Familieberichten (Tlensenlinq.nl kijk ook op ft de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Nico Van der Hooft Uitvaartzorg De Bevelanden J.C. Hoekman Colofon Familieberichten 26 I Vrijdag 10 april 2009 Bedroefd zijn wij dat, na een moeizame strijd, onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde zwager en oom Marinus Johannis Klompe echtgenoot van G.J. Janse 's-Heer Arendskerke: I.J.A. Mol-Janse in herinnering A.H. Mol Oude-Tonge: A.M. Breure-Janse in herinnering - J.A. Breure neven en nichten 7 april 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Christianne van den Manacker-Verbist echtgenote van onze oud-collega Paul Wij wensen Paul en verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers Morres Wonen B.V. Hulst Na een leven van zorg en liefde voor ons en anderen, is plotseling van ons heengegaan onze geliefde vader, opa en vriend Nicolaas Jan Johannes Smit -Nico- weduwnaar van Adrie Sterkenburg geboren, 4 februari 1942 overleden, 7 april 2009 Bruinisse: Niki en Adri Den Haag: Dirk en Bianca Kaithy Heinkenszand: Alice Gaykema Heinkenszand, 7 april 2009 Correspondentieadres: Goudenregenstraat 90 2565 GA Den Haag Zaterdag 11 april is er van 15.00 tot 15.30 uur gelegen heid om afscheid van Nico te nemen in Rouwcentrum Van' der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 14 april om 13.30 uur in de Barbesteinkerk, Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Want Jezus droeg mijn zondenlast eri tranen aan het kruis Hij houdt mij door genade vast en brengt mij veilig thuis Onze broer en zwager is naar huis gehaald Nico Smit 's-HeerArendsketke: Jan en Marion Grijpskerk: Lucieen Bé Nieuwdorp: Leen en Lien uitvaartverzorging REQUIEM Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Rust nu maar uit- je hebt je strijd gestreden je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Rust nu maar uit- je taak is afgekomen; vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet dat je eenmaal in Zijn kracht hebt ondernomen. De zin was af. God heeft een punt gezet. Maar 't valt ons moeilijk om de zin te vatten van 't zwijgen van je laatste harteklop. Misschien alleen maar dit: De afgematten en moeden varen als met arendsvleuglen op... naarjesaja 4031 Nel Benschop Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en schoonzoon Benjamin Franciscus Maria Rammeloo "Bennie" echtgenoot van Marietta Francisca Lauret A 09-05-1945 Temeuzen t 09-04-2009 Terneuzen Philippine: Marietta Rammeloo-Lauret Emmanuel en Carine Manfred (t) Philippine: A. Lauret G. Lauret-Pielaat Familie Rammeloo Familie Lauret 4553 BM Philippine, 9 april 2009 Eilandstraat 20 De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 14 april om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren in hotel "Au Port" te Philippine. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid overleed na een ernstige ziekte onze lieve schoonzoon, schoonbroer en oom Bennie Rammeloo echtgenoot van Marietta Lauret Philippine: A. Lauret G. Lauret-Pielaat Arno en Heidi, Diëgo joël Philippine, 9april 2009 Rust zacfttj Cieve Liesèeth en Jack Boom- Afiëtte en Koos Offerman-. Gaijkana Gaijkema Heel bijzonder heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Bennie Rammeloo Rust nu maar in vrede; bij je zoon Manfred. Sas van Gent: Maria en Theo van Schie-Rammeloo Philippine: Ané Rammeloo (t) Philippine: Ané Rammeloo (t) Temeuzen: Aneta en Leon Bracke-Rammeloo Terneuzen: Ludwina en Rudy Minnebo-Rammeloo Sluiskil: Pierre en Thea Rammeloo-de Waal Zuiddorpe: Agnes en Achiel Gerres-Rammeloo Philippine: Johan en Els Rammeloo-Geelen Hulst: Herman en Jacquelien Rammeloo-Ferket Axel: Cassie Rammeloo en Janna Wijland Westdotpe: Armand en Hedwig Rammeloo-Gijsel Neven en nichten Philippine, 9 april 2009 Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 Voor een zorgzame begeleiding UiTVAARTZORGCENTRUM Geldeioozepao 20,4463 A) Goes (0113) 227525 fg Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Verdrietig geven wij u kennis dat na een leven dat geken merkt werd door eenvoud is overleden mijn geliefde broer, onze oom en oud-oom Willem Cornelis Vreke Willem A Domburg, 6 mei 1938 t Vlissingen, 9 april 2009 wij zullen hem missen Domburg: Bep Vreke Oostkapelle: Hans en Mariëlle Wattel - Vreke Maartje Fleur Sterre Stijn Bente Correspondentieadres f.W. Schuurmanstraat 56 4357 EL Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 15 april om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Markt 8 te Domburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats ingang Babelweg te Domburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Schuttershof. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht blijven, willen wij u laten weten dat na een kort ziekbed op 90-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Frederica Walraven-Keur Rica weduwe van Kasper Jacobus Dirk Walraven A Nieuw en Sint Joosland Vlissingen 25 januari 1919 t 8 april 2009 Middelburg: Ineke Crucq-Walraven Hugo Crucq Claudia en Andries Tim Marcel en Esther Miquel, Noah, Nadja Middelburg: Huib Walraven Lenie Walraven-Donze Randy en Saskia Kirsty en Patrick Isis Goes! Kees Walraven Hilma Walraven-van Dijk -in herinnering Martine en Vincent Dana Stephan en Margo Nieuw en Sint Joosland: Robby Walraven Dora Walraven-Crucq Simone en Richard Vrijlandstraat, Middelburg Correspondentieadres: Ineke Crucq-Walraven Obsidiaan 11 4337 LL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur en dinsdag 14 april a.s. van 11.00 tot 11.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhove- laan 1 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 14 april om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum Lieve Oma/Ojang Bedankt voor alles Claudia Andries Tim Marcel Esther Miquel, Noah, Nadja E-mail Telefoon pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 088-0139999 rdv

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60