Lees proef de lente Genieten in het Teutoburgerwald 6 lentewijnen uit verschillende landen 3 dagen Duitsland incl. ontbijt én 3-gangendiner vanaf 89,-! 53 KRAS 30 I Donderdag 9 april 2009 Montasolo Raboso Prosecco Rosé Prosecco Rosé is de grote wijntrend van 2009. Deze frisse en lichte mousserende Italiaanse wijn is werkelijk onweer staanbaar. Casa Safra Alicante Reserva 2002 Rijping op eikenhouten vaten geven deze Spaanse rode wijn zijn fluwelige en vriendelijke karakter. Warme geur met veel fruit en een mediterraan karakter. Castillo Santa Paulina Sauvignon Blanc 2008 Tintelfrisse en zeer verleidelijk fruitige Chileense witte wijn. Stuivende frisse geur van vlierbloesem en groene appels. Hereford Rosé Mendoza Valley 2008 Een frisse, fruitige, kruidige rosé uit Argentinië. Zeer zachte smaak met indrukken van rood fruit (vooral frambozen). Chateau Naudonnet Bordeaux Superieur 2007 Fluweelzachte Franse rode wijn met indrukken van kersen en rood fruit. De afdronk is zeer lang en krachtig. Cape Reality Chenin Blanc 2007 Schitterende droge witte wijn uit Zuid-Afrika. Rijke smaak, fruitige indrukken van grapefruit, passievrucht en meloen. Adviesprijs 63,25 Lezersprijs 39,95 Extra voordeel: gratis bezorging! U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestel ling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Voor meer informatie of bestelling ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel BON WIJNPAKKET LENTE Hierbij bestel ik (aantal) dozen lentewijnen (6 flessen) boek a 39,95 per doos. OM Ov GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters Ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Kom voordelig genieten in het prachtige Teutobur gerwald, één van de mooiste streken van Duitsland! Wij selecteerden voor u het 4-sterren Welcome Hotel Lippstadt gelegen in het centrum en vlakbij de fraaie 'Altstadt' van Lippstadt. Een heerlijke 3-daagse auto vakantie boekt u al vanaf slechts 99,-. Bovendien is hierbij uw ontbijt, diner, een welkomstdrankje en een dagkaart voorWellnesscentrum Energeticum inbegrepen. Maar dat is nog niet alles! Want u als lezer van deze krant krijgt met de actiecode WEG40002 nog eens een korting van 20,- (bij 2 personen)! Wacht dus niet langer en boek deze heer lijke aanbieding vanaf slechts 89,- p.p.! Het Teutoburgerwald Het Teutoburgerwald leent zich uitstekend voor heerlijke wandel- en fietstochten door de prachtige natuur! Maar ook het oude stadje Paderborn is het bezoeken waard. Het wordt gekenmerkt door de parkachtige binnenstad, waar vele riviertjes hun weg vinden. Ook de prachtige Dom St. Maria en de kathedraal St. Liborius zijn echte aanraders! EaiÉfl waarom'zou je verder zoeken Welcome Hotel Lippstadt**** Dit 4-sterren hotel ligt in het centrum en vlakbij de fraaie 'Alstadt' van Lippstadt en beschikt o.a. over een lift, sfeer voile lounge, bar, restaurant en terras. Uw comfortabele kamer is o.a. voorzien van airconditioning, minibar, televisie en badkamer. Inclusief: verblijf in het 4-sterren Welcome Hotel Lippstadt, in een 2-persoonskamer met ontbijt, diner, welkomstdrank je, dagkaart Wellnesscentrum Energeticum en een badjas van het hotel (te leen). Reisnr. LR 50.643 aankomst op ma., wo., vr. en za. 13 april t/m 30 sept. lt/m30okt. Adviesprijs v.a.* €119,- €99,- Lezersprijs v.a.* €109,- €89,- prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Exclusief vervoer, reis- en annuleringsverzekering, bijdrage calamiteitenfonds 2,50 en reserve- ringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie boeken Ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen). Of bel met KRAS.NL 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 50.643 Alleen met de actie code WEG40002 komt u in aanmerking voor het lezersvoor deel. LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Naast 6 heerlijke frisse en fruitige lentewijnen bevat het pakket tevens het leuke boekje "kom vul de glazen" van Hans Melissen. Hiermee komt u zeker in een voorjaarsstemming!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32