven team van meer dan 35 specialisten, waarin sterk aandacht is voor persoonlijke ontplooiing. Wij leveren diensten aan middelgrote en kleine (internationale) ondernemingen, verspreid over heel Nederland. Ons bedrijf heeji vestigingen in Roosendaal en Sprundel. Om onze ambities te verwezenlijken zijn wij op zoek naar een: Manager AA/RA (m/v) Functiebeschrijving In deze veelzijdige functie heb je een adviserende rol naar cliënten en leidinggevende taken bin nen het team. Je leidt samenstelopdrachten en begeleidt de (junior) assistenten en accountants bij de uitvoering hiervan. Je beoordeelt begrotingen en budgetten en analyseert de periodieke resulta ten en jaarcijfers. Verder adviseer je cliënten over de administratieve organisatie en zorg je voor een goede verslaggeving. Je participeert in de uitvoering van bijzondere opdrachten. Een deel van de werkzaamheden bestaat uit controleopdrachten. Wie zoeken wé? Je hebt een afgeronde Hbo-opleiding, een certificering als AA of RA en beschikt over minimaal vijf jaar werkervaring, waarvan twee jaar als manager AA. Je hebt kennis van relevante (inter)nationale wet- en regelgeving en bent op de hoogte van ontwikkelingen binnen de accoun tancy. Klantgericht, ambitieus, besluitvaardig en initiatiefrijk zijn woorden die bij jou passen. Je, beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je leidinggevende en organisatorische capaci teiten zijn doorslaggevende factoren bij de invulling van de vacature. Wat bieden we? Ons bedrijf heeft een informele, open werksfeer. Je collega's zijn jong, enthousiast, ambitieus en teamspelers bij uitstek. Wij bieden je een pakket van uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Vanuit de functie manager AA/RA kun je, afhankelijk van je ontwikkeling, in twee jaar doorgroeien naar de functie van vennoot' Stuur je Curriculum Vitae en motivatie voor 26 april aanstaande naar: Hoendervangers Luijkx Accountants Belastingadviseurs t.a.v. mr. J.A.W.L. van de Put Postbus 3067, 4700 GB Roosendaal Mailen kan uiteraard ook:-jvandeput@hlaccountants.nl Wil je meer informatie over deze functie? Bel ons dan op telefoonnummer 0165) 59 46 00. Houd jij van pionieren? Voor onze projecten in het buitenland zoeken wij bouwbegeleiders scheepsbouw, die affiniteit hebben met één (of meer) van de volgende terreinen: Casco bouwproces Lassen van scheepsconstructies en pijpsystemen Piping, zowel fabricage als montage Werktuigbouwkunde, scheepssystemen In bedrijfstellen van scheepssystemen FUNCTIE a Geeft leiding aan een bouwbegelei- dingsteam op locatie; Coördineert inspectie-activiteiten en bepaalt de kwaliteitsnormen S Onderneemt acties bij afwijkingen waar onder meer- of minderwerk, dit in overleg met de projectleiding; Rapporteert m.b.t. de voortgang van de bouw en de uitgevoerde kwaliteitsinspecties; Onderhoudt een nauw contact met de projectleider en de bouwwerf DAMEN SCHELDE NAVAL SHIPBUILDING PROFIEL Een opleiding op HBO WTB-/Scheeps- bouw of Technische Bedrijfskunde hebben; Ervaring hebben met het bouwen van schepen; Kunnen structureren; Een grote mate van zelfstandigheid bezitten; Goed kunnen improviseren en van enige stress energie krijgen INFORMATIE Wil je over de functie meer informatie? Bel dan met de heer E.H. Davidse, Hoofd Productie, tel: 0118-48 53 29. REAGEREN Stuur je CV met je motivatie naar Yvonne de Nijs, afdeling P&O, Postbus 555, 4380 AN Vlissingen of per e-mail naar: vac068@damennaval.com Member of the DAMEN SHIPYARDS GROUP Glacisstraat 165 P.O. Box 555 phone +31(0)118 48 50 00 info@damennaval.com 4381 SE Vlissingen 4380 AN Vlissingen fax +31 (0)118 48 50 50 www.damennaval.com Zebra Industrial Projects B V is een ingeni- eursburo en installatiebedrijf voor industriële automati sering, instrumentatie en energietechniek. Onze klanten zijn energie centrales, de (petro)chemie, food- sector, machinebou wers, water- en slibzuiveringen e/i vele anderen. Hieraan wor den bedrijfsklare installaties geleverd, vanaf ontwerp tot en met de nazorg op gebied van verdeelinrichtin- gen en besturingsinstallaties met PLC, DCS en SC ADA technieken. Zebra Industrial Projects is gevestigd te Goes en heeft een zusteronder neming in Indonesië. Ons bedrijf is ISO9001 en VCA gecertificeerd. Wij zijn op zoek naar collega's om ons team te versterken en hebben de volgende vacatures Voor projecten in Nederland, Azië en Afrika Wij vragen: - HBO denkniveau door opleiding en/of ervaring - Klantvriendelijkheid - Servicegerichtheid - In bezit van rijbewijs B Wij bieden: - Goede salariëring volgens CAO metaal/elektro - Zelfstandigheid met verantwoordelijkheid - Een uitdagende, afwisselende baan binnen een stabiel en groeiend bedrijf met een open werksfeer - Plaatsingsmogelijkheden voor projecten in Azië en Afrika Spreekt deze functie je aan, schrijf dan zo spoedig mogelijk een brief met CV aan: Zebra Industrial Projects BV, Postbus 154, 4460 AD Goes. HBO stagiaires of pas afgestudeerden worden tevens uitgenodigd te reageren. Nadere informatie betreffende deze vacatures is te verkrijgen bij dhr. S. Rijswijk 0113-251811.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 153