(J) H1ensenlinq.nl opzegaienst SCÜ Uml'Mtui'iln'i Familieberichten Colofon Familieberichten r De Uitvaart Informatie Hulplijn fJJ SiM *Êh Edy de Rooy 26 I Donderdag 9 april 2009 kijk ook op Het doodsbericht Langzaam zie ik haar gaan die ik nog bij mij had De bocht om van het pad wat gouddoorschenen stof nog stiller dan voorheen De liefsten één voor één Ida G. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zus en schoonzus Christianne Rosalia Josepha Maria van den Manacker-Verbist Chris echtgenote van Paulus Franciscus Mathilde Maria van den Manacker Zij overleed in de leeftijd van 59 jaar, Graauw: Paul van den Manacker broers en zussen neven en nichten 7 april 2009 Dorpsstraat 55,4569 AH Graauw U kunt afscheid nemen van Chris in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 10 april van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 11 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Graauw, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de kerk vanaf 13.45 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Opeens was er nog zoveel te zeggen Opeens was er nog zoveel te vragen Opeens is het te laat. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve zus en schoonzus Chris van den Manacker-Verbist We zullen haar enorm missen. Broers en zussen Verbist en van den Manacker Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze tennisvriendin Chris Wij wensen Paul en verdere familie veel sterkte toe. Lucie Ivonne Yvonne Tilly Gerda Ria Barbara Paula Ria Bedroefd en aangeslagen bereikte ons het bericht van overlijden van ons trouwe tennislid Chris van de Manacker-Verbist Onze gedachten en gevoelens van medeleven gaan uit naar haar man Paul en de naaste familie. Wij wensen hen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden Tennisclub Hulster Ambacht Hulst, 7 april 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjijv? telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopèfpt 'krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanférep,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieuwsijiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 «smed De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. In de vrede van de Heer, is op 94-jarige leeftijd van ons heengegaan, Mevrouw Romanie de Rijke Weduwe van de heer Walther van Roeyen In volledige overgave aan Gods H. Wil melden U dit Haar neven en nichten Haar overleden broers, zussen en schoonzussen De families: de Rijke en van Roeyen Hulst7 april 2009 Wij nodigen U uit om samen met ons afscheid te nemen van tante Romanie tijdens de dienst van Woord en Gebed, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op zaterdag 11 april 2009 om 14.00 uur, waarna wij haar te rusten leggen op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groetenachter in de kerk vanaf 13.45uur. Corr.adres: Scarlattistraat 10 ,4561 VN Hulst Kerkstraat 29 4567 CJ Clinge Blijf met ons aan haar denken. Uitvaartverz.Waem/boonman Nieuw- Namen, 0114- 345 695 Wij zijn heel verdrietig dat is overleden mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Anja Smet- Kiviet 2 januari 1946 7 april 2009 Middelburg: Aart Kiviet Kitty Lindenbergh Madrid: Edgar&Maite Carmen en Pablo Delft: René en Judith Laura Stockholm: Johannes en Anna-Maria Angelina en Simon Middelburg: 8 april 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Anja Smet-Kiviet Hansweert: Leander en Riet Smet-Peperzak Borculo: Rinus en Anneke Smet-de Jonge Hansweert: Ria en Ad Openeer-Smet Neven en nichten Wij wensen Hannah en Bob veel sterkte met het verlies van Anja. Na jarenlange vriendschap denken we nu in goede herinnering aan Anja Jaap en Ine Paauwe-Gabriëlse Henssnlino.nl, Met Mensenlinq Qpzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega en vriend Johan van Meerendonk De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Directie en medewerkers SZV BV en HB-Trading Op het aller onverwachts heeft de HEERE van onze zijde weggenomen mijn lieve man, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Hendrik Jan van den Top echtgenoot van Maria Wilhelmina Kaijser eerder gehuwd geweest met Aartje Hendrika Adams Wekerom, 1 juni 1936 Terneuzen, 7 april 2009 Terneuzen: M.W. vandenTop-Kaijser Wekerom: Jaap en Rina van den Top-van den Brink Lunteren: Rita en Henk van den Bosch-van den Top Harskamp: Jeannette en Gerard Morren-van den Top Wekerom: Ina en Ben van de Berg-van den Top Voorthuizen: Arjan en Ada van den Top-Blankestijn Terneuzen: Ineke en Piet van de Wege-Scheele Terneuzen: Willeke en Jan Boone-Scheele Zaamslag: Adri en Marlies Scheele-Versprille Klein- en achterkleinkinderen Sntaragdboog 10 4533 AZ Terneuzen Vrijdag 10 april is,er van 15.00 - 16.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen en tot condoleren in het kerk gebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. D.V. Zaterdag 11 april wordt om 10.45 uur een rouw dienst gehouden in de aula op Begraafplaats 'De Plantage', Narcissenstraat 260 te Bameveld, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condole ren in de aula. Geen bloemen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Voor de belangstelling en deelneming tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve pleegvader, schoonvader, groot- en overgrootvader Adriaan Johannes van der Weel -Adrie zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder onze dank aan HH. Doktoren en het personeel van "Allévo" thuiszorg voor de goede en liefde volle verzorging aan hem besteed. H. van der Weel-Kristalijn Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Burgh - Haamstede, april 2009 Hierbij wil ik vrienden en kennissen bedanken voor de vele bloemen die mijn geliefde kreeg tijdens zijn ziekte. Tevens voor de vele telefoontjes, vele kaarten en handdrukken. Dat deed mij goed. Plony de Rooy-Warrens Terneuzen, april 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82