Ben jij zo onmisbaar en dynamiscf als water? Banen Q) JobTrack.nl INCASSO-MEDEWERKER (m/v) ...dan kun je bij Evides aan de slag! Procestechnicus Industriewater Medewerker zorgloket frontoffice .jat- I r- «JLjevensberg Ifziekenhuis Hoofd Huishoudelijke Dienst m/v Stafmedewerker PR Communicatie m/v Coördinator Boekhouding m/v 42 I Zaterdag 11 april 2009 Kijk ook op De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Góedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. 'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede echter niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Bijna 100 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen, help je mee? Het werk De organisatie van de gemeente Goede reede bestaat uit twee sectoren (publiek- zaken en grondgebiedzaken) en een stafafdeling (bestuurs- en management ondersteuning). De sector publiekzaken bestaat uit de cluster publieksbalie, de cluster maatschappelijke ontwikkelingen het zwembad. Als medewerker zorgloket frontoffice werk je bij de cluster maat schappelijke ontwikkeling. Je informeert in deze functie klanten op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Je verstrekt infor matie naar aanleiding van zorgvragen over de Wmo en de Sociale Zekerheid. Je bent bij aanvragen met betrekking tot deze wetgeving verantwoordelijk voor het verzorgen van de intake, het controleren van de aanvraag, het verder uitzetten van de procedure en je bewaakt product- en procesbeschrijvingen. Ten slotte lever jij een bijdrage aan de doorontwikkeling van ons zorgloket. Spreekt het voorgaande jou aan en ben jij de "spin in het web" die wij zoeken? Solliciteer dan direct! De verwachting Je bent gedreven en enthousiast, en met mensen omgaan is je passie. Je hebt MBO werk- en denkniveau. Je hebt een relevante opleiding en praktijkervaring. Je hebt kennis van relevante wetgeving (AWBZ, WWB, Wmo), en je kent de verschillende doelgroepen die gebruik maken van het zorgloket. Je kunt je prima uitdrukken in woord en geschrift en je beschikt over goede contactuele eigen schappen. Daarnaast heb je affiniteit met automatisering en je bent zeer accuraat. De beloning Bij de gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden. Er heerst een plezierige, open werksfeer. Een salariëring in schaal 7 (max. 2.672,00) en een prima pakket secundaire arbeids voorwaarden vormen de beloning voor deze functie. Solliciteren Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide cv vóór 25.april aanstaande naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, bij voor keur per email: sollicitatie@goedereede.nl. Het postadres: postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Helma Hilders-Tax, sectorhoofd publiek zaken (0187-497764). Voorvragen over de werving- en selectieprocedure kun je contact opnemen met Gert van Nieuwaal, beleidsmedewerker P&O (0187-497785). Algemene informatie over de gemeente Goedereede vind je ook op onze website: www.goedereede.nl Wij vragen ter versterking van ons team een (40 uur per week) voor het verrichten van ondersteunende werkzaamheden waaronder: verwerken/beant woorden van post en telefoon, baliehandelingen, uitwerken dictaten, typen van brieven en ambtelijke stukken, onderhouden van contacten met debiteuren en opdrachtgevers. Van de kandidaat verwachten wij: havo/vwo niveau uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift accuratesse juiste mentaliteit/werkhouding Wij bieden: afwisselend en interessant werk doorgroeimogelijkheden bij gebleken geschiktheid tot zelfstandig zaakbehandelaar prettige werksfeer marktconforme salariëring goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatiebrief met cv kunt u binnen 1 week na vandaag sturen naar: Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland, t.a.v. dhr. B.J. Meijering, Postbus 127, 4330 AC Middelburg. Evides Industriewater B.V. is een belangrijke speler op de internationale markt voor de zuivering van