dlensenlinq.nl Familieberichten ÜVBfJyÜsffJ Saskia Saskia Tity Broeken-Hijbeek Johannes Marinus-Kloet Jan Kloet 24 I Vrijdag 10 april 2009 kijk ook op Het leven heeft slechts twee deuren. Ik opende de eerste en ging naar binnen. Tijdens de ochtenduren liep ik op mijn gemak rond en toen de duisternis kwam, ging ik door de andere weer naar buiten. •Mijn lief is heengegaan Onze lieve vader en opa is er niet meer Hans Blaauw Hoorn, 28-6-1932 Vlissingen, 4-4-2009 Vlissingen Tineke Blaauw-van der Gulik Vlissingen Monique Provoost-Blaauw Dirk Provoost Robbert, Tom en Floris Delft Frank Blaauw llone Blaauw-Gijsbers lorran, Timo en Niek De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Puccinilaan 15,4384 ML Vlissingen Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vroegere vader en opa was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij 'Dank je voor al wat je hebt gedaan. Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Pieter Bom gehuwd geweest met Adriana Vleugel 122 juni 2005 in de leeftijd van 95 jaar. Nieuwdotp: MJ Steendijk-Bom M.C. Steendijk Bilthoven: Cees en Monique Laurens Matthijs Kuala Lumpur (Maleisïe): Peter Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Cederhof en naar dr. Bakx voor de liefdevolle verzorging aan vader besteed. Kapelle. 9 april 2009 Correspondentieadres: Stoofweg 6,4455 VR Nieuwdorp De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 15 april om 13.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop kunt u de familie condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht blijven, willen wij u laten weten dat na een kort ziekbed op 4 april 2009 is overleden onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus Johanna Maria van der Hoek - van den Boudt weduwe van Willem van der Hoek in de leeftijd van 91 jaar Oost-Souburg: Frits van der Hoek Annie van der Hoek - Boone Michel Felipe en Judith Sanne Houten: Carla van der Hoek Ian van Oers Hedy en Maarten Jolien en Rico Wissenkerke: E.A. Enger - van den Boudt C.M. Hoogerheide Middelburg: P. Hozee - van der Hoek Hoek van Holland: J.P. van der Hoek E. van der Hoek - Talarski Correspondentieadres: W.F. van der Hoek Paspoortstraat 3 4388 BG Oost-Souburg Op verzoek van onze moeder heeft de crematie in besloten familiekring plaatsgevonden. Waarom Genietend van al wat ze nog wel had, en dat was voor haar onvoorstelbaar veel en belangrijk, is totaal onverwacht op 40-jarige leeftijd overleden mijn geweldige, fantastische vrouw, mama's kleine meid, schoondochter, zus, schoonzus, tante en vrouwtje 28 april 1968 7 april 2009 Bas Mama Moeders Michael Gijs en Stefanie Dinant Hummel, Bluff, Brammetje in dierbare herinnering papa en vaders Drentelaan 19 4926 GH Lage Zwaluwe Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Saskia op zaterdag 11 april van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Ds. Jamesstraat 18 te Lage Zwaluwe. Wij herdenken Saskia op dinsdag 14 april om 14.00 uur in Den Domp, Plantsoen 10 te Lage Zwaluwe. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.45 tot 14.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats van de parochie H. Johannes de Doper, Plantsoen 2 te Lage Zwaluwe. Na de bfegrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Den Domp. Saskia hield van bloemen. Weer samen... Hopend op een hereniging met haar geliefde zuster Toos, is rustig overleden onze tante en mijn schoonzuster Anthonia Cornelia Heezen - Zus - Portugaal 27 augustus 1921 t 's-Heer Arendskerke 8 april 2009 Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum "Poelwijck dankbaar voor de liefdevolle begeleiding die Zus tijdens de laatste jaren van haar leven mocht ontvangen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 april van 9.30 tot 9.45 uur in haar kamer 234, Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. De uitvaart zal aansluitend plaatsvinden om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna zij begraven wordt op de RK-begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Stenge", Stengeplein 1 te Heinkenszand. Namens de familie: Mevrouw B. A. Heezen-Stoll De heer C. C. M. de Waal Perweide 75 5071 AC Udenhout Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Hendrika Otte weduwe van Pieter Marinus de Jager in de leeftijd van 90 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Namens de familie, I. Otte S.P. Otte-Minnaard 7 april 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van Arie Hudales We wensen Quintin en zijn familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Team, MR. ouders en leerlingen van SBaO "Het Springtij" te Middelburg Zie, Ik sta aan de deuren Ik klop. Openb.320 Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden is geweest, laten wij u weten dat van ons rustig is heen gegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa A Rilland-Bath 26 mei 1924 t Kapelle 8 april 2009 Drager van de Eremedaille in Goud in de Orde van Oranje-Nassau. Kapelle: J. Kloet-van Zanten Solleveld Den Haag: Cees en Yvonne Vincent Scheveninqen: Rieneke en Arie Job Marijn en Caroline Nieuw Vennep: Jan en Nelly Rog en Marjolein, Micha Annelies en Patrick Meekrapstraat 3 4421 DM Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnefnen op zaterdag 11 april van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 14 april om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Na de dienst is er in de Koorkerk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal om 16.00 uur plaatsvinden in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van buurman Wij wensen buurvrouw Mien Kloet, de kinderen en klein kinderen de kracht en sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de naaste buren uit de Meekrapstraat Kapelle, 9 april 2009 Bedroefd zijn wij dat, na een moeizame strijd, onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde zwager en oom Marinus Johannis Klompe echtgenoot van G.J. Janse ,'s-Heer Arendskerke: J.J.A. Mol-Janse - in herinnering A.H. Mol Oude-Tonge: A.M. Breure-Janse in herinnering J.A. Breure neven en nichtén 7 april 2009 Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Verdrietig geven wij u kennis dat na een leven dat geken merkt werd door eenvoud is overleden mijn geliefde broer, onze oom en oud-oom Willem Cornelis Vreke Willem A Domburg, 6 mei 1938 t Vlissingen, 9 april 2009 wij zullen hem missen Domburg: Bep Vreke Oostkapelle: Hans en Mariëlle Wattel - Vreke Maartje Fleur Sterre Stijn Ben te Correspondentieadres J.W. Schuurmanstraat 56 4357 EL Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 15 april om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Markt 8 te Domburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats ingang Babelweg te Domburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Schuttershof.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90