Auto Adria. lanen Politie Zeeland is op zoek naar een trainee korpsjurist w W W W M I O ONDERDELENVERKOPER MAGAZIJNMEDEWERKER M/V 34 Zaterdag 11 april 2009Kijk ook op JobTrack.nl Het stafbureau korpsleiding ondersteunt en adviseert de korpslei ding en het korpsmanagement van politie Zeeland op tal van terrei nen. Naast het cluster juridische zaken zijn de clusters beleidsont wikkeling en -ondersteuning, kabinettaken en toezicht, integriteit veiligheid, communicatie en sturingsondersteuning binnen het staf bureau korpsleiding ondergebracht. De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij Zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Auto Adria maakt deel uit van Willy van Doorne International, een organisatie met internationale belangen in de automobiel industrie. Auto Adria is Ford dealer voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. Vanuit onze vestigingen in Goes en Zierikzee staan meer dan 35 enthousiaste medewerkers garant voor een professionele en klantgerichte werkwijze. Zij spelen continu in op de zich snel wijzigende marktomstandigheden. Vanaf januari 2008 is onze nieuwe vestigingslocatie in Goes de Anthony Fokkerstraat 77. Voor onze afdeling onderdelen in de vestiging Goes zijn wij op zoek naar een medewerker onderdelenverkoop die onder leiding van de chef onderdelenverkoop alle voorkomende werkzaamheden uitvoert. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het voorraadbeheer, inkopen, bestellen, uitpakken van inkomende onderdelen en uitgifte van onderdelen a^n de werkplaats en verkoop aan klanten. Het betreft een fulltime functie (38 uur) WIJ VERWACHTEN VAN DE KANDIDATEN: - Een enthousiaste persoonlijkheid met kennis van de autotechniek. - MBO werk denk niveau of opleiding. - Planmatig kunnen werken. - Kennis van automatiseringsystemen. - Communicatieve vaardigheden. - Accuraat en stressbestendig kunnen werken. - Een klantgerichte instelling. - Flexibel om te gaan met werktijden. (geen 8 tot 5 mentaliteit) - Rijbewijs B. AUTO ADRIA BIEDT U: - Een uitdagende, verantwoordelijke functie binnen een toekomstgerichte organisatie. - Goede trainings- en opleidingsmogelijkheden. - Naast een goede honorering aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenkomst met de zwaarte van de functie. Graag ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen via: Auto Adria B.V., t.a.v. de heer C. Groeneveld, Postbus 146, 4460 AC Goes. Acquisitie wordt niet Wij zoeken: Medewerker stadsreiniging voor 36 uur per week Functie: Je verricht alle voorkomende reinigingswerkzaam- heden. Hiertoe behoort o.m. het ophalen van huishoudelijk afval en het besturen van de huisvuilwagen, de vrachtwagen en de veegmachine. Profiel: vmbo-opleiding en in het bezit van het rijbewijs B C en chauffeursdiploma. In verband met de beperking die de Arbowet heeft op gelegd voor het maximaal aantal te beladen containers en huisvuilzakken dient de aan te stellen medewerker een maximum-leeftijd van 30 jaar te hebben. Salaris: maximaal 2.202,- bruto per maand (functieschaal 4). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tót maximaal 2.320,- bruto per maand toe. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief voor maandag 27 april 2009 naar de .gemeente Middelburg, t.a.v. Louis de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Traineeship Korpsjurist Tijdens jouw introductieperiode krijg je de gelegen heid om je verschillende specifieke regelingen en bestuurlijke wetten eigen te maken. Daarnaast houd je je samen met twee senior korpsjuristen voornamelijk bezig met bestuursrechtelijke en/of rechtspositionele zaken c.q. procedures. Zo draag je er zorg voor dat deze binnen de gestelde termijnen verlopen en voldoen aan de gestelde kwaliteitseisen. Je werkt er naar toe om zelfstan dig als gemachtigde namens Politie Zeeland in bestuursrechtelijke procedures op.te gaan treden. Daarnaast adviseer je korpsleiding en dienst hoofden gevraagd en ongevraagd over mogelijke juridische implicaties en te volgen juridische pro cedures. Tevens toets je adviezen van collega's op consistentie en bestuurlijke en juridische im plicaties en toets je beleidsregels aan bestaande en nieuwe wet- en regelgeving. Daarbij rapporteer en adviseer je over noodzakelijke aanpassingen. In maximaal 2 jaar kun je doorgroeien naar de functie korpsjurist. Je profiel Je beschikt over een afgeronde HBO- of univer sitaire opleiding Nederlands recht, specialisatie bestuurrecht en/of ambtenarenrecht. Werkerva ring op het gebied van ambtenarenrecht, binnen een bestuurlijke overheidsorganisatie en/of er varing met het voeren van (bestuursrechtelijke) juridische procedures is een pre. Daarnaast heb je een gedegen motivatie voor dit traineeship. Je bezit de kerncompetenties integriteit, maat schappelijke oriëntatie, inlevingsvermogen, vak manschap en mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. Tevens voldoe je aan de functieger'elateerde competenties: overtuigings kracht, kwaliteitsgerichtheid, organisatiesensitivi- teit, probleemanalytisch vermogen en oordeels vorming. De arbeidsvoorwaarden In deze functie doorloop je een ontwikkeltraject voorde duur van maximaal 2 jaar, afhankelijk van genoten opleiding en werkervaring. Bij de start wordt aanloopsaiarisschaal 10 BBP gehanteerd [minimaal 2.338,- en maximaal 3.860,-). De uiteindelijke functieschaal is schaal 11 BBP [minimaal 3.019,- en maximaal 4.365,-). Genoemde bedragen zijn bruto per maand'op basis van een 36-urige werkweek. Je standplaats is Middelburg. Informatie en sollicitatie Voor vragen over de functie kun je contact op nemen met Saskia Machielse, Hoofd Stafbureau Korpsleiding. Heb je vragen over de selectie procedure, neem dan contact op met Marianne Mulder-Bardoul, adviseur Werving Selectie. Beiden zijn telefonisch bereikbaarvia (0900) 8844. Je sollicitatiebrief met motivatie en CV kun je vóór 25 aprii 2009 zenden aan de korpschef van Politie Zeeland, t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg. Bijzonderheden Het regionale vacatureprotocol is van toepassing. De selectieprocedure bestaat uit een brieven- en CV-selectie, waarbij o.a. de schriftelijke motivatie als selectiecriterium wordt gehanteerd. Daarnaast bestaat de selectieprocedure uit een gedrags- gericht interview. Een P-veiligheidsonderzoek maakt deel uit van de procedure. «waaKzaam en dienstbaar» Politie Zeeland zoekt ook jou.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 138