industrie- en afvalwater. Evides ontwerpt bouwt en beheert zuiveringsinstallaties voor de chemische, petrochemische, energie- en voedingsmiddelenindustrie. Evides Industriewater B.V. is een dochteronderneming van Evides Waterbedrijf N.V., dat het op een na grootste drinkwaterbedrijf van Nederland is en drinkwater levert in zuid-west Nederland. Juist die combinatie van maatschappelijke en commerciële taken maken Evides tot een veelzijdig en uitdagend waterbedrijf. Wij staan niet alleen stil bij vandaag, maar kijken ook naar de kwaliteit en dienstverlening van morgen. En daarom groeit Evides. Met circa 550 medewerkers zijn we een serieuze, ervaren sparringpartner voor talloze grote bedrijven. Ons hoofdkantoor staat in Rotterdam en onze jaaromzet bedraagt ca. 270 miljoen. De productieregio Yara van de afdeling Operations Industriewater is verantwoordelijk voor de winning, zuivering en levering van diverse soorten industriewater aan bedrijven in Oost Zeeuws Vlaanderen en op termijn het noordelijk havengebied Antwerpen. De locatie Sl Jansteen levert het ruwe water voor de Water Treatment Plant Yara en is tevens back-up plant voor de drinkwatervoorziening in oostelijk Zeeuws Vlaanderen. In 2009 wordt een nieuwe demiplant op basis van ionenwisselaartechniek op het terrein van Yara in bedrijf genomen. Eveneens is in 2010 een opstart gepland van een nieuwe industriewaterzuivering en demiplant nabij Antwerpen. Deze sterk groeiende bedrijfsactiviteit biedt uitstekende perspectieven voor een flexibele en zelfstandige MBO'er Elektrotechniek. Salaris: van 32.000 tot 46.000 resultatendeling en eindejaarsuitkering Samen met je collega's zorg jij ervoor dat de installaties in de regio optimaal blijven draaien. Je controleert en bedient de installaties en houdt toezicht op de processen. Uiteraard zoek je daarbij voortdurend naar mogelijkheden tot verbetering. Ook het le lijns-onderhoud en het verhelpen van storingen zijn bij jou in vertrouwde handen. |e kunt inschatten wat je zelfstandig kunt oplossen en wanneer het tijd is om anderen in te schakelen. In dat geval begeleid je hun werkzaamheden. Bij Evides werk je gewoon in dagdienst, met ongeveer eens in de vijf weken een wacht- en storingsdienst Evides biedt je veel ruimte om je te ontwikkelen in je functie, door middel van opleiding en scholing. Een mooie stap dus voor een MBO'er Elektrotechniek die bekend is met procesautomatisering en affiniteit heeft met werktuigbouwkunde. Van jou verwachten we dat je: Aanvullende vakgerichte opleidingen hebt gevolgd of bereid bent dat te doen. In het bezit bent van rijbewijs B en woont op maximaal een half uur rijden van de installaties in het Noordelijk havengebied van Antwerpen en Sluiskil of bereid bent daar te gaan wonen. Stressbestendig, flexibel en zelfstandig bent en verantwoordelijkheidsgevoel hebt Prima in teamverband kunt werken en bereid bent om bij te springen in andere regio's. Meer informatie of solliciteren? Voor meer informatie kun je bellen met Ferdy van Damme, Manager Operations, (010) 293 52 19 of met Ray Comips, regiohoofd Industriewater Yara, (010) 293 58 57. Meer informatie over Evides vind je op www.evides.nl. Wil je solliciteren? Stuur dan je motivatie met cv vóór 27 april 2009 naar Nancy van der Poel via N.vanderPoel@evides.nl of naar Evides Waterbedrijf, ta.v. Nancy van der Poel, Postbus 4472, 3063 NH Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeente Goedereede zoekt een "spin in het web" collega die initiatief durft te nemen! 34 uur per week Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - KSl Üevensberg ziekenhuis Boerhaavepfein 1, Postbus 135 4600 AC Bergen op Zoom telefoon 0164-278876 www.lievensbergziekenhuis.nl Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een: 36 uur per week Min. 20- max. 24 uur per week 32 uur per week Zie voor nadere info onze website: www.lievensbergziekenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 148