Uw zorg in vertrouwde handen Bijzonder heel gewoon en dichtbij nsr ra el Helpt bij opgroeien en opvoeden Voor een goede start n met een beperking in h diensten extra voordelig. B.,v. 7,5/o korting op de zorgverzekering. Meer informatie? www.thebe.nl 00-8122 0,10 p.m.) Meer informatie? www.thebe.nl 0900-8122 0,10 p.m.) Meer informatie? www.thebe.nl 0900-11 33 555 (lokaal tarief) 'riwilsl Kraamzorg fiTfiJ Jeugdgezondheidszorg Marken Maasmond 1 8 I Woensdag 8 april 2009 Wonen Amarant is er voor Amarant biedt zorg, ondersteuning en huisvesting aan kinderen, (jong) volwassenen en ouderen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking in heel Brabant. Amarant is betrokken én vernieuwend. Met dienstverlening die varieert van het begeleiden en behandelen van kinderen, ambulante dienstverlening in de wijken, wonen op beschutte locaties tot dagbesteding in de vorm van werken en vrijetijdsbesteding. De zorg- en dienstverlening van Amarant is in geheel Brabant bereik en beschikbaar. Wij bieden het complete, diverse zorgpakket, toegesneden op de vraag van de cliënt. Wonen Amarant biedt veel woonmogelijkheden. Variërend van wonen op een beschut terrein voor mensen met ernstige beperkingen tot onder steuning bij zelfstandig wonen in een woonwijk. Dagbesteding Amarant streeft naar volwaardige dagbesteding of werk voor al haar cliënten. Voor hen die via Amarant huisvesting krijgen maar ook voor cliënten die thuis of elders wonen. Cliënten die het aankunnen, werken in kleinschalige projecten of in het reguliere bedrijfsleven en worden hierin begeleid. Deskundigheid De medewerkers van Amarant zijn zich ervan bewust dat het vooral op "handelen" aankomt. Daarin ligt de kern van hun kwaliteit. Maar ook kennis bepaalt de kwaliteit van zorg. Amarant verbetert continu deze kwaliteit en zet kennis over autismezorg, over aanpak van gedrags problemen of dagbesteding voor mensen met een ernstige beperking, om naar toepassingen in relevante praktijksituaties. Ruim 4000 enthousiaste, deskundige medewerkers en 1000 vrijwilligers staan bij Amarant dagelijks in dienst van mensen met een beperking. Amarant, bijzonder, heel gewoon en dichtbij Bijzonder omdat wij een betrokken organisatie zijn met de ambitie om mensen met een beperking volwaardig te laten functioneren in de maat schappij. Gericht op leven, wonen,, werk en vrije tijd. Heel gewoon omdat wij weten en ervan uitgaan dat mensen met een be perking ook 'gewoon' in het leven staan, 'gewoon' gelukkig willen zijn en 'gewoon' recht hebben op een plaats in onze samenleving. Dichtbij omdat wij zorg bieden aan huis, of dichtbij huis, in de wijk waar men woont. Dichtbij om zo, samen met ouders, familie, begeleiders en andere organisaties de zorg te delen. Zorg die zich richt op kinderen en volwassenen en voorziet in het complete pakket zorg- en dienstverlening. Als dit u aanspreekt, is Amarant de organisatie voor Meer informatie over onze dienstverlening? Of over werken bij Amarant? Bel 0900 8066 of kijk op www.amarant.nl Meer informatie over kinderen/jongeren met autisme? Bel 013 4645110 pf kijk op www.leokannerhuisbrabant.nl Leo Kannerhi Dr. Leo Kannërhuis Brabant De vertrouwde zorg die u kent van Mark en Maasmond wordt geleverd onder de naam Thebe. We bieden u persoonlijke, vakkundige zorg voor jong en oud. Of u nu gezond bent of extra zorg nodig heeft, Thebe is er voor u. Voor leden zijn veel aanvullende

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84