H1ensenlinq.nl Familieberichten Overladen 20 I Woensdag 8 april 2009 kijk ook op Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laat ik u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden mijn lieve man Eduard Boone Puk echtgenoot van Maria Louisa Boone-van Poorten Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Hulst: M.L. Boone-van Poorten 6 april 2009 Frans Snijdersplantsoen 2,4561 LM Hulst U kunt afscheid nemen van Puk in het uitvaartcentrum van DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 10 april van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 11 april om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c tcTerneuzen, Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, en verdrietig omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader en vriend Jan de Klerk weduwnaar van )et Broekaart in de leeftijd van 78 jaar. Peter en Leslie Esmee en Peter Megan Walter en Nancy Sebastiaan en Shelley lanniek Michiel Ludo en Magda Debby en Bart Simone en Robbin Paula, kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 7 april 2009 Hulsterweg 1-F 4587 EA Kloosterzande Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jan te nemen op donderdag 9 april van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van WZC Antonius, Pastoor Verster- plein 1 te Kloosterzande. Vrijdag 10 april wordt er om 10.00 uur een uitvaartdienst gehouden in de RK kerk van de H. Cornelius aan de J. de Waalstraat 23 te Lamswaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het Parochie kerkhof. Condoleance uitsluitend schriftelijk. Lieve Rien, Nu ben je onverwacht en moegestreden, uit m'n leven weggegleden. Ie gaf me je liefde, bezorgdheid en trouw, ik heb genoten van de jaren met jou. Ik weet dat het jou ook goed heeft gedaan, ik zal je missen bij het verder gaan. Verdrietig geef ik u kennis van het overlijden van mijn man en beste maatje Marinus Johannis Klompe echtgenoot van Truus Klompe-|anse Steenbergen, 26 maart 1935 Zierikzee, 7 april 2009 G.). Klompe-)anse Langeweg 18 4311 RB Bruinisse De crematieplechtigheid zal vrijdag 10 april plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 16.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met groot verdriet, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons betekend heeft en ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Truus Poortvliet-van Dalen A 15 november 1949 t 7 april 2009 Koudekerke: (aap Middelburg: Maarten en Christy Middelburg: Thijs en Monique Middelburg: T.F. Poortvliet-Kuijs Middelburg: Magda en |an Schilde (B): LiaenAndré Goes: Rinus en Elly Vlissingen: )an en Corrie Middelburg: johnny en Roos Neven en nichten Noordeinde 20 4371 TE Koudekerke Truus is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 10 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Franciscus de Kort "Frans" echtgenoot van Annie Elodie de Vos A 27 - 10 - 1921 Ossenisse 107 - 04 - 2009 Terneuzen Westdorpe: A.E. de Kort-de Vos Sas van Gent: Rina en Rudi Renique-de Kort Patricia en Jurgen, Femke Mattliijs Lucas Marit Saskia en Johnny, Gianni Sergio Sas van Gent: Anja en Eddy Kox-de Kort Martijn en Susan Z>Amber Linda en Gilles, Demian Milan layden Axel: Frank de Kort Alexander en Samantha Jacqueline en Edwin Caroline Familie de Kort Familie de Vos Westdorpe, 7 april 2009 De Witte Leeuw 26,4554 BG De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 11 april om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Pa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de kleine markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u vrijdag 10 april om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer Theo Wagenaer De heer Wagenaer was in de periode van 1970 tot 1992 werkzaam bij de groendienst van de gemeente Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn moeder en naaste familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst Hierbij geven wij u kennis dat is overleden Gerrit Dirk Kloosterboer 23 november 1919 t 6 april 2009 Weduwnaar van Mw. W.F. Korstanje Partner van Mw. C.P. Beun-Schmelzer Houten: Jacomien Kloosterboer Wim de Bruin Willem Matthijs Dreischor: Jan Leendert Kloosterboer Rian Kloosterboer-Voost Mark Erwin Utrecht: Frans Beun Donkereweg 68 4317 NM Noordgouwe De herdenking zal worden gehouden vrijdag 10 april om 13.00 uur in het dorpshuis van Noordgouwe, Vijverberg straat 8, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd dorpshuis. - Geen bezoek aan huis De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum 'Ter Reede" gevenxvij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder Elisabeth Maria Allegonda Voorhans-Simons of Simonse sinds 19 december 1999 weduwe van Jannis Voorhans Geertruidenberg 1 oktober 1919 Vlissingen 6 april 2009 Zuid-Scharwoude: A.J. Voorhans en J.J.P. Voorhans-Belles Correspondentieadres: Schout 41 1722 GS Zuid-Scharwoude Moeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. Vrijdag 10 april willen wij om 13.30 uur een korte over denking houden in de aula van de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, aansluitend zullen wij haar begraven. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bartel Anthony Wattel Bart in de-leeftijd van 68 jaar. Colijnsplaat: C. Wattel-Bakker Vlissingen: Diny en Piet van der Maas-Wattel Renate en Edo, Daphne Ronald en Natalie Wissenkerke: Toon en Katie Wattel-de Smit Harry en Rieneke Luuk, Joost, Daan, Koen Jacco, Robin Marjanne en Peter, Kayleigh, Jayden Kortgene: Joke Wattel Cora en Sjaak Lianne en Jan Oost Souburg: Piet Wattel Tonny Chatrer Ilse en Rogier Nydia, Corinne, Marco Kamperland: Adrie en Wim Kouwer-Wattel Richard Angela en Stephan Kortgene: Rinus de Kam Kamperland, 5 april 2009 Correspondentieadres Soelekerkestraat 9 4493 BS Kamperland De herdenkingsdienst vindt plaats op zaterdag 11 april om 10.00 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maas straat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd stiltecentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60