BEDRIJFS- EN KANTOORRUIMTE TE HUUR AAN HET GOES! USynchro 0118-490 929 «infotorial i bedrijfsmakelaardij dB Jstraat 53, Goes 13 - 250 555 :ermont.nl nont.nl DEELVERHUUR MOGELIJK v.a. 447 m* Op vliegveld Midden-Zeeland, bieden wij aan een bedrijfsruimte van ca 200 m2 met ingebouwde kantoorruimte, op een eigen perceel van cc. 403 m2. Het pand is voorzien van overheaddeur (2x2,5m), toilet, ISDN-aansluiting en betonnen vloer. De vrije hoogte varieert van 3,2 meter tot 4,80 meter in de nok. De achterkant van het pand grenst direct aan het vliegveld. Ople vering kan per direct! Huurprijs vanaf 130,- per m' Vraagprijs 137.500,-- k.k. Op een uitstekende locatie aan de rand van Goes, bieden wij in het fraaie pand "lie de France" de eerste verdieping aan, met een op pervlakte van ca. 630 m2 BVO. De zichtlocatie is perfect en de ontsluiting richting de snelweg ligt direct voor het pand, waardoor de bereik baarheid optimaal is. De kantoorverdieping is v.v. klimaatcontrole, databekabeling, vloerbe dekking, scheidingswanden (welke vrij eenvou dig zijn te verplaatsen), pantry en toiletgroep Bij deze verdieping zijn 15 parkeerplaatsen inbegrepen. Oplevering kan per direct. Huurprijs 135,-- per m2 per jaar Op bedrijventerrein 'De Poel I' bieden wij dit be drijfspand oan (ca. 160 m2 BVO) met inpandige bedrijfswoning op 415 m3 eigen grond. He» pand is origineel gebouwd in 1993. De inpandige wo ning op de eerste verdieping is in 2005 gereali seerd. De bedrijfsruimte is voorzien van overhead deur, vloeistofdichte betonvloer (ca. 1500 kg/m2) en is ingedeeld in een aantal werkruimtes. De vrije hoogte is ca. 3 meter. De bedrijfswoning is royaal van opzet, met ruime woonkamer, 2 slaapkamers, woonkeuken, kantoorruimte en berging, welke kan worden aangewend als extra slaapkamer of kantoorruimte. De woning is v.v. cv en warmtete- rugwin-installatie. Oplevering in overleg. Vraagprijs 219.000,-- kosten koper Op een goede locatie aan de rand van de bin nenstad van Goes, bieden wij een fraai kantoor pand aan met eigen parkeergelegenheid voor ca. 21 auto's. De totale oppervlakte in het pand is ca. 770 m3 BVO, verdeeld over 3 bouwlagen. Het pand is voorzien van meerdere ruime kan toorruimtes, meerdere toiletgroepen en nieuwe, zeer uitgebreide pantry. Dit pand biedt de kans om stijlvol kantoor te houden op een goed be reikbare locatie. Het pand is zowel te huur als te koop. Vraagprijs 895.000,-- k.k. Huurprijs 79.000,-- per jaar exd. BTW IN PRIJS VERLAAGD! Guido Gezellestraat 27 te Terneuzen Aan één van de belangrijkste doorgaande wegen in de bebóuwde kom van Terneuzen, bieden wij een bedrijfsterrein aan van ca, 9105 m2 met opstallen. Het terrein is nagenoeg geheel verhard d.m.v. asfalt en klinkerbestrating. Het geheel is momenteel in gebruik als tuincentrum. De opstallen zijn uitgevoerd als kassen, met daarbij een kantine/kantoorruimte. De opstallen zijn te goed gebruiken, maar ook vrij eenvoudig weg te halen, zodat u de gelegenheid neeft om het terrein geheel naar uw eigen inzicht in te richten. De locatie van dit terrein is uitstekend, door de toegang vanuit en naar het centrum van Terneuzen. Maakt u een afspraak met één van onze bedrijfsmakelaars om de mogelijkheden voor u te bespreken. Oplevering in overleg. Stationspark 28 te Goes Op het prestigieuze Stationspark te Goes bieden wij dit magnifieke kantoor pand aanfbouwjaar 2003). Het pand is op een uitstekende zichtlocatie gele gen aan het spoor en in het Stationspark. De totale oppervlakte is 2.296 m2 bvo, vérdeela over 4 bouwlagen. Het pand heeft op eigen terrein 35 par keerplaatsen. Het pand is o.a. voorzien van hoogwaardige klimaatregeling, isolerende en aeluidswerende beglazing, elektrische zonwering, lift, diverse pantry's en toiletgroepen en systeemplafonds met armaturen. Dit pand is de ideale mogelijkheid om op een goede locatie representatief kantoor te hou den. Oplevering kan per direct. 