Rijbewijsteam nu BOVAG Riante nieuwe locatie voor gecertificeerd PAC Zonweringen 25 jaar Leo Joose Tweewielers fietsplezier met gouden randje Jubileumactie Lili Kwaliteitslinnen 16 I Donderdag 9 april 2009 Advertentie S Ondernemend Zeeland PAC Zonweringen, Marie Curieweg 15, Vlissingen T: 0118-552010 I: paczonweringen.nl Rijbewijsteam, de snelst groeiende rijschool van Walcheren, is sinds kort BOVAG rijschool. En dat biedt cursisten de nodige voordelen. Zoals uitstekende lessen van ervaren instructeurs, perfect onderhouden rollend materieel, een aantrekkelijke en jetrouwbare lesovereenkomst en: een grote slagingskans. Voor wie het nog niet wist: Rijbewijsteam verzorgt auto-, motor-, bromfiets- en auto-met-aanhangwa- gen lessen, plus theoriecursussen. Polderdijk Zonweringen werd onlangs omgedoopt tot PAC Zonweringen en open de op 4 april officieel de deuren van een super-de-luxe bedrijfspand in Vlissingen. Het bedrijf gaat er zonder twijfel een zonovergoten toekomst tegemoet. Alleen de beste rijscholen komen in aanmerking voor het BOVAG rijschoolcertificaat. De leden van Rijbewijsteam - een samenwerkingsverband van tien zelfstandige rijschoolhouders - zijn dan ook terecht trots op hun certificering. Bij Rijbewijsteam draait alles om kwaliteit, zegt Rijschoolhouder Angelo Hoornick. 'Daarom is ons het BOVAG certificaat verleend. Rijles nemen bij Rijbewijsteam heeft de nodige voordelen. Alle leden van Rijbewijsteam zijn feitelijk zelfstandig ondernemer en zij zetten alles op alles om hun cursisten optimaal van dienst te kunnen zijn. We maken gebruik van de nieuwste, voor iedereen toegankelijke lesmethodes en ons materieel wordt continu tot in de puntjes onderhouden. De lesovereenkomst die wij onze cursisten bieden is aantrekkelijk en duidelijk. Zij kunnen rekenen op persoonlijke aandacht en begeleiding op maat. Ook hebben zij inzage in hun vorderingen, die door de rij-instructeur worden bijgehouden op hun persoonlijke instructiekaart. Dat onze manier van werken goede resultaten oplevert bewijzen onze hoge slagingspercentages.' Het BOVAG rijschoolcertificaat garandeert zeker heid en betrouwbaarheid. Cursisten die vooruit betalen voor een lespakket profiteren automatisch van de BOVAG garantie: zij krijgen hoe dan ook de lessen waarvoor ze hebben betaald. PAC Zonweringen weet hoe je een goede klant in watten legt: schaft u dezer dagen een knikarm terrasscherm aan, dan krijgt u ter gelegenheid van de opening van het nieuwe bedrijfspand een loungestoel ter waarde van 399 euro cadeau. Of u ontvangt een korting van datzelfde bedrag op de aankoop van een tuinset. PAC Zonweringen wordt omringd door een aantal prominente bouw- en afbouwbedrijven en werkt daarmee nauw samen. Dit resulteert in een bijzonder com pleet dienstenpakket, op praktisch hetzelfde adres, voor optimaal consumentengemak. De showroom van PAC is een regelrecht zonwe ringparadijs. Elk type zonwering, voorzien van de Rijbewijsteam Coosje Buskenstraat 146 Vlissingen T: 0118 440404 www.rijbewijsteam.nl nieuwste doekdessins, wordt er op ware grootte gepresenteerd en gedemonstreerd. Uniek voor Zeeland zijn de knikarmschermen van Brustor Prestige, störmvast t/m windkracht 6. Van Mado zijn er de Nexus schermen, voorzien van een powerrail en daardoor uitvoerbaar met b.v. ver warming of LED verlichting. Nieuw is de royale collectie onderhoudsvriendelijk tuinmeubilair van Summer Garden; een ware top per in zijn soort dankzij zijn degelijke kwaliteit en geraffineerde afwerking. Maar PAC Zonweringen heeft nog veel meer in zijn mars. Het dealerschap van Finstral bijvoor beeld, koploper in kunststof kozijnen, (schuif)deuren, draai/kiepramen en oud-Hollandse schuifvensters met krasbestendig houtnerfprofiel. Ook .heeft PAC Zonweringen open- schuifbare glazen verandadaken en - wanden van Weinor. Alles weten over PAC Zonweringen? Ga dan snel eens langs en... geniet! Aan het dromerige dorpsplein van Aagtekerke bevindt zich al 25 