Zeeland ESQ oo^eren r www.rocwesterschelde.nl 00 Mesologie, geïntegreerde geneeskunde aan de Zeeuws-Vlaamse kust! Ondersteuning bij leven met een beperking MEEdoen op 15 mei? www. eyecenter. n l ZorgSaam ROC Westerschelde: Ook voor een moderne praktijkgerichte beroepsopleiding in de zorg. 4 I Woensdag 8 april 2009 Kom op vrijdag 15 mei a.s. naar De Stenge in Heinkenszand voor 'MEEdoen'! Dit is een dag voor cliënten van MEE Zeeland maar ook voor nieuwe gezichten! Vraag een programmaboekje met antwoord kaart aan via meedoen@meezeeland.nl of bel 0118 - 43 20 00. (Aanmelden via antwoordkaart kan tot en met 6 mei a.s.) www.meezeeland.nl Mesologie Praktijk Fassaert..... in contact met uw gezondheid De mesologie neemt een centrale plaats in tussen de reguliere en alternatieve gezondheidszorg. Mesologie is een complementaire geneeswijze, waarin de academische kennis uit de reguliere geneeskunde wordt gekoppeld aan de inzichten uit de alternatieve geneeswijzen. Uit beide richtin gen zijn de goede en zinvolle aspecten gebruikt err samengevoegd. Dit geldt zowel voor het onder zoek dat ik uitvoer, als voor de behandeling. Tijdens de opleiding worden o.a. de volgende vak ken gedoceerd: Anatomie, Fysiologie, Pathologie, Ayur Veda (Indiase geneeskunde), Traditionele Chinese Geneeskunde, Homeopathie, Psychologie, Kruidenleer en Orthomoleculaire Geneeskunde. Het onderzoek wordt ondersteund door Electro Fysiologische Diagnostiek (diagnosti sche metingen). Mesologie is een beschermd beroep en een meso- loog dient volgens strakke richtlijnen praktijk uit te oefenen en zich regelmatig bij te scholen. Gediplomeerde mesologen zijn geregistreerd bij het Nederlands Register voor Mesologie (NRM) en zijn aangesloten bij de Nederlandse Vereniging voor Mesologie (NWM). De cliënten/ patiënten van een mesoloog zijn men sen met chronische ziekten en/of regelmatig terugkerende klachten, zoals: - spijsverteringsklachten - hart- en longklachten - huidproblemen - hormonale klachten - migraine - gewrichtsklachten - emotionele verstoringen b.v burn-out. - en vele andere klachten Ook al zijn er geen aanwijsbare/ benoembare klachten, is een consult bij de mesoloog aan te raden om de balans in het lichaam te onderzoeken en te onderhouden. Mesologie is een aanvulling op de reguliere geneeswijzen en er is geen verwijzing nodig van de huisarts en/of specialist. Dat betekent dat. u tegelijkertijd cliënt/ patiënt blijft van uw huidige huisarts en/ of specialist. De kosten van een consult zijn 80 contant te betalen en duurt ongeveer 1 tot 1,5 uur. De kosten zijn bij de meeste ziektekostenverzekeraars te declareren. Een overzicht hiervan is te vinden op de site van mesologie: www.mesologie.nl Bent u geïnteresseerd in deze aanvullende geneeswijze dan kunt u, voor eventuele vragen, of om een afspraak te maken contact met mij opne men: Patricia Fassaert 06-53483630 of via e-mail mesologiepraktijkfassaert@gmail.com Bezoek ook mijn website: www.mesologiepraktijkfassaert.nl Mijn praktijk is gevestigd op Valkendonk 52, 4711 LD te St. Willebrord Graag tot ziens, Patricia Fassaert Mesologie praktijk Fassaert Geïntegreerde Geneeskunde www.eyecenter.nl In Oostburg vindt u het Binkhorst Eye Center. De modernste oogtaserapparatuur in combinatie met gekwalificeerde en zeer ervaren oogartsen garanderen een optimaal resultaat. Kijk voor meer informatie op onze website: of neem telefonisch contact met ons op via 0117-440390. BEC is onderdeel van Zeeuws-Vlaanderen ^8^ Locatie BEC Binkhorst Eye Center heeft meer dan 10 jaar ervaring in oogheelkundige refractie- chirurgische ingrepen. Onze privékliniek gebruikt geavanceerde (onderzoeks(apparatuur en hanteert volgens de Inspectie Gezondheidszorg de hoogste kwaliteitsnormen. Degene die met de patiënt meekomt, kan in de videoruimte de ingreep volgen. In onze tarieven zijn het vooronderzoek, de behandeling, alle nacontroles en eventuele correcties of bijbehandelingen inbegrepen. Dit alles gedurende een periode van vier jaar na behandeling! ROC Westerschelde verzorgt Beroepsonderwijs en Educatie. www.werktvoorouderen.nl 0118-448 448 ROC WESTERSCHELDE Postadres Postbus 102, 4530 AC Temeuzen Bezoekadres Vlietstraat 11 a, 4535 HA Temeuzen T: 0115 641604 E: voorlichting@rocwesterschelde.nl Thuiszorg is ervoor zorgen dat je huis een thuis blijft. Wij bieden zorg met persoonlijke aandacht voor u. Ook vóór telehulp en maattijdservice kunt u bij ons terecht. Stichting Werkt voor Ouderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70