Genieten aan de MOEZEL The Queen Spectacular Special Edition (S^en. vanaf voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Het plaatsje Löf ligt direct aan de Moezel. Liefhebbers van KR AS. NI wijn, natuur en historie moeten zeker een bezoek brengen aan deze prachtige streek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40004 ook nog eens een exclusieve korting van 40 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 69! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! "Een legendarisch eerbetoon aan Freddie Mercury" 28 I Donderdag 9 april 2009 lezerskorting pers Ibi) TIPS VOOR UITSTAPJES Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het centrum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het abso luut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben- Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt aan de rivier, in het centrum van het wijn stadje Löf. Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling, gebruikmaken van het geheel ver nieuwde wellnesscenter met binnen zwembad (gratis), beautycentrum, kapsalon en saunalandschap met o.a. solarium (tegen betaling). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 17/4 t/m 30/10 4 dagen, april t/m oktober normaal v.a.€ 09nuv.a.€ 69 5 dagen, april en oktober normaal v.a. 109 nu v.a. 89 5 dagen, mei t/m september normaal v.a. 115 nu v.a. 95 7/8 dagen, april normaal v.a. 159 nu v.a. 139 8 dagen, mei normaal v.a. 215 nu v.a. 195 8 dagen, juni t/m augustus normaal v.a. 105 nu v.a. 165 8 dagen, oktober normaal v.a. 179 nu v.a. 159 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50, reserveringskos- ten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 per persoon. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken Normale prijs: 55,00 47,50 nPHPP**T*M»vnTMrrnrT €40,00 ïïl Alle hits komen voorbij in deze twee uur durende show; muzikale nostalgie in een groots opgezet, eigentijds visueel spektakel vol zang, muziek video- walls en special effects! The Queen Spectacular - Special Edition: een buitengewone ode aan de wereldberoemde band Queen. Zaterdag 6 juni 2009,20.30 uur Ahoy - Rotterdam Informatie: www.thequeenspectacular.com le rang 2e rang 3e rang Een fenomenale show, waarin talloze hits van de superfor matie Queen nog eenmaal de revue zullen passeren: 'Bicycle Race', 'Somebody to love', 'We Are The Champions', 'Don't Stop Me Now', 'Crazy Little Thing Called Love', 'Another One Bites The Dust', 'Radio Ga Ga', 'I Want To Break Free' en vele andere legen darische nummers. Zanger Patrick Myers, die zowel in zang als in uiterlijk een verbluffende gelijkenis met Freddie Mercury vertoont, weet op sublieme wijze de sfeer op te roepen van de Queen concerten van weleer. Met een verrassend podium, video-walls, overweldigende lichtef fecten, vuurwerk en andere special effects staat deze show garant voor een fenomenale visuele ervaring. Een eigentijds, passend eerbetoon aan een legendarische band; niet te missen voor de echte Queen liefhebber! Exclusief reserveringskosten Reserveringen: Top Ticket Line T: 0900-3005000 0,45 cpm) Openingstijden: 10.00 tot 22.00 uur Reserveringscode: Lezersaanbieding PZC De eerste 30 boekers ontvangen tevens een gratis DVD van Queen! In aanloop naar Ahoy is in Tegelen een speciale open air versie van de show. Ook hiervoor krijgt u 25% korting. Met bovenstaande reserveringscode betaalt u 30,00 (normaal €40.00). Zaterdag 16 mei 2009,20.30 uur Openluchttheater De Doolhof -Tegelen Voor algemene vragen over LezersExtra feu. u de van Hk I J lezersextra@pzc.wegener.nl I mmm H H bHlJV VBl Prijswijzigingen, zet-en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30