jaar de fietshan del van Leo en Annie Joosse. Joosse weet alles, maar dan ook alles van fietsen, en voorziet in persoonlijke service waar een beetje fietsliefhebber heel blij van wordt. De showroom van Lili Kwaliteitslinnen, gevestigd aan de Gaaiperswei 6 te Aardenburg, vormt het fraaie decor van een zeer interessante jubileumactie die momenteel gaande is. Liliane Verkeste heeft daartoe prachtig Italiaans beddengoed ingekocht van het wereldmerk Errebicassa, in diverse kleuren en maten. Bij aanschaf van een dekbed overtrek naar keuze ontvangt men zowel een matrasbeschermer als luxe hoeslaken gra tis. Het betreft een voordeel van tenminste 130 euro maar de jubileumactie geldt alleen zolang de voorraad strekt: Op=Op. Verder is er ook een interessante badgoedactie. Kernwaarden van Lili Kwaliteitslinnen zijn kwali teit, persoonlijk advies, maatwerk, duurzaamheid, gastvrijheid en exclusiviteit. Liliane is bij het fami liebedrijf Walra ruim twintig jaar leidinggevend adviseuse geweest. De opgebouwde kennis en ervaring komt haar uitstekend van pas bij haar eigen zaak. „Bij vele (oud-)klanten van Walra bleef er behoefte aan maatwerk en goede kwali teit huishoudtextiel. Om aan die vraag te beant woorden heb ik mijn eigen zaak opgestart"aldus Liliane Verkeste. Haar bedrijf, in het teken van het eerste lustrum, biedt een showroom met een heel scala kwaliteitsproducten en -stoffen. Bedden goed zoals bovenlakens en overtrekken, in be drukte dessins, ingeweven stoffen, Zwitsers satijn of linnen; hoeslakens, matrasbeschermers, dek bedden en kussens. Een exclusieve kinderlijn maakt het geheel compleet. De collectie omvat eveneens uitstekend badgoed in tientallen kleu ren en/of aparte dessins. Badjassen voor man, vrouw en kind. Ook het keukengoed omvat uit sluitend kwaliteitsartikelen. Mede dankzij de Walra producenten en een confectieatelier wordt er (op afspraak) naar een pasklare oplossing gezocht voor de speciale wensen van dejdant. De collectie wordt gecompleteerd door een uitge breid arsenaal cadeauartilelen en knuffels. „Mijn clientèle bestaat uit mensen die (nog) weten wat goede kwaliteit is. Men komt bewust van heide en verre hier naar toe. Niet voor impulsaankopen, maar voor gerichte kwaliteit tegen scherpe prij zen." Lili Kwaliteitslinnen Gaaiperswei 6, 4527 Aardenburg Tel: 0117-493005 E-mail: info@lili-kwaliteitslinnen.nl www.lili-kwaliteitslinnen.nl Wie regelmatig fietst weet hoe belangrijk het zitcomfort is. Joosse besteedt dan ook ruime aandacht aan het creëren van een ontspannen zit- houding. Nooit meer zadelpijn? Geen probleem! Met een lasergestuurd zadel meetsysteem meet Leo Joosse de Leo Joosse Tweewielers voert een zeer volledig assortiment fietsen van de betere merken. Als bekroning op 25 jaar vakmanschap mag de fiets- specialist zich sinds kort ook dealer van Koga- Miyata noemen. Leo Joosse team kun je als het om fietsen gaat het spreekwoordelijke hemd van het lijf vragen. Leo Joosse: 'Wie écht geïnteres seerd is in maximaal fietsplezier weet heel goed dat het basismateriaal sléchts één factor is. Luisteren naar de klant en oog hebben voor diens persoonlijke wensen en behoeften is minstens zo belangrijk. Wij nemen echt nog de tijd om onze klanten te begeleiden naar een fiets die hen op het lijf geschreven is, monteren de fietsen perfect af, smeren ze door zodat ze vederlicht lopen, geven standaard een antiroest- behandeling en bieden alle benodigde nazorg. Wij stellen er als vanouds eer in onze klanten de beste service te geven, zodat ze voor de volle 100 procent van hun fiets kunnen genie ten.' drukpunten van uw zitvlak en u ontvangt een persoonlijk zadeladvies, voor een hard, zacht, breed of juist smal exemplaar van SQLab. Vervolgens wordt het zadel afgesteld, op de juis te hoogte en in de juiste stand. Zie ook: www.leojoossetweewielers.nl Leo Joosse Tweewielers, Dorpsplein 14, Aagtekerke T: 0118-581306

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16