fllensenlinq.nl Familieberichten 20 i Woensdag 1 april 2009 kijk ook op Dvsrladsn Tot onze verbijstering en droefheid is plotseling onze lieve zoon, broer, zwager en oom overleden. 01-05-1948 Roelf Bijl 28-03-2009 Hij is in het harnas gestorven, precies zoals hij het zelf had gewild. Roel en Alie Bijl-Kleve Attje lacob en Tineke Ria Martijn en Silvia Lotte en Sanne Dennis, llona en Pascal Geen zee was je te hoog veel heb je overwonnen nu ben je ondanks dat aan je laatste vaart begonnen Je blijft voor altijd in ons hart Kees Daniëlse 13 maart 1956 27 maart 2009 A.M. Daniëlse-Bouma Monique en Wiljy Mario en lacqueline Quincy, Indy Jeffrey en Samantha Rachel en Ronald Henken Willeke Sanne en Michael Diana en Henk De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Hurgronjestraat 10,4381 TBVlissingen Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van het Oostersclieldeziekenhuis. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer C.C. (Kees) Daniëlse medewerker interne dienstverlening bij de afdeling Facilitaire Dienstverlening van de Directie Samenleving, Bestuur en Organisatie van de provincie Zeeland. Met respect denken wij terug aan de wijze waarop hij, ondanks zijn afnemende gezondheid, gedurende ruim 16 jaar zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zijn naaste familieleden heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, provinciesecretaris Middelburg, 01 april 2009 Hoewel zijn gezondheid zorgen baarde zijn wij overvallen door het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze collega Kees Daniëlse Op een voor hem kenmerkende wijze heeft hij zich altijd met grote betrokkenheid en vasthoudendheid ingezet. Ondanks zijn ziekte bleef hij zich maximaal inzetten. In deze geest blijft bij ons de herinnering aan hem bestaan. Wij wensen zijn naaste familieleden in deze dagen heel veel sterkte toe. mede namens de overige collega's van de Provincie Zeeland, de collega's van de afdeling Facilitaire Dienstverlening Middelburg. 01 april 2009 Anja Janssen-Bieleveld 03-04-1962 Delfzijl 31-03-2009 Oost-Souburg X Met veel verdriet, maar ook met veel blijdschap voor de goede jaren die ik heb gehad, moet ik achterlaten: Mijn man, mijn maatje, mijn rots in de branding Ronald Jan Janssen en mijn trots, mijn alles, mijn dochter Tessa Janssen Ik wil graag dat jullie afscheid van mij nemen zoals ik geleefd heb, met gezelligheid en een borrel! Als jullie een bloemetje willen geven, zou ik één bloem mooi vinden. Anja is opgebaard in het uitvaartcentrum "De Voorzorg", Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag4 april 2009 om 11.00 uur, in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "de Blazer", Ritthemsestraat 45,4388 JN te Oost-Souburg. Geen begrafeniskleding. Geen bezoek aan huis. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze dochter Anja Janssen-Bieleveld Delfzijl ■ft 3 april 1962 Oost-Souburg t 31 maart 2009 Middelburg: Pa en Ma Bieleveld Zoals je was Zoals je bent Warme gedachten ongekend. Lieve Anja Voor altijd in ons hart Wint, Wilna Pascal, Judith Sandra, Patrick, Luca Ma Janssen Pa Janssen -in herinnering- Waarom moet jij ons nu verlaten En ons hier laten staan Je weet dat we je missen En hier met tranen staan Ons verdriet is echt enorm En onze harten doen zo'n zeer Maar wat jij ooit Voor ons betekend hebt Vergeten wij nooit meer Geliefde Zus, schoonzus, tante oudtante Anja Janssen-Bieleveld 03-04-1962 31-03-2009 Ben Ineke Willeboordse-Bieleveld Leon Angeline Jill Willeboordse Sjaan Willeboordse Eddy Saskia Willeboordse Rob Anja Willeboordse We hebben bewondering en respect voor haar moed en humor en we zijn verdrietig door het zo jong overlijden van Anja Janssen vrouw van onze collega Ronald lanssen. We wensen Ronald, Tessa en verdere familie heel veel sterkte toe. Collega's recherche Walcheren Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Kesteloo-Hage in de leeftijd van 95 jaar. Dirksland: C. Goudzwaard-Hage Ouwerkerk: P. Hage-Raamsdonk Neven en nichten Ouwerkerk, 30 maart 2009 Na een moeizame levensavond is teruggekeerd tot haar Schepper, onze lieve schoonzus, tante en oudtante Maria Kesteloo-Hage op de hoge leeftijd van 95 jaar. We wensen (oom) Kees en zijn gezin kracht van Boven toe! Namens de familie Kesteloo, G. Kesteloo-Berrevoets Neven en nichten Kerkwerve, 30 maart 2009 Het licht schijnt in de duisternis Hed en overleed op 85-jarige leeftijd, mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Ad riaan Cornells Koopman Aclrie— A" Wemeldinge, 1" Goes, 9 november 1923 30 maart 2009 Wemeldinge: C. Koopman-Bal Wemeldinge: Matty en Jan Sonbe-Koopman Wemeldinge: Caroline en Maarten, Ilse, Rob 's-Gravenpolder: Paula en Jos, Roos, Isa, Sarah Woensdrecbt: André en Wilma Koopman-van der Weegen Correspondentieadres: Oosterscbeldestraat 64 4424 EP Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscbeidnemen op donderdag 2 april van 19-00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 april om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerk weg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in de Koorkerk van de Maartenskerk. Geen bezoek aan buis Bedroefd, maar vol bewondering voor bet dragen van zijn handicap, hebben wij afscheid moeten nemen van onze gel ïefde broer, zwager en oom Ad rie Koopman m de leeftijd van 85 jaar. Wemeld inge: N. Koopman-Lavèn Wemeldinge: A. Koopman-van Hoepen Yerseke: M.J. van Stee-Koopman Alk maar: J.F. Koopman V. Koopman-Stokman Neven en nichten Verdrietig zijn wij door bet overlijden van onze zwager Ad rie Koopman Goes: Louw en Marie Bal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90