TUIN cardmB w1# van vermaledijde elitewaasje Vlaketunnel twee nachten dicht wegens onderhoudswerk w* mooist aangelegde VAN ZEELAND www.verstratenenwalhout.nl eten en/of bowlen, buffetten of stijlvol dineren Ook voor uw evenementen tot 120 personen E 2 c5 o Pensioenbond spreekt over de kredietcrisis Zeeuwse Koorschool zingt Kruisweg Liszt Glorious Defenders en poëzie in Ellewoutsdijk Kouwe kak en tatoeage in 's-Heerenhoek Kinderen bekrassen auto's in Heinkenszand BPZC Vrijdag 3 april 2009 23 Jesse van GMHC knokt om de bal met één van de spelers van Fairmont High. Bruisend centrum voor bowling, biljart en brasserijen o Da Vinciplein 14 I 4462 GX Goes I 0113-227373 I Naast de Zeelandhallen Open 7 dagen per week vanaf 14.00 uur (weekend vanaf 12.00 uur) foto Willem Mieras VLAKE - Rijkswaterstaat voert vol gende week onderhoudswerk zaamheden uit aan de Vlaketun nel in de A58. Op maandag 6 april is de noord buis (Bergen op Zoom richting Vlissingen) van 19.30 tot 06.00 uur afgesloten voor het verkeer. Op dinsdag 7 april is de zuidbuis (Vlis singen richting Bergen op Zoom) aan de beurt, eveneens tussen 19.30 en 06.00 uur. Het verkeer wordt beide nachten omgeleid via de N289, tussen de afrit 's-Graven- polder en de toerit Yerseke en moet rekening houden met een langere reistijd. De werkzaamheden bestaan uit het reinigen van de verlichting, vervangen van de lampen, onder houd aan camera's, controle en on derhoud van de brandmeldinstalla- ties en andere bijkomende karwei tjes. Bij ongunstige weersomstan digheden kan het werk worden uit gesteld. De Vlaketunnel wordt volgend jaar ingrijpend gerenoveerd. HEINKENSZAND - Drie kinderen in de leeftijd van 3, 5 en 7 jaar heb ben woensdag meer dan twintig auto's bekrast in Heinkenszand. Ze hebben met steentjes langs de voertuigen gelopen. Een buurtbe woner zag de kinderen bezig en waarschuwde hun ouders. Volgens de politie hebben de kinderen de auto's niet met opzet beschadigd, maar zagen ze het als een spelletje. De schade wordt via de verzeke ring afgehandeld. GOES - De afdeling Zeeland van de Nederlandse Bond voor Pensioen- belangen (NBP) duikt maandag 6 april tijdens de ledenvergadering in de problemen die de kredietcri sis voor gepensioneerden veroor zaakt. Erwin Nypels, oud-minister en lid van de deelnemersraad ABP, doet over het onderwerp een boekje open. De vergadering wordt gehouden in Terminus in Goes en begint om 14.00 uur. GOES - Zondag, palmzondag, be gint de belangrijkste periode in het kerkekelijk jaar. De Zeeuwse Koorschool en het mannenkoor Sint Caecilia grijpen de opmaat naar Pasen aan met een uitvoering van de Via Cruris van Franz Liszt. Dat gebeurt om 15.30 uur in de rooms katholieke kerk in Goes. De koren staan onder leiding van Evert Wagter en Marcel van Wes ten begeleidt de uitvoering op het nog maar onlangs gerestaureerde koorschoolharmonium. Miriam Viergever zal in het Frans het gedicht De Weg van Het Kruis van Paul Claudel voordragen. De toegang is vrij. ELLEWOUTSDIJK - De band Glo rious Defenders speelt zondagmid dag 5 april tijdens de jaarlijkse poë- ziemiddag in 't Kerkje van Elles- diek. De mooiste gedichten van 25 amateurdichters worden voorgele zen en gebundeld gepresenteerd. Het publiek mag het mooiste ge dicht uit de bundel kiezen. De prij zen bestaan uit boekenbonnen. De bijeenkomst begint om 14.30 uur. Reserveren op 0113-351317. •S-HEERENHOEK - De 's-Heerenhoek- se Comedie speelt morgen, zater dag, de klucht Kouwe kak en Ta toeage in De Jeugdhoeve. De voor stelling begint om 19.30 uur en na afloop is er bingo en dansmuziek. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de su permarkt Fred de longe in 's-Hee- renhoek. De voorstelling wordt op 18 april om 13.30 uur herhaald voor De Zonnebloem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47