Familieberichten Gerardina Johanna de Roo-Kerling 22 Woensdag 1 april 2009 klit°ok°p (IlensQnlinq.nl Toch nog geheel onverwachts, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter de Ridder Arnemuiden Vlissingen 22 september 1940 30 maart 2009 Vlissingen: M. de Ridder-Schroevers Vlissingen: Sjaak de Ridder Henriëtte de Ridder-Waasdorp Jackie Justin en Saskia Jeanine Jeremie Vlissingen: Ineke Faasse-de Ridder Han Faasse Mariëlle en Harm Patrick en Susanne Jonas Vlissingen: Joost-Willem de Ridder Chopinlaan 10,4384 KZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 7 april om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Oosterscheldestraat te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dun wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een aantal jaren van moeite en zorg is, toch nog onver wachts, van ons heengegaan onze broer Piet Sterke de Heere Marie, kinderen en kleinkinderen met dit verlies. Geert en Wim Coren Dini Joos en Geert Bas en Joke Krina en Rens Ad en Ger Rinus en Riane Onverwachts is overleden onze oom Piet de Ridder Ineke en Johan Willeke en Sjaak José en Wim en achterneven en -nichten Wederom hebben we met verslagenheid kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve neef Pieter de Ridder in de leeftijd van 68 jaar Echtgenoot van Marie Schroevers Wij wensen de familie veel sterkte toe. Middelburg: J. Baars-van Belzen K. Baars Arnemuiden: G. Siereveld-van Belzen J. Siereveld J. de Nooijer-van Belzen J. van Belzen J. van Belzen-van de Ketterij M. van Belzen P. van Belzen-van Belzen Neven en nichten Arnemuiden, 30 maart 2009 Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze Oom Piet Neven en nichten De Heer is mijn Herder Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-opoe Maria Minderhoud - Minderhoud weduwe van Adriaan Minderhoud Westkapelle, t Middelburg, 21 augustus 1913 31 maart 2009 J. van Sluijs - Minderhoud J. van Sluijs Arnold en-Evelien Rick Arjan en Simone Amar, Serena, Lydia Robert en Annelies Lieke W. Minderhoud M. Minderhoud - Bostelaar Ben Jos en Nancy Cas Wij zijn alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Swerf-Rustdankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Beatrixstraat 22,4361 EG Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 3 april van 11.00 - 11.15 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. De Herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend worden gehouden in voornoemd Jeugdge bouw om 11.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Heden overleed mijn schoonzuster en onze tante Maria Minderhoud-Minderhoud Westkapelle: P. Minderhoud-Minderhoud en alle neven en nichten We hebben gelachen. We hebben gehuild. We hebben van haar gehouden, dat doen we nog steeds Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma- weduwe van Jacobus Josephus de Roo A 's-Gravenhage, t 's-Heer Arendskerke, 18 augustus 1914 30 maart 2009 Kloetinge: Ed en Elly Wouter Marjolein Bergen op Zoom: Tineke en Hugo Mariska en Vincent Rob en Marjolein Tess, Lara Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Poelwijck" voorde liefdevolle verzorging die zij mocht onWangen. Correspondentieadres: Koningin Wilhelminastraat 10,4481 AA Kloetinge Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 1 april en donderdag 2 april van 19.30 tot 20.30 uur in zaal "Wijdeblik" van Zorgcentrum Poelwijck, Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. Hierna kunt u samen met de familie, op haar eigen kamer, afscheid van haar nemen. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Christina Wisse-de Korte weduwe van Pieter Wisse Middelburg: S. Wisse C. Wisse-Houterman in herinnering Jo en Bram Provoost Bram en Mieneke Wisse Nina en Adrie van Sabben Wij wensen kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Meliskerke, 29 maart 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wij delen u mee dat op 89-jarige leeftijd, toch nog onver wacht, is overleden onze zwager, oom en oud-oom Willem Adriaan van Strien Jr Wolphaartsdijk, t Borssele, 6 december 1919 30 maart 2009 t Vancouver (Canada): J.W. van Strien t A.van Strien-Coomans Els James t Maarten Maastricht: M. Brakman A. Brakman-Krol Martijn Anne Correspondentieadres: M. Brakman Emilionlaan 6 6213 GL Maastricht De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 4 april om 11.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Indien u de afscheidsdienst wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 10.45 uur in het Rouwcentrum te 's-Graven polder aanwezig te zijn. De Protestantse gemeente Wemeldinge heeft met ontroering kennisgenomen van het overlijden van Johannis Veerhoek Johan maakte in de jaren 1996-2005 deel uit van het College van Kerkrentmeesters en heeft gedurende vele jaren allerlei hand- en spandiensten verricht voor de gemeente. Onze gedachten en voorbeden gaan uit naar zijn vrouw Jos, zijn kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden. Ds. Josée van de Putte René Ruisaard, preses kerkenraad V v..ï '-x; Enige en algemene kennisgeving Intens verdrietig hebben wij na een werkongeval, na negen weken toch afscheid moeten nemen van mijn vader, schoonvader,opa broer en zwager Kees van Kouwenberg in de leeftijd van 54 jaar Vlissingen: Patrick en Jacqueline Joey, Jelco Schoondijke: Tanny t en Ko Paepe - van Kouwenberg Schoondijke: Riet en Jaap de Gardeijn - van Kouwenberg Breskens: Henk en Ineke t van Kouwenberg-de Jonge Neven en nichten Correspondentieadres Hendrikstraat 12 4381 AB Vlissingen. De afscheidsbijeenkomstzal plaatsvinden op donderdag 2 april om 14.00 uur in de P.K.N.Kerkte Schoondijke.Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wij gedenken met dankbaarheid en respect André Petrus Raymond Rammeloo overleden op 28 maart 2009 André Rammeloo wa? vele jaren voorzitter van de mossel sector van Zevibel en was de eerste voorzitter van de Producentenorganisatie van de Nederlandse Mossel cultuur. Ook na het neerleggen van zijn bestuurlijk werk bleef hij belangstelling voor de mosselsector houden en mochten we hem regelmatig als gast op jaarvergaderingen en feestelijke bijeenkomsten begroeten. De Nederlandse mosselsector is André Rammeloo veel dank verschuldigd. Producentenorganisatie van de Nederlandse Mosselcultuur Daan van Doom, voorzitter Hans van Geesbergen, secretaris Yerseke, 31 maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80