1ï-t-r, NIEUW Tiberghienweg 37 te Clinge Op het bedrijventerrein in Clinge bieden wij een bedrijfscomplex aan met een totale oppervlakte van ca. 4.900 m2, verdeeld over meerdere bedrijfs hallen, kantoor en kantine. Het totale terrein is 10.575 m2 groot. De gebou wen zijn in verschillende perioden gebouwd vanaf ca. 1970. De hallen zijn toegankelijk via meerdere overheaddeuren. Het complex kan aangewend worden voor meerdere doeleinde», zoals bijvoorbeeld productie en opslag, en het gebruik als stalling. Het terrein is ook uitstekend geschikt voor (her) ontwikkeling. Voor een advies op maat kunt u informeren naar één van onze medewerkers. Singelstraat 15 te Goes Wij bieden aan ca. 320 m2 bedrijfsruimte in een bijzonder fraai pand in het centrum van Goes, tegenover de Grote Kerk, bestemd voor detailhandel-, ho reca-, en kantoordoeleinden. Het karakteristieke pand bestaat totaal uit drie bouwlagen. Het pand is fraai ingericht en is v.v. databekabeling, diverse pan try's en toiletgroepen en een fraaie vloerbedekking. De Singelstraat is recen telijk fraai aangepakt en autoluw gemaakt. Hierdoor vormt het een prachtige entree voor het winkelgebied, en een ideale locatie voor uw nieuwe horeca- onderneming! Oplevering per direct.. Heeft u een taxatie rapport nodig in het kader van herhuis vesting of de Wet op de Jaarrekening? NIEUW Nansenbaan hoek Smithweg te Goes Op bedrijventerrein "De Poel II" bieden wij 36 nieuwe bedrijfsunits aan op een uitstekende zichtlocatie. Het ontwerp van deze units is vernieuwend en zeer fraai. De units zijn er v.a. 67 m2 tot 232 rr>2. Alle units hebben mi nimaal 7 meter vrije hoogte, waardoor het aanleggen van een extra vloer mogelijk is. De 4 units aan de voorzijde hebben standaard een betonnen verdiepingsvloer. Verder hebben alle units een overheaddeur, toiletinrich ting en invoeren van nutsvoorzieningen. Parkeerruimte is in ruime mate aanwezig. Oplevering vanaf mei 2009! Wij hebben de expertise in huis om een betrouwbare en precieze taxatie te ver richten. Neemt contact met Faasse Fermont Bedrijfshuisves ting voor meer informatie. Direct naast het NS-station van Goes, bieden wij bedrijfs- en kantoorruimte aan in het voormalige postsorteercentrum van de PTT Post. De totale oppervlakte (BVO) is ca. 1630 m2, verdeeld over de begane grond (ca. 665 m2), eerste verdieping (ca. 650 m2) en tweede verdieping (ca. 315 m2). Op eigen terrein is er parkeermogelijkheid voor ca. 30 auto's. Dé begane grond is voorzien van overheaddeuren, waardoor het gebruik als bedrijfsruimte goed mogelijk is. De ver diepingen zijn te gebruiken voor kantoordoelein den. Op de tweede verdieping is een kantine met bedrijfskeuken. Laat u informeren door één van de medewerkers van Faasse Fermont Bedrijfshuisves ting en Synchro Bedrijfsmakelaardij om de moge lijkheden voor uw onderneming in kaart te brengen! -- www.synchromakelaardij.nl 7 BCDKIJFSHI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60