Vermogensbeheerder Verwer Janssen Een betrouwbare partner in stormachtige tijden Verwer Janssen infotorial Informatieavonden vermogensmanagement De onrust op de beurzen wereldwijd is nog steeds bijzonder groot: Het beursjaar 2009 heeft vooralsnog de dra matische lijn van 2008 voortgezet. De AEX staat momenteel net boven een 15-jaars dieptepunt (210). Vaste waarden van weleer zoals ING, Fortis en Aegon vertegenwoordigen nog slechts een fractie van de waarde in juli 2007. Uw vermogen beleggen is dus compleet achterhaald? „Niets is minder waar. Wij voelen ons op dit moment, ondanks alle malaise, tóch bijzonder comfortabel. We hebben ervan meet af aan voor gekozen om voor onze cliënten vrijwel enkel en alleen te beleg gen in producten met (vomien van) kapi taalgaranties", aldus Evert Verwer en drs. ing. Waker Janssen RB A van het onaf hankelijke vermogensbeheerbedrijf Ver wer Janssen Vermogensmanagement. De compagnons richtten in 2003 samen grootbanken onafhankelijk en met name dat gegeven maakt dat Verwer Janssen een betrouwbare partij is. Wij beheren vermogens van onze cliënten op basis van een gedegen opgebouwde Maatwerkpor tefeuille, via gecombineerde producten van alle mogelijke eersteklas aanbieders. Geen enkele portefeuille is bij Verwer Janssen gelijk." Evert Verwer wijst op het belang van per soonlijke aandacht voor de klant: „Ban- onafhankelijke partijen. Cliënten kunnen ons op ieder moment van de dag berei ken, ook in de avonduren. Ons streven is om vragen die er leven binnen 24 uur be antwoord te hebben. Cliënten moeten weten dat wij als een goed huisvader wa ken over hun vermogen." Verwer Janssen heeft tot op heden geen last van de kredietcrisis. Sterker nog op korte termijn gaat deze vermogensbe heerder uitbreiden met een of meerdere DSI-geregistreerde ervaren beleggingsad viseurs. Inmiddels werkt Adrie Neufeglise van Vermogens Advies Kantoor Neufeg lise uit Groede sinds 2008 als Verbonden Agent al exclusief voor deze partij. Er zijn ondertussen vergevorderde plannen om één groot kantoor te betrekken met ruimte voor een zevental'werkplekken. Momenteel wordt er nog gewerkt vanuit twee kleinere kantoren. met mr. Johan van Sprundel hun onder neming op. Ze legden zich van begin af aan toe op 'Structured Products', ofwel gestructureerde beleggingsproducten „Beleggers hebben steeds meer behoefte aan minimale kapitaalsgaranties met risi cospreiding, waarbij vervelende verrassin gen worden voorkomen. Inmiddels is in Nederland bijna één op de drie beleggers van 'Structured Products' voorzien. Bij onze klanten is dat percentage zelfs 95 procent. De meeste producten bieden naar boven toe een onbegrensd poten tieel,' terwijl de neerwaartse risico's zeer beperkt zijn. Wij selecteren de beste marktproducten voor onze klanten en werken daarbij samen met gerenommeer de partijen", aldus Evert Verwer in 2006 na toekenning van het statuut van Ver mogensbeheerder door de. Autoriteit Fi nanciële markten. Anno 2009 blijkt dat de visie van Verwer Janssen ten volle aanslaat. Waar gerenommeerde beleg gingsfondsen op dit moment tot ruim ze stig procent onderuit zijn gegaan, zijn de portefeuilles van de betrouwbare en tege lijkertijd innovatieve vermogensbeheer der Verwer Janssen, slechts beperkt in waarde gedaald. Grootbanken intern gericht Walter Janssen „De tijd dat beleggers er voor kozen om zich te laten adviseren door een adviseur bij een grootbank lijkt ondertussen achter ons te liggen. Wij zijn in tegenstelling tot de adviseurs van ken zijn op dit moment met name intern gericht bezig de zaak op orde te brengen, waardoor de aandacht voor de cliënt te wensen over laat. Een belangrijke over weging voor private banking cliënten van grootbanken die de overstap maken naar ons is juist die persoonlijke aandacht. Wij zijn in de regio een van de weinige echt Binck Bank Johan van Sprundel: „Hoewel de keuze van depotbank bij ons vrij staat, adviseren wij onze cliënten om het vermogen te la ten bewaren door dé internetbank van Nederland en dat is Binck Bank. Dit is verreweg de goedkoopste partij in de markt, maar neemt niet weg dat de servi cegraad tóch zeer hoog is en de interne tomgeving (waarbij onze cliënten op hun rekening kunnen inloggen) zeer uitge breid is. Nieuwe cliënten zijn verbaasd over de tools en mogelijkheden van deze bank. Het is echt ongekend." Binck Bank toonde begin maart, bij de presentatie van de cijfers over 2008, aan dat zij in deze extreem slechte marktom standigheden in staat geweest is een winst te boeken van ruim 64 miljoen euro. De liquiditeit en solvabiliteit van deze bank zijn zeer sterk. Het aantal rekeninghou ders groeide in 2008 met maar liefst 37 procent ten opzichte van 2007. Deze groei heeft zich in het eerste kwartaal van 2009 doorgezet. In totaal werden er op nieuw ruim 10.000 nieuwe rekeninghou ders bijgeschreven. Kansen in de markt Verwer: „Op onze komende lezingen (zie kader), is er een gastspreker van Binck Bank om mensen nog meer vertrouwd te maken met deze groeibriljant in banken land. Beleggen is een vorm van onderne men. Juist nu moet men als (ex)ondeme- mer of vermogende particuliere belegger het aandurven om in de markt te stappen, maar zich dan wel laten adviseren door een partij die bewezen kennis van zaken heeft; uiteraard met hoge vormen van ka pitaalsgarantie, conform de filosofie van Verwer Janssen. Deze vermogensbe heerder is zowel geregistreerd bij de Au toriteit Financiële Markten als De Neder- landsche Bank. Waker Janssen:,,Tijdens deze lezingen zullen we aantonen dat juist deze markt enorme kansen biedt. De marktomstan digheden maken het mogelijk om pro ducten secundair aan te kopen of zelfs 'tailormade' te laten bouwen, waarbij een rendement van ongeveer twaalf procent behaald kan worden, zélfs als de aandelen markt nog verder daalt." Hierbij een dergelijk kansrijk pro ductidee wat binnenkort gemaakt wordt rondom de 50 grootste bedrij ven van Europa verenigd in de Euro- stoxx5 0-index. In het kort Als de Eurostoxx50 een jaar na de startda tum minimaal 80 staat vanaf het startni veau, ontvangt u een rente van 12 Dus de Eurostoxx50 mag zelfs met bijna 20 gedaald zijn om tóch 12 rendement op jaarbasis te maken. Op de verval (over maximaal 8 jaar) mag deze index zelfs tot 50 lager staan dan de start om nog steeds uw inleg retour te ontvan gen. Dit is een productidee wat binnenkort de markt zal betreden. De debiteur van dit product is een grote Franse bank met een AA-rating. Een bank die overigens in 2008 een winst realiseerde van ruim twee miljard euro. Wellicht ten overvloede: Verwer Janssen werkt enkel samen met eersteklas partijen. Lezingen en gratis second opinion Verwer Janssen Vermogensmanage ment is gespecialiseerd in beleggen in Maatwerkportefeuilles die worden inge vuld met bovenstaande producten. Porte feuilles waarbij, ongeacht de richting van de markt, rendement gerealiseerd kan worden. Deze onafhankelijke vermo gensbeheerder organiseert regelmatig le zingen in de regio. U bent hiervoor van harte uitgenodigd, (zie kader) Ook kunt u vanaf 100.000 gratis een second opi nion van uw huidige beleggingsporte feuille laten doen. 28 mei: Wouw (West Brabant), - Motel van der Valk 4 juni: Nieuwdorp (Zeeland), Landlust Aanvang: 20.00 uur, toegang gratis Mr. Johan van Sprundel: ,,De mogelijkheden van Binck Bank zijn ongekend. Tel: 0114-322224 of 0167536437 info@vermogensmanagers.nl www.vermogensmanagers.nl Evert Verwer: Beleggen is een vorm van ondernemen. Drs. Ing. Walter Janssen RBA: ,,Wij zijn gespecialiseerd in gedegen opgebouw de maatwerkportefeuilles

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46