Op de vroegere speelwei INKIJK Onderhoud Slaapkamers Ruimte behoeven een Licht verfbeurt. Ligging Beukenlaan 4 Middelburg Vrijblijvend een kijkje ne men in het huis van ie mand anders blijft popu lair. De eigenaar vertelt en u mag uw indruk vormen. Kortom, een Inkijk. oor Petra Hollaers is wijk de Griffioen het helemaal. De Beukenlaan heeft daarbij helemaal een speciaal plekje in haar hart: „Ik woonde als kind aan de overkant van waar we nu wo nen. Ik heb me hier altijd erg prettig ge voeld. Op de plaats waar we nu wonen, was de speelwei waar ik heel wat uur tjes heb doorgebracht." Hollaers somt de voordelen van de wijk op: ruim op gezet, veel groen en een actieve wijkver- eniging. Bovendien heb je hier alles bin nen handbereik. De basisschol en mid delbare school zijn op loopafstand. Dat geldt trouwens ook voor de winkels en je kunt zelfs vanuit hier te voet naar het centrum." Voor de moeder van twee opgroeiende kinderen en echtge noot Jeroen was het dan ook een unie ke kans dat ongeveer tien jaar een klein schalig nieuwbouwproject gerealiseerd ging worden in de voor Petra zo ver trouwde omgeving. „Echt inspraak in de architectuur van het huis hadden we niet, want het project moest aanslui ten bij de architectuur van de bestaan de bouw. De meeste huizen hier heb ben namelijk platte daken maar wel al lemaal met een aparte vorm. De hui zen van het nieuwe project kregen alle maal een plat dak met een ronding er in." Omdat het paar hun huis graag mo dern wilde inrichten, sprak de strakke eigentijdse, maar ook wel neutrale ar chitectuur van het huis hen erg aan. „Je kunt in feite met dit huis alle kanten op. We kregen wel inspraak wat betreft de indeling. Daarbij hebben we geko zen voor een extra kamer beneden. Omdat deze via de achtertuin een ei gen uitgang heeft, kan deze ook als praktijkruimte worden gebruikt. Boven hebben we slechts gedeeltelijk een berg zolder laten maken, zodat de ronding van het dak zichtbaar bleef in de slaap kamers. Dit geeft een ruimtelijk effect." De wanden in de woonkamer werden met lichte aardetinten strak in de verf gezet en de moderne keuken werd in een crème kleur gekozen. „We houden niet van het traditionele en willen een modern interieur maar ook weer niet te extreem", verklaart Petra de kleuren- keus. „Het moet een beetje tijdloos zijn, want ik wil niet iedere paar maan den nieuwe kleuren of nieuwe kus sens." Omdat Petra sfeer wel erg belang rijk vindt, heeft ze haar interieur van witte en zwarte meubelen opgefleurd met rode woonaccessoires. De royale lichtinval in het huis completeert de rustige eigentijdse uitstraling. Plus: Soort woning: twee onder één kap Aantal kamers: 6 Woonoppervlakte: 140 m2 Perceeloppervlakte: 265 m2 Inhoud: 400 m3 - Bouwperiode: 1998 Ligging: in woonwijk nabij centrum Tuin: voor-zij- en achtertuin met achterom Extra: Beneden aangebouwde (slaap)kamer ofkantoor Prijsindicatie: 329.000 euro Meer weten? Orisant Makelaardij (0118 641500) of www.orisantmakelaardij.nl door Monique Meeuwisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 87