in het kraaiennest De overheid twijfelt, Hogazon beslist Landelijke competitie heeft meer prestige Drastische maatregelen! Hogazon jgj| Kunststof MLTC heeft hoogst spelende gemengde team. KOZIJNEN GEVELS ROLLUIKEN SERRES ZONWERING GARAGEDEUREN j J op al onze kunststof kozijnen1 vddr voor w PZC Donderdag 9 april 2009 37 door Sven Bakker MIDDELBURG - De landelijke tennis- competitie, die maandag begint, wordt qua populariteit in Zeeland de laatste jaren op de hielen geze ten door de zaterdagse districts competitie, maar is nog altijd pres- tigieuzer. MLTC uit Middelburg speelt al sinds jaar en dag in de derde klas se gemengd. Met de spelers Sjoerd Huis in 't Veld, Dmitri van Hoof, Raymond Barten, Jeantien van den Dries, Saskia Oranje en Jan- tien Bruijnzeel beschikt de ploeg over een surplus aan kwaliteit. Het talent en de ervaring zal het eerste team van MLTC naar de eerste vier in de poule moeten leiden. In de vierde klasse gemengd zijn het vanuit de vijfde klasse gepro moveerde Vogelvlucht (Vogelwaar de), het uit de derde klasse gede gradeerde Tiola (IJzendijke), MLTC 2 (Middelburg) en Souburg (Oost- Souburg) actief De Schelde (Vlissingen) zal in de vijfde klasse gemengd de titelstrijd aan moeten gaan met Souburg 2, MLTC 3 (Mid delburg), Zierikzee, De Boskreek (Breskens) en Axel. Eén van de sterkste tennisteams die ooit zijn samengesteld in Zee land is het eerste team van Drive uit Sas van Gent. Vorig jaar liep het team het kampioenschap net mis, maar dit jaar is Drive er alles aan gelegen het beste uit de kast te halen in de tweede klasse bij de mannen. De ploeg in dezelfde pou le als Philten uit Philippine. Tennisclub 't Halve Maantje heeft het eerste mannenteam in de derde klasse spelen, één niveau la ger dan Drive en Philten. Het Goe- se team heeft gezelschap van drie Zeeuws- Vlaamse teams: Game'78 (Clinge), De Boskreek (Breskens) en Sjef (Aardenburg). In de vierde klasse speelt het 't Halve Maantje 2 met Souburg (Oost-Souburg) en Kapelle in de poule. Het derde team van de Goese club is ook ac tief in de vierde klasse, maar zit in een poule zonder andere Zeeuwse ploegen. De vrouwen van De Schelde uit Vlissingen kunnen dit seizoen flink aan de bak in de hoofdklasse, dankzij het op overtuigende wijze behaalde kampioenschap in de eer ste klasse. Bij De Schelde spelen Marjolein Meulenberg, Nancy Bae- cke, Anneke Hoogesteger, Caro Schuitema en Esther Vendrik. In de hoofdklasse blijven zal met dit team weinig problemen opleve ren, maar de titel is waarschijnlijk te hoog gegrepen. In de eerste klasse bij de vrouwen zijn vier Zeeuwse teams present: De Schelde 2, DOS (Vlissingen), Yerseke en Philten. Reinier Saxton op de golfbaan van Augusta. foto GPD ste in-de baan. Het is net een geest. Je ziet hem bijna niet, maar aan het eind wint hij gewoon het toer nooi." Helemaal gratis is Crow's Nest niet. Een overnachting kost tien dollar, maar omdat de 21-jarige Ne derlander nog amateur is en voor Nederland speelt gaat de rekening naar de Nederlandse Golf Federa tie: tachtig dollar voor acht over nachtingen. Saxton: „Ja, dat is na tuurlijk geen geld voor zo'n plek. Als je hoort wat ze hier in de buurt voor een hotelkamer vragen. Vol gens mij gaat het geld naar de schoonmakers. Ik geloof dat dat ook een van de tradities is." De Santpoorter, die zijn deelname dankt aan het winnen van 'het Brits Amateur vorig jaar, deelt één badkamer en een televisie met drie anderen. Hij slaapt in het kamertje C. Hij weet niet of zijn bed destijds door Tiger is beslapen. „Daar heb ben we het met z'n viertjes wel over. Waar zou Tiger hebben gele gen? Ik weet wel dat ik onder de zelfde douche als Tiger heb ge staan, want daar is er hier maar één van." Woods doodde de tijd in Crow's Nest met kaarten. „Dit is de bridge tafel", wijst Saxton naar de enige ta fel in de kamer. Hij laat het notitie blok voor bridgescores zien. „Kijk, met het logo van de Masters. Dat gaat straks mee de koffer in. We hebben ook een badjas met het lo go. Ik hoop dat ik die ook mag mee nemen." Vriendinnen worden op de zolder kamer niet gedoogd. Het is al heel wat dat vrouwen in het clubhuis mogen komen. Lid worden is ze nog altijd niet toegestaan. „We had den maandag het diner voor ama teurs. Daar mochten de vrouwen bij zijn, maar ze werden wel apart gezet", viel Saxton op. De regering kan een voorbeeld nemen aan Hogazon. Wij nemen geen halve maatregelen, maar grijpen direct in. Wij verlagen de BTW van 19% naar 6% op alle kunststof kozijnen. Dat is nou het mooie van Hogazon. De kwaliteit, dat zit helemaal goed. En de prijs? Daar hoefje 't nu zekere niet voor te laten. Kom naar onze showroom, daar word je vrolijk van. Heinkenszand Schouwersweg 5 T 0113 56 88 00 Middelburg Klarinetweg 2a T 0118 47 44 19 www.hogazon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39