fT1ensenlinq.nl Familieberichten dr Pieter Johannes Brons 26 I Zaterdag 4 april 2009 kijk ook op Wanneer je verdrietig bent Kijk dan in je hart En je zult zien dat je huilt Om wat je vreugde schonk Kahlil Gibran Op een zonnige lentedag is na een rijk leven, vredig ingeslapen onze lieve papa, opa en broer Louis George Marie de Kerf sinds 30 juli 2008 weduwnaar van Antoinette )osephine Amelie Marie Dierick A St. Jansteen, 20 oktober 1915 t St. Niklaas. 1 april 2009 Voormalig: Wethouder van St. Jansteen Hoofdingeland waterschap Hulster Ambacht Lid raad van toezicht Rabo bank St. Jansteen Kleve D)El ly en Mathij s de Bont-de Kerf Floor Charlotte Tom Hulst: Loek en Anita de Kerf-Jansen leroen en Milou Saskia en Patrick Marjolein en Timo Nijmegen: Monique en Kees |aspers-de Kerf Joris Sophie Sarah Nijmegen: Paul en Monica de Kerf-Klessens Veerle Dreas Steven Deventer: Marinette en Bas van Roessel-de Kerf Louis Stijn Hulst: Jos en Carla de Kerf-Verdurmen Inge Wouter Robert Hulst: Mevr. M. van Son-de Kerf St. Jansteen: Mevr. A. Rottier-de Kerf Een bijzonder woord van dank aan de familie Van Cauteren en de medewerkers van Het Hof" te St. Niklaas voor hun toegewijde en liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Frisostraat 1.4561 JG Hulst De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 8 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. lohannes de Doper, Hoofdstraat 4a, 4564 AP St. Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Gemeenschapshuis De Warande, Wilhelminastraat 43 te St. Jansteen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met groot verdriet delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa Joost de Muynck sinds 2 maart 2007 weduwnaar van Martina de Visser Geboren te Borssele, 19 februari 1918 Overleden te Ridderkerk, 3 april 2009 Gouda: Lies Veldman-de Muynck Jan Veldman Joost-en Marian Marjolein Christiaan Eelco Borssele: Marjo Meeuwse-de Muynck Kees Meeuwse Joanneke Marianne Marieke Alida Hendrik Ido Ambacht: Bram de Muynck Marjan de Muynck-Walhout Matthea en Thijs Joshua David Gouda: Andrea de Muynck Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis Salem voorde liefdevolle verzorging. Verpleeghuis Salem, afdeling Ichthus Correspondentieadres: M.J. Meeuwse-de Muynck Oostsingel 18 4454 BA Borssele Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. maan dag 6 april van 19.45 tot 20.45 uur in verpleeghuis Salem," Vlietlaan 2, 2986 AZ Ridderkerk (ingang Rouwkamer). De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 8 april om 11.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal de teraardebe stelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het le\>en is maar kort, dus is mijn wens: geniet.' a alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en oma-oma Margaretha Maria Provo-Verstraeten Margriet sinds 16 september weduwe van Jacob Johannes Provo A Axel, 24 juni 1926 t Gent, 2 april 2009 Axel: Johan en Lilian Barbara en Joey, Mikki, Yenthe Viola en John Moerbeke-Waas: André en Carla Kimberley Sluis: Willy en Natalia Jürgen Priscilla Alexey Danila Sas van Gent: Theo en Lucy Mariska Angie Molenstraat 20, Axel Correspondentieadres: Molenstraat 56,4571 EZ Axel U kunt afscheid nemen van ma en oma in het mortuarium aan de Westsingel, op de begraafplaats te Axel, op dinsdag 7 april van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op woens dag 8 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c teTemeuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisge\'ing heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ga nooit heen zonder te groeten. Ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, Kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten Dat doet soms een hart zo 'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, Kan er 's avonds niet meer zijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma, over- grootomoeder, zus en tante Helena Maria Martens-Pielaet weduwe van Herman Johan Martens A 12 april 1920 31 maart 2009 Angêle en Rob Leopold t en Sonja t Ronald en Elly Veronica en Eduard Kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, 31 maart 2009 Correspondentieadres Zeshoekstraat 88 9190 Stekene B De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 6 april om 10.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Woonzorg centrum Huize Emmaus "voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en ons omaatje Hendrika Arnolda Berkman Weduwe van L. Ph. Bijl A Den Helder 6 maart 1913 t Terneuzen 30 maart 2009 Terneuzen, Ria van der Meer-Bijl Jur van der Meer Doetinchem, Marianne en Waldemar Elmer en Renan Vlissingen, Irene en Harm Nander, Gerben en Manon Terneuzen, 3 april 2009 Corr.adres: Schependijk 21 4531 BW Terneuzen De begrafenis heeft in Den Helder plaatsgevonden. De (oud-)medewerkers van zorgwoning A27 van 'Ter Schorre' en zij van de vroegere afdeling 'Albatros' danken wij voor de toewijding en de liefdevolle wijze waarop zij moeder/omaatje gedurende vele jaren verzorgd en verpleegd hebben. Enige en Algemene kennisgeving HORA EST Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, zwager en oom arts echtgenoot van Margrietta Goethals in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: M.F.Brons - Goethals familie Brons familie Goethals familie Bartz Wij zijn het personeel van Ter Schorre afdA23 en in het bijzonder dr Brigoe dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 29 maart 2009 Rodenbachstraat 163 4536 CX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54