mensenlinq.nl familieberichten A de emotie... familieberichten tofilóeiuiPjfLi Colofon Familieberichten 1 r Wat blijft is 22 I Woensdag 8 april 2009 kijk ook op We zijn erg verdrietig dat is overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder Anja Smet-Kiviet weduwe van loop Smet 2 januari 1946 7 april 2009 We zullen haar erg missen. Hannah Smet Bob Stevens Correspondentieadressen: Pauwenhof 49,4461 SC Goes Adm. De Ruijterweg 347 A, 1055 MA Amsterdam Wanneer u nog even bij Anja wilt zijn, kan dat donderdag 9 april tussen 19.30 en 20.00 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. We vinden het fijn als u samen met ons afscheid van haar wilt nemen zaterdag 11 april om 11.00 uur in de aula van hel crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. We zijn verdrietig omdat vandaag onze lieve vriendin Anja Smet-Kiviet is overleden. We denken aan Hannah en Bob. Joos en Gerard Heerebout Wiets en Stefan, Floor en Bart, Bram en Nienke en de kleinkinderen Kloetinge, 7 april 2009 Ie was een rots in de branding en koerste recht door zee. Ie trotseerde storm en golven alleen..je had de wind niet mee. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het bericht dat onze oud collega mevrouw A.J. Smet-Kiviet na een periode van ziekte en tegenslag toch nog vrij plotse ling is overleden op 7 april 2009. Mevrouw Smet was 40 jaar verbonden aan onze school als docente en als adjunct-directeur. In deze periode heeft zij ontzettend veel voor onze leer lingen en onze school betekend. Wij wensen Hannah en Bob en verdere familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Sectordirecteur vmbo 7 april 2009 Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze oud adjunct directeur mevrouw A.J. Smet-Kiviet toch nog vrij plotseling is overleden op 7 april 2009. Wij herinneren ons mevrouw Smet als iemand waar je altijd bij terecht kon, zij was eerlijk en recht door zee, maar had altijd het beste met ons voor. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. De leerlingen van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg 7 april 2009 Vandaag vernamen wij het bericht van het overlijden van de ons zo bekende Mevrouw A.J. Smet-Kiviet Anja, maar voor iedereen beter bekend als "mevrouw Smet", was vele jaren een meer dan vertrouwd gezicht op het Goese Lyceum (voorheen Groot Stelle) VMBO locatie Bergweg. Gepassioneerd heeft zij zich altijd ingezet voor "haar leerlingen", onze kinderen, die zij op weg hielp naar het diploma. Helaas werd haar afscheid van school reeds overschaduwd door haar ziekte. Wij gedenken haar in dankbare herinneringen aan haar tijd op onze school. Wij wensen de familie en allen die haar lief hadden veel sterkte in de warmte en nabijheid van elkaar. Ouderraad Goese Lyceum, locatie Bergweg De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum 'Ter Reede" geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder Elisabeth Maria Allegonda Voorhans-Simons of Simonse sinds 19 december 1999 weduwe van Iannis Voorhans A Geertruidenberg 1 oktober 1919 t Vlissingen 6 april 2009 Zuid-Scharwoude: A.|. Voorhans en J.J.P. Voorhans-Belles Correspondentieadres Schout 41 1722 GS Zuid-Scharwoude Moeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. )obse, Baehweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. Vrijdag 10 april willen wij om 13.30 uur een korte over denking houden in de aula van de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, aansluitend zullen wij haar begraven. 7 april 2009 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bartel Anthony Wattel Bart in de leeftijd van 68 jaar. Colijnsplaat: C. Wattel-Bakker Vlissingen: Diny en Piet van der Maas-Wattel Renate en Edo, Daphne Ronald en Natalie Wissenkerke: Toon en Katie Wattel-de Smit Harry en Rieneke Luuk, /oost, Daan, Koen Jacco, Robin Marjanne en Peter, Kayleigh, layden Kortgene: Joke Wattel Cora en Sjaak Lianne en Jan Oost Souburg: Piet Wattel Tonny Chatrer Ilse en Rogier Nydia, Corinne, Marco Kamperland: Adrie en Wim Kouwer-Wattel Richard Angela en Stephan Kortgene: Rinus de Kam Kamperland, 5 april 2009 Correspondentieadres: Soelekerkestraat 9 4493 BS Kamperland De herdenkingsdienst vindt plaats op zaterdag 11 april om 10.00 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maas straat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd stiltecentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd stellen wij u in kennis dat onverwacht is heenge gaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Pieternella Witte-Theune Pie Weduwe van |o Adrianus Witte A Arnemuiden, 4 juli 1922 t Vlissingen, 3 april 2009 Arnemuiden Peter en Addy RotterdamMario Teteringen Alex en Anselma Malou Morris Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom Walcheren en het personeel van de dagopvang van de Vliedberg. Correspondentieadres: Bremstraat 39 4341 |L Arnemuiden. De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van mijn lieve man en onze vader Jan Verijzer willen wij u langs deze weg allen hartelijk danken. Uw steun heeft ons goed gedaan. Nel Verijzer-Almekinders Bertus en Jeanet Krabbendijke Kruiningen, april 2009 Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve schoonmoeder en oma Johanna Westveer-Moerdijk betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Jan Westveer en familie Goes, april 2009 ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlljl?e begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden er. telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailöpc. een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclar#re|n.a.v.*telefonisch opgegeven advertenties 'Krijgt ,A w E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsij Telefoon 088-013 9939 Fax 088-013 9990 dia.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl familieberichtertonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52