Familieberichten hik ook op (Ilensen.inq.nl Christina Wisse-de Korte Oma Wisse Christina Wisse-de Korte Jozina Maria Seen Jo de Regt-Seen Tiny van Ommen-Bogers Mevr. J.M. Janssen-Jansen Jan Moes Ali Sluijer Roelof Bijl Jacobus Leijnse Anton Hundersmarck 24 I Dinsdag 31 maart 2009 Heere HEERE, Gij weet het! Ezechïél 373 b Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder en oma sinds 11 maart 1953 weduwe van Pieter Wisse in de leeftijd van 91 jaar. Meliskerke: Jo Wisse Meliskerke: Ko en Loura Wisse-Meijers Anja en Henk Irene, Rafaël, Yoshua Corine en Frank Pieter en Petra Tabhita, Samuël Willeke en Wim Johan en Carolien Marit, Xander Lilian en Martin Meliskerke: Jany en Gillis de Bree-Wisse Viola en Albert Jonathan, Nadia, Louise en Lysanne Christine en Wim Joëlle, Guido, Jedidja Laura Petra en Pieter Tabhita, Samuël Lourens en Gerdien Gideon Jo-anneenJaap Janinka, Marilyn Anneleen Nellina en Ronald Gilco Meliskerke: Piet en llannie Wisse-Janse Christine en Peter Timon, Thomas, Mirthe, Gerson Lennard en Marina Emily, Linsy Mirjam en Gommert Peter Wilco en Katinka 29 maart 2009 Sivertstraat 10,4365 AW Meliskerke Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot condoleren op donderdagavond 2 april van 19.00 tot 20.00 uur. Op vrijdag 3 april zal D.V. een rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Intens verdrietig zijn wij dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve Haar betrokkenheid en meeleven zullen wij missen en zij zal altijd in onze herinnering blijven. Speciaal bidden wij tante Jo kracbt en sterkte toe voor de komende tijd: Anja en Henk, Irene, Rafaël, Yoshua. Corine en Frank. Pieter en Petra, Tabitha, Samuel. Willeke en Wim. Johan en Carolien, Marit, Xander. Lilian en Martin. Viola en Albert, Jonathan, Nadia, Loïse en Lysanne. Christine en Wim, Joëlle, Guido, Jedidja. Loura. Petra en Pieter, Tabitha, Samuel. Lourens en Gerdien, Gideon. Jo-anne en Jaap, Janinka, Marilyn. Anneleen. Nellina en Ronald. Gilco. Christine en Peter, Timon, Thomas, Mirthe, Gerson. Lennard en Marina .Emily, Linsy. Mirjam en Gommert. Peter. Wilco en Katinka. Heden nam de Heere weg onze geliefde tante en oudtante tante Stien Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Ko en Elly de Korte Nel en Piet Provoost Rinus en Koos de Korte Adrie en Marijke de Korte Arnold en Joke den Hartog Ada en Aarnoud Sanderse Meliskerke, 29 maart 2009 Hjj, Die u roept, is getrouw, Die het ook doen zal. 1 Thess. 5:24 Wij zijn heel verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame en altijd betrokken moe, oma en 'oude'oma weduwe van Abraham de Regt A 1-11-1920 128-3-2009 PoortugaalIneke de Klerk-de Regt Arjo de Klerk Hester en Jens - Finn Liselot en Paul AxelLies Beeldens-de Regt Jan Beeldens AxelJaap de Regt Marijke de Regt-Herman Bram en Marisya Gijs en Celesta Correspondentieadres: Zonnemare 8 4571 CX Axel Donderdag 2 april is er van 13.15 - 13.45 uur gelegen heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aan vangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Halle", Rooseveltlaan 1A. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre afd. Reactivering-Ie verdieping" voor de liefdevolle verzorging van moe. "De Heer is mijn sterkte, mijn lied" Psalm 118:14a Heden bereikte ons het verdrietige bericht van het overlijden van onze hartelijke, lieve schoonzus en tante We zijn dankbaar voor wie ze was en wat ze voor ons betekende. Breskens: J.J. de Feijter Bivange (Lux): J. Wouters Neven en nichten Terneuzen, 28 maart 2009 Op vrijdag 27 maart 2009 is onze moeder zeer onverwacht in haar slaap overleden. Ze is 83 jaar geworden. Oost Souburg: C.W. van Ommen Amsterdam: Th. R. van den Broek Het was mama's laatste wens haar lichaam ter beschikking te stellen aan de wetenschap. Er vindt daarom geen uitvaartplechtigheid plaats. Correspondentieadres: Charlotte van Ommen M.A. van de Puttestraat 74 4388 LC Oost Souburg Heden overleed te Eindhoven onze vriendin en buurvrouw Zij ward 88 jaar. Westkapelle: Dhr. en Mevr. L. van Sighem-Labruyere Mevr. A.J. Huibregtsen-Simonse Mevr. G. Warners-Lievense Dhr. A. de Kam Corrie en Willem van Schaik Nellis en Jan Jakobsen Plona en Noach Roelse Jolande en Kees Faasse 30 maart 2009 Beatrixstraat 34,4361 EG Westkapelle Zonder ma, was pa, "Pa" niet meer. De sprankeling in zijn ogen ontbrak steeds meer. Je nu te moeten missen doet ons veel pijn, maar het geeft ons kracht te weten datjullie nu weer samen zijn. Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa sinds 8 januari 2009 weduwnaar van Cornelia Karremans A 31 maart 1923 129 maart 2009 Wij zijn het personeel en vrijwilligers van "de Blide" bijzonder dankbaar voorde warme en liefdevolle verzorging. Terneuzen: Piet en Annelies Moes-van Vooren Angélique en Stefan - Kasijn Terneuzen: Tilly en Frans Bolleman-Moes Edwin en Cindy Saskia en Edwin - Jasmijn Anton t -in herinnering- Sluiskil: Francien Moes Rudy Veraart ■Tonny Monica Correspondentieadres: Grenulaan 1 4531 AATerneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 april van 10.30 tot 11.00 uur in het crematorium, Bellamy- straat 28-c te Terneuzen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Toch nog onverwachts is overleden onze altijd positieve en meelevende schoonzus en tante echtgenote van onze broer Klaas in de leeftijd van 66 jaar VlissingenFrans de Kam St. Laurens Johan en Leny de Kam-Walraven Kapelle Annie en Leen Pluijmers-de Kam GrijpskerkeJan de Kam Neven en nichten Breda, 29 maart 2009 Correspondentieadres Piet Heinkade 39,4381 ND Vlissingen Met grote ontsteltenis namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger Roelof heeft jarenlang inventarisatiewerk, met name vegetatieopnames, voor ons verricht. Hij deed dat op een zeer secure wijze. Hiervoor onze dank. Wij wensen zijn vrouw en dochter veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Directie en betrokken medewerkers van Staatsbosbeheer regio Zuid In verband met het overlijden van onze vader en schoonvader zijn onze winkels in de Geere passage te Middelburg, DONDERDAG 2 APRIL GESLOTEN Lichtland Verlichting In petto Lifestyle ZiZo Mieke en Sico Poortvliet-Leijnse en medewerkers Onverwacht overleed mijn zwager en onze oom 's-Gravenpolder: J. Wisse (in herinnering) L. Wisse-Boogert en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62