Familieberichten het einde van saaie lezingen. Bezoek de bijzondere lezingen met Catherine Keyl, Marjan Berk of Karin Kuiper. Monuta j opzegdienst uit ook op m (Ttensentinq.nl Cornelis Lobbezoo Kees Cornelia Pieternella Leendertse-de Bruine Rohan Schenk Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN Uitvaartverzorging MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." 28 I Zaterdag 4 april 2009 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J.M. Lobbezoo-Bout Kinderen en kleinkind Krabbendijke, april 2009 Ga nooit weg zonder te groeten Ga nooit heen zonder een zoen Als je het noodlot zult ontmoeten Kun je het later nooit meer doen Ga nooit weg zonder te praten Dat doet soms een hart zo 'n pijn Wat je 's morgens hebt verlaten Kan er 's avonds niet meer zijn Wij bedanken iedereen voor de overweldigende belang stelling. Een omarming, een handdruk, lieve woorden, kaarten van troost en andere blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa, mijn schoonzoon, onze broer, zwager en oom Rien van Moolenbroek Het heeft ons getroffen te mogen ervaren dat hij bij zovelen een plekje in hel hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Hartelijk dank hiervoor. Annemieke van Moolenbroek-Weststrate Stephanie en Adrian Goes, april 2009 Ontelbare blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Hendrika Johanna Olivier-Mondeel Gelieve hierbij onze hartelijke dank voor uw welgemeende steunbetuigingen te aanvaarden. Ze waren ons tot grote troost. J.N. Olivier Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2009 Zonder onze Moeder en Oma is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen, na het overlijden van onze lieve Moeder en Oma Elizabeth Roelofs-Melse Wij danken u hiervoor hartelijk. Kinderen en Kleinkinderen Meliskerke, april 2009 Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn (schoon)moeder en onze oma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie: Ellen en Ronald Middelburg, april 2009 Uw medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader, grootvader en overgrootvader- Klaas van de Gruiter heeft ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. C.A. van de Gruiter-Tetelepta Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, maart 2009 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen Zoveel liefde en steun ons gegeven Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij Het geeft ons moed om verder te leven De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vriend, onze zoon, schoonzoon, broer en zwager heeft ons diep geroerd en goed gedaan. Daarvoor onze hartelijke dank. Ramona Izeboud Familie Schenk Familie Izeboud Ovezande, april 2009 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jozina Geertruida Traas zeggen wij u hartelijk dank. Familie Traas Baarland, april 2009 UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DU1VELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Kijk voor meer informatie op monuta.nl/lezing bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl O Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailoprjfaêht-iaijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a'.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieu' Telefoon 088 - 013 9999 Fax 08a.-013 9990 iwsyedia.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl yr— (Densenlinq.nl t t indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden gerégeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. ■J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30