muofèf) mensenlinq.nl opzegaienst Familieberichten Nick Arie Hudales indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. 20 I Woensdag 8 april 2009 kijk ook op Samen een kindje, het lijkt zo normaal. Dit kindje van ons samen, voor ons heel speciaal. Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon 4 april 2009 Johan en Amanda Slabber Koudorpstraat 30 4361 BT Westkapelle Üverleü^f) Overleden ons markant en betrokken commissielid Piet de Bree op de leeftijd van 75 jaar. Wij zullen hem missen. Evenemenlendagcommissie Biggekerke Wij ontvingen het bericht dat ons altijd meelevend lid Dhr. Piet de Bree is overleden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Bejaarden sociëteit Biggekerke ..en telkens als ik even knikte dat ik het wist, liet hij het water bei>en en het werd uitgewist. Uit: Het kind en ik, Martinus Nijhoff Op 6 april overleden onze Ivo Englebert op de leeftijd van 52 jaar. Team en bewoners Emergis BWDD Vlissingen Voorbereid, maar toch nog onverwacht, heeft ons op 48 jarige leeftijd verlaten Verdrietig om zijn keuze, hopen wij dat Arie zijn rust heeft gevonden. Caroliene Wanda Bas Denise Vincent Quintin Anouk 6 april 2009 Nieuwe Vlissingseweg 122, 4335 JE Middelburg De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 10 april om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er nog gelegenheid om afscheid van Arie te nemen in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Arie, Wij zullen je rust gunnen Al is vol droefheid ons hart Je lijden zien, je niet kunnen helpen Dat was onze grootste smart |an en Mattie Rob, Winneke, Tim, Mike, Sterre Ineke Herman, Monika, Kevin, Lucas, Lisa Paul, Natascha, Devin, Roald, Nina Ad, Lynn, Laura, Martha Charles, Bianca, Roy, Richella Fam. Van Keulen Aldert en Cathrien Wij ontvingen het bericht dat onverwachts is overleden onze collega Arie Hudales Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Collega's Productie en Technische Dienst EPP Thermphos International B.V. Verdrietig zijn we door het overlijden van Arie Hudales papa van Anouk uit groep 1-2B, Vincent uit groep 7 en onze oud-leerlingen Quintin, Denise, Bas en Wanda. We wensen Caroliene, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte. Team, medezeggenschapsraad, ouders en leerlingen Archipelschool "De Beverburch" Middelburg Lieve Rien, Nu ben je onverwacht en moegestreden, uit m'n leven weggegleden. Je gaf me je liefde, bezorgdheid en trouw, ik heb genoten van de jaren met jou. Ik weet dat het jou ook goed heeft gedaan, ik zal je missen bij het verdergaan. Verdrietig geef ik u kennis van het overlijden van mijn man en beste maatje Marinus lohannis Klompe echtgenoot van Truus Klompe-Janse Steenbergen, 26 maart 1935 Zierikzee, 7 april 2009 G.J. Klompe-Janse Langeweg 18 4311 RB Bruinisse De crematieplechtigheid zal vrijdag 10 april plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 16.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze medewerker en collega, Arie Hudales is overleden. Wij zullen Arie blijven herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wij wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Geschokt zijn we door het plotselinge verlies van onze collega Arie Hudales Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel sterkte toe. A-ploeg EPP, Thermphos International B.V. Hierbij geven wij u kennis dat is overleden Gerrit Dirk Kloosterboer A 23 november 1919 16 april 2009 Weduwnaar van Mw. W.F. Korstanje Partner van Mw. C.P. Beun-Schmelzer Houten: Jacomien Kloosterboer Wim de Bruin Willem Matthijs Dreischor: Jan Leendert Kloosterboer Rian Kloosterboer-Voost Mark Erwin Utrecht: Frans Beun Donkereweg 68 4317NMNoordgouwe De herdenking zal worden gehouden vrijdag 10 april om 13.00 uur in het dorpshuis van Noordgouwe, Vijverberg straat 8, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd dorpshuis. - Geen bezoek aan huis Met groot verdriet, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons betekend heeft en ook met diepe bewondering voor de wijze Waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Truus Poortvliet-van Dalen A 15 november 1949 t 7 april 2009 Koudekerke: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Schilde (B): Goes: Vlissingen: Middelburg: |aap Maarten en Christy Thijs en Monique T.F. Poortvliet-Kuijs Magda en Jan Lia en André Rinus en Elly Jan en Corrie Johnny en Roos Neven en nichten Noordeinde 20 4371 TE Koudekerke Truus is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 10 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. (Hensenliiiq.nl r Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50