"Ons Zeeuwen bin Zonnig, dat is precies wat ze nodig hebben" Supervoordelige DONAU CRUISE vanaf Compleet verzorgde riviercruise Oostenrijk, Slowakije en Hongarije! Normaal vanaf 599, nü met actiecode... Supervoordelige en compleet verzorgde Donau cruise! Normaal betaalt u voor deze prachtcruise 599... maar als lezer van deze krant krijgt u een speciale korting van 40 bij 2 personen! U kunt dus al mee op deze 10-daagse reis vanaf slechts 579, inclusief alle maal tijden aan boord! De Donau is het neusje van de zalm onder de Europese rivieren. Tijdens deze riviercruise laten wij u vanuit de barokstad Passau o.a. kennis maken met het majestueuze Stift van Melk, Keizerstad Wenen, de Hongaarse 'Lichtstad van het Oosten' Boedapest en de Slowaakse hoofdstad Bratislava. Grijp deze kans en boek snel deze supervoordelige aanbieding! PRACHTIG VAARPROGRAMMA EXCURSIEPAKKET 149 MS MY STORY* ES KRAS NL voor de lezers van deze krant! Hebt u interesse, neem dan contact op met het secretariaat van de Zonnebloem in Zeeland: telefoon: 0115-561870 e-mail: asperenzon@zeelandnet.nl Vrijwilliger bij de Zonnebloem; iets voor u??? De Zonnebloem zoekt vrijwilligers. Iedereen kent de Zonnebloem van bootvakanties voor langdurig zieken en hun familieleden. Ze zoeken nu niet alleen vrijwilligers die verzorgende taken op zich kunnen nemen. Het gaat ook om vrijwilligers met andere talenten. Denk aan besturen, het bijhouden van de financiën of andere organisatietaken. 26 I Woensdag 1 april 2009 Nü 40 lezerskorting [bij 2 pers-U Dag 1: busreis naar Zuid-Duitsland, voor diner en overnachting. Dag 2: na het ontbijt naar barokstad Passau voor inscheping. Dag 3: op naar het kleine stadje Melk, wereldberoemd om het indrukwekkende 18e-eeuwse benedictijnen klooster. Dag 4: vandaag volop tijd voor Wenen met o.a. de Hofburg met de stallen van de Spaanse Rijschool en de staats- opera. Dag 5: aankomst in Boedapest. Deze stad bezit een schat aan bezienswaar digheden waaronder o.a. het Plein van de Helden en de Matthiaskerk. Dag 6: we bereiken de Donauknie met de historische barokstad Esztergom. Dag 7: de Slowaakse hoofdstad Bratis lava. Dag 8: naar de Wachau, een 30 km lange vallei tussen Krems an der Donau en Melk, met leuke wijnstadjes. Dag 9: per bus naar Duitsland, voor diner en overnachting. Dag 10: na het ontbijt vertrekken we per bus naar Nederland. Absolute aanrader: boek ons excursie pakket bij (incl. entreegelden) en ontdek alle hoogtepunten aan de oevers van de Donau! De volgende 5 excursies zijn inbegrepen: excursie door het prachtige wijngebied van de Wachau, excursie naar de Donauknie en Esztergom, stadstours in Boedapest, Bratislava en Wenen. Dit gemoedelijke schip beschikt o.a. over een restaurant, lounge, bar, sauna en een zonnedek. De hutten zijn voor zien van airconditioning, douche, toilet, televisie, telefoon en haardroger. Vertrekdata: op zo. van 24/5 t/m 25/10 Mei van 649 voor 529 Juni van 599 voor 579 Juli t/m oktober van 649 voor 629 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 perso nen. De korting is alleen geldig met de actiecode WEG40004 Inclusief: busreis, hotelovernachting heen- en terugreis incl. ontbijt en diner, 7 nachten cruise, hut hoofddek (alleen 31/5 bovendek), incl. alle maaltijden aan boord. Toeslagen: excursies, entreegelden, res. kosten 17,50 per boeking (verplicht). Zie www.kras.nl/LR32021 Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR32021 |S|| 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900-9697(15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 32.021, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. BSSfl waarom zou je verder zoeken Kar/a Peijs, Commissaris van de Koningin Provincie Zeeland DE ZONNEBLOEM (foto: Ineke Schoonheyt) WWW.ZOnneblOeiTI.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28