alistischer geworden De overheid twijfelt, Hogazon beslist Landelijke competitie heeft meer prestige Drastische maatregelen! Hogazon Kunststof 9e°Penci MLTC heeft hoogst spelende gemengde team. KOZIJNEN GEVELS ROLLUIKEN SERRES ZONWERING GARAGEDEUREN lA/ditr vow jp12.00 - ie 0 BPZC Donderdag 9 april 2009 37 Rikkert van der Wel is dit seizoen weer aanvoerder van 't Halve Maantje. foto Willem Mieras Het team traint nu twee keer per week en heeft in de winter in de zaal geoefend. Van der Wel: „Het is een leuke groep, en we gaan dit seizoen in met dezelfde positivi- teit als vorige jaren. We gaan ons uiterste best doen en we zien wel waar het schip strandt." Maandagmiddag speelt het team de eerst wedstrijd, uit tegen de De Boskreek in Breskens. „Ik weet dat het een heel jong team is, dus zij zullen sneller en fysiek sterker zijn. Ik hoop dat onze erva ring de doorslag gaat geven." door Sven Bakker MIDDELBURG - De landelijke tennis- competitie, die maandag begint, wordt qua populariteit in Zeeland de laatste jaren op de hielen geze ten door de zaterdagse districts competitie, maar is nog altijd pres- tigieuzer. MLTC uit Middelburg speelt al sinds jaar en dag in de derde klas se gemengd. Met de spelers Sjoerd Huis in 't Veld, Dmitri van Hoof, Raymond Barten, Jeantien van den Dries, Saskia Oranje en Jan tien Bruijnzeel beschikt de ploeg over een surplus aan kwaliteit. In de vierde klasse gemengd zijn het vanuit de vijfde klasse gepro moveerde Vogelvlucht (Vogelwaar de), het uit de derde klasse gede gradeerde Tiola (IJzendijke), MLTC 2 (Middelburg) en Souburg (Oost- Souburg) actief De Schelde (Vlissingen) zal in de vijfde klasse gemengd de titelstrijd aan moeten gaan met Souburg 2 (Oost-Sou burg), MLTC 3 (Middelburg), Zie- rikzee, De Boskreek (Breskens) en Axel. Eén van de sterkste tennisteams die ooit zijn samengesteld in Zee land is het eerste team van Drive uit Sas van Gent. Vorig jaar liep het team het kampioenschap net mis, maar dit jaar is Drive er alles aan gelegen het beste uit de kast te halen in de tweede klasse bij de mannen. De ploeg in dezelfde pou le als Philten uit Philippine. Tennisclub 't Halve Maantje heeft het eerste mannenteam in de derde klasse spelen, één niveau la ger dan Drive en Philten. Het Goe- se team heeft gezelschap van drie Zeeuws- Vlaamse teams: Game'78 (Clinge), De Boskreek (Breskens) en Sjef (Aardenburg). In de vierde klasse speelt het 't Halve Maantje 2 met Souburg (Oost-Souburg) en Kapelle in de poule. Het derde team van de Goese club is ook ac tief in de vierde klasse, maar zit in een poule zonder andere Zeeuwse ploegen. Namens Schouwen-Duiveland de gradeerde het mannenteam van Duiveland (Nieuwerkerk) vorig jaar uit de vierde klasse naar de vijfde klasse. Terwijl de ploeg het jaar ervoor juist de omgekeerde weg bewandelde. Er zal in de vijf de klasse waarschijnlijk weer voor het kampioenschap worden gestre den. De vrouwen van De Schelde uit Vlissingen kunnen dit seizoen flink aan de bak in de hoofdklasse, dankzij het op overtuigende wijze behaalde kampioenschap in de eer ste klasse. In de eerste klasse bij de vrouwen zijn vier Zeeuwse teams present: De Schelde 2, DOS (Vlis singen), Yerseke en Philten. De regering kan een voorbeeld nemen aan Hogazon Wij nemen geen halve maatregelen, maar grijpen direct in. Wij verlagen de BTW van 19% naar 6% op alle kunststof kozijnen. Dat is nou het mooie van Hogazon. De kwaliteit, dat zit helemaal goed. En de prijs? Daar hoefje 't nu zekere niet voor te laten. Kom naar onze showroom, daar word je vrolijk van. Vraag naar de voorwaarden Heinkenszand Schouwersweg 5 T 0113 56 88 00 Middelburg Klarinetweg 2a T 0118 47 44 19 www.hogazon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 89