lllensenljnq.nl Familieberichten Üsinlthitruisiiiis! kijk ook op Colofon Familieberichten I Voor een zorgzame begeleiding de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Van der Hooft Uitvaartzorg ARENSMAN Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C, Hoekman i 26 I Vrijdag 10 april 2009 Geheel onverwachts is op 37-jarige leeftijd van ons heen gegaan onze dierbare en zeer gewaardeerde collega Wilma T. Lohman-Briaire Wij kennen Wilma als een zeer betrokken, sociale, vrolijke en gezellige collega. Wij zullen Wilma heel erg missen en wensen Georg, Iris en familie heel veel kracht en sterkte toe met de verwerking van dit groot verlies. Namens alle collega's T ransfergroep Rotterdam Wilma T. Lohman-Briaire Woensdagochtend 8 april in alle vroegte dat vreselijke bericht... Totale ontreddering, enorme schrik, gigantisch verdriet, niet te bevatten maar wel waar. Onze altijd zeer aanwezige, goedlachse, betrokken, stoere, maar ook heel gevoelige en attente vriendin en collega Wilma is zeer plotseling overleden. Wat zullen wij haar missen Wij wensen Georg, haar dochtertje Iris, haar moeder en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Marie-Louise Anja Betty (Frariky) Oesha Wai Ying Thea Belinda Letitia Petra Hanneke Jeanet Ben Richard Pui King Olivia Monique Anton Ron Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht blijven, willen wij u laten weten dat na een kort ziekbed op 90-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Frederica Walraven-Keur Rica weduwe van Kasper Jacobus Dirk Walraven A Nieuw en Sint Joosland Vlissingen 25 januari 1919 t 8 april 2009 Middelburg: Ineke Crucq-Walraven Hugo Crucq Claudia en Andries Tim Marcel en Esther Miquel, Noah, Nadja Middelburg: Huib Walraven Lenie Walraven-Donze Randy en Saskia Kirsty en Patrick Isis Goes: Kees Walraven Hilma Walraven-van Dijk -in herinnering Marline en Vincent Dana Steplian en Margo Nieuw en Sint loosland: Robby Walraven Dora Walraven-Crucq Simone en Richard Vrijlandstraat, Middelburg Correspondentieadres: Ineke Crucq-Walraven Obsidiaan 11 4337 LL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur en dinsdag 14 april a.s. van 11.00 tot 1 1.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhove- laan 1 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 14 april om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Lieve Oma/Ojang Bedankt voor alles Claudia Andries Tim Marcel Esther Miquel. Noah. Nadja Na een leven van zorg en liefde voor ons en anderen, is plotseling van ons heengegaan onze geliefde vader, opa en vriend Nicolaas Jan Johannes Smit -Nico- weduwnaar van Adrie Sterkenburg geboren, 4 februari 1942 overleden, 7 april 2009 Bruinisse: Niki en Adri Den Haag: Dirk en Bianca Kaithy Heinkenszand: Alice Gaykema Heinkenszand, 7 april 2009 Correspondentieadres: Goudenregenstraat 90 2565 GA Den Haag Zaterdag 11 april is er van 15.00 tot 15.30 uur gelegen heid om afscheid van Nico te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 14 april om 13.30 uur in de Barbesteinkerk, Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Want [ezus droeg mijn zondenlast en tranen aan het kruis Hij houdt mij door genade vast en brengt mij veilig thuis Onze broer en zwager is naar huis gehaald Nico Smit 's-HeerArendskerke: lanen Marion Grijpskerk: Lucieen Bé Nieuwdorp: Leen en Lien Rust zacht, lieve Liesbeth en Jack Boom- Gaijkema Nico Afiëttc en Koos Offennan- Gaijkema Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Nico Smit Nico was vanaf januari 2004 ouderling-kerkrentmeester in onze gemeente. We zullen zijn betrokkenheid en inzet missen. Wij wensen Nico's kinderen, partner, familie en vrienden Gods kracht toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Heinkenszand Dhr. IJ. Adema, voorzitter van de kerkenraad Mevr. M. van Eekelen-Dellebeke, secretaris van de kerkeraad Ds. W. T. Pieterse, predikant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en* telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopèifttkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclartfèren n.a.v.telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrjiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jacoba Maatje Braai-Bakker was het fijn om te ervaren dat er ook in verdrietige tijden zovelen zijn die met ons meeleefden door een kaart te sturen, een bezoekje te brengen of door aanwezig te zijn bij de begrafenisplechtigheid. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. lopie en Dries Riezebos-Braal Leo en Marja Braal-Guldemeester kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, april 2009 Voor al uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Rien Verseput willen wij u hartelijk bedanken. Janny Verseput Leo en Janet Quentin en Esmée Yannicken Nicole Renesse, april 2009 Uitvaartverzorging "SCHOUWEIM-DUIVELAIMD' Rien de Bruijne Johan Hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl REQUIEM uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuirvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311317 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITV AARTLEI DERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Uitvaartzorgcentrum Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28