t Familieberichten (J) I71ensenlinq.nl dr Pieter Johannes Brons 24 I Donderdag 9 april 2009 'BBOOfStt 7 april 2009 Paul en Sheila Saman-Van Doorsselaer melden u met trots de geboorte van G/éo tScCfófa/icAe^/iffiette zusjes van Romée Zoutestraat 22 4561 XB Hulst ÜTdfteüBn ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden is overleden Willy van Aartsen A Middelburg, 4 november 1912 t Domburg, 3 april 2009 Goes: Familie C. Bosselaar Wij willen personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Simnia bedanken voorde jarenlange liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: C. Bosselaar Berkenstraat 68 4462 VZ Goes Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze vriend Piet de Bree We zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Ria Burgmeijer Piet en Riet Jasperse Adrie Kluijfhout Bram en Tannie Lampert Piet en Suus Lampert Enige en Algemene kennisgeving HORA EST Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, zwager en oom arts echtgenoot van Margrietta Goethals in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: M.F.Brons - Goethals familie Brons familie Goethals familie Bartz Wij zijn het personeel van Ter Schorre afd A23 en in het bijzonder dr Brigoe dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 29 maart 2009 Rodenbachstraat 163 4536 CX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn we door het overlijden van Arie Hudales Stil werden we, toen Denise ons vertelde, dat haar vader overleden is. Denise, wij wensen jou, je moeder, je broers en zusjes heel veel sterkte en Gods nabijheid. Leerlingen klas 2a en medewerkers CSW-Toorop Heel bijzonder heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Verdrietig, maar tevens vervuld van mooie herinneringen aan de liefde die zij ons schonk, delen wij u mede dat is heengegaan onze mam, oma en omi Adriana Corbijn - Jeanne - A Vrouwenpolder 15 november 1926 t Apeldoorn, 7 april 2009 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum Koningin Wilhelmina en Huize Eirene voor de liefdevolle verzorging. Hanke en Ton van 't Hof-Corbijn Marco Isa Emiel Karin en Henri Cas Sem Correspondentieadres: Nietzschestraat 10 7323 JV Apeldoorn feanne is opgebaard in Rouwcentrum Rouwenhorst, Christiaan Geurtsweg 24 te Apeldoorn. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 11 april van 10.15 tot 10.45 uur in 't Vierhuis, de Voorwaarts 61 te Apeldoorn, waar aansluitend om 11.00 uur de afscheidsdienst wordt gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.15 uur op de begraafplaats aan de Ramsbrugweg te Wenum. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia de Hond-van den Dorpel sinds 11 augustus 1958 weduwe van Jacobus de Hond in de gezegende ouderdom van bijna 101 jaar. ■ft- Heinkenszand, f 's-Heer Arendskerke, 20 mei 1908 8 april 2009 Lewedorp: 's-Heerenhoek: 's-Heerenhoek: 's-Heerenhoek: Dongen: Heinkenszand: Middelburg: 's-Gravenpolder: Roosendaal: Goes: 's-Heerenhoek: 's-Heerenhoek: Tom enToos Lenie en Kees (in herinnering) Piet en Ria Lau Riet en Rien lan en Toos Corrie en Ton Adrie en Leny Greta en fan Bert en Florien Sjaak (in herinnering) Anton en Janny Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Kuypersdijk 24,4453 AC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 11 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck', voorde liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van mevrouw C. de Hond-van den Dorpel Wij wensen de nabestaanden sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Installatiebedrijf Gebr. de Hond B.V. 's-Heerenhoek kijk ook op Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Nieuw- Sandenburgh", is op 86 jarige leeftijd onze broer, zwager en oom overleden (ohannes Dekker - Hannes- ft Serooskerke, 29 juli 1922 t Veere, 7 april 2009 Uit aller naam: E. Willemse-Dekker P. Willemse Correspondentieadres: Gasthuisstraat 12 4364 AP Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 10 april van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaartcentrum Jobse, Sanden- burghlaan 2 te Veere. Voorafgaande aan de begrafenis willen we Johannes gedenken zaterdag 11 april in de Protestantse kerk om 10.45 uur, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal de teraardebestelling om 11.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de "Ontmoeting" naast de kerk. Onze hartelijke dank willen we overbrengen aan allen die zo uitstekend voor hem gezorgd hebben in Nieuw-Sandenburghafdeling lepenhof. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In de morgen van Palmzondag is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante. Corrie Hanse-Koole A.J.de Waard-Koole L.W. Zwemer-Koole A. Jansma C. Koole-Jansen F. Koole-Hensbergen T. de Bruine-Koole M. Koole M.J. Koole-Versluis M. van de Hooft-Koole Neven en Nichten Wormerveer, 5 april 2009 Onverwacht is overleden onze beste neef Marinus Johannis Klompe A.P. de Vrieze P. Langestraat-Rehorst Joke en Ton Hermien en |an Zierikzee, 7 april 2009 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Gerrit Dirk Kloosterboer Hij was ons laatste chartermembbr en had grote verdiensten voor de club. De leden van Lions Club Schouwen-Duiveland en de Senioren Club wensen zijn partner en familie veel sterkte toe. J. Flach, President Lions Club Schouwen-Duiveland Op 7 april is tot ons verdriet overleden Truus Poortvliet Dag lieve vriendin. Middelburg: Jan en Joke Kleinepier Paul en Tom Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Truus Poortvliet-van Dalen echtgenote van onze collega Jaap Poortvliet Wij wensen (aap en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Techniek, N.V. EPZ - Kerncentrale Borssele Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Truus Poortvliet-van Dalen echtgenote van onze medewerker en collega Jaap Wij wensen Jaap, familie